مدعی گفت که او به حاشیه رانده از آنجا که او نمی معاشرت با همکاران مرد یا مثل فوتبال
سهام pic/شاتر

یک زن خود را از دست داده تبعیض جنسی ادعا علیه او کارفرما پس از کارگران همکار ادعا کرد که او “دیکتاتوری” و فاقد احترام به همکاران ارشد او.

آدرین Liebenberg بود مدیر فروش جهانی و بازاریابی و نوآوری در FTSE 100 بسته بندی کنگلومرا DS اسمیت و ساخته شده بود کار برکنار شده در دسامبر 2018 زمانی که او گفت که او سبک رهبری مشغول به کار شد.

Liebenberg در زمان این شرکت به اشتغال دادگاه که ادعا کرده بود به حاشیه رانده از آنجا که او نمی معاشرت با همکاران مرد و حاضر به بحث در مورد فوتبال است.

او ادعا کرد که او مدیر استفانو رسی را قطع جلسات به بحث در مورد تیم اینتر میلان عملکرد و حتی سازمان دیده بان برجسته.

او گفت: مرکز لندن اشتغال دادگاه: “من احساس کردم که استفانو را به طرز عمل شد و برای ارتباط با تیم خود را بیش از شراب شام و فوتبال.

“از آنجا که من نه در آغوش کسانی که همه چیز را در راه است که همکاران مرد من آیا من درک شده توسط استفانو و دیگران – به عنوان یک “بازیکن تیم” یا “یکی از باند’.”

Liebenberg بود که پرداخت £200,000 از یک سال و همچنین ادعا کرد که او تا به حال شده است به عنوان “بانوی کوچک” و “دختر” و winked توسط همکاران مرد.

در پاسخ به ادعای رسی و همکارانش ادعا Liebenberg شده بود اخراج به دلیل عملکرد ضعیف و نه جنسيت او.

آنها ذکر او را “دیکتاتوری رویکرد” و “عدم احترام به همکاران ارشد” در دادگاه پاسخ.

استخدام قاضی Harjit Grewal را رد کرد و ادعا می کند به صورت مستقیم و غیرمستقیم تبعیض جنسی.

او گفت: “او گفت که او احساس کردند که آقای رسی به طرز عمل شد و برای ارتباط با تیم خود را بیش از شراب شام و فوتبال و از آنجا که او را در آغوش کسانی که همه چیز را در راه است که همکاران مرد او درک شده توسط آنها را به عنوان یک بازیکن تیم.

“ما یافت نمی شود که چنین فرهنگی وجود داشته است.”

قاضی افزود که رسی احساس Liebenberg رویکرد بود “والا” نسبت تاریخ و کارکنان در آن او اغلب صحبت در مورد ملک بزرگ و استخر شنا.

پاسخ دهندگان همچنین متهم او را از apportioning سرزنش زمانی که همه چیز را اشتباه رفت و به جای همکاری با دیگر مدیران برای حل مشکلات.

قاضی Grewal همچنین اشاره کرد که او “تنها زن در مخاطب رهبری تیم”.

او افزود: “میزان عدم تنوع جنسیتی در سطوح ارشد DS اسمیت غیر قابل قبول است و باید به آنها رسیدگی شود.”

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de