شا اعلام COVID-19 شیوع در Hutterite جوامع در Maple Creek

محتوای مقاله

این ساسکاچوان اقتدار بهداشت اعلام کرده COVID-19 شیوع در دو Hutterite جوامع واقع در روستایی شهرداری Maple Creek.

با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط Saskatchewan Health Authority شنبه شب دو نفر از اعضای یک خانوار روستايی آزمایش مثبت در هفته گذشته و 14 بیشتر تایید موارد مثبت تایید شده در روز چهارشنبه.

تماس با ردیابی در حال حاضر در منطقه با این موارد در حال بررسی برای امکان اتصال به interprovincial سفر به آلبرتا و همچنین سفر در منطقه محلی است.

شا خواسته است که ساکنان در این منطقه نظارت خود را به صورت علائم و کار با مقامات اگر خواست به اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص ساسکاتون StarPhoenix خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در ساسکاتون و ساسکاچوان. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: thestarphoenix.com/tag/coronavirus.

کلیک کنید اینجابرای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>