شا مسائل هشدار ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در معرض در Midtown پلازا

محتوای مقاله

این Saskatchewan Health Authority است صدور یک هشدار پس از کارکنان در کسب و کار در Midtown پلازا شیفت کار کرده بود در حالی که احتمال عفونی با COVID-19.

با توجه به Facebook پست صادر شده توسط SHA, جمعه شب هر کسی که بازدید از گاراژ فروشگاه لباس در جولای 12 بین 10:30 صبح و 6:30 p. m. و یا نرم Moc فروشگاه در تاریخ 10 و 11 جولای بین ساعت همان است که خواسته به مانیتور خود را به صورت علائم دو هفته آینده و یا به دنبال ارجاع برای تست از HealthLine 811.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSaskHealthAuthority%2Fposts%2F2718135898456726&width=500″ عرض=”500″ height=”340″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” اجازه می دهد=”رمزگذاری شده-media”></iframe>

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص ساسکاتون StarPhoenix خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در ساسکاتون و ساسکاچوان. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: thestarphoenix.com/tag/coronavirus.

کلیک کنید اینجابرای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>