الگوهای تغییر و مبهوت شروع می شود: حفر به جزئیات اطراف ایمن کار

متناوب شروع زمان فقط یکی از جنبه های کار ایمن طراحی هر دو در طول و پس از همه گیر
شاتر

دولت صادر راهنمایی برای کارفرمایان در چگونه آنها می توانند انطباق کار الگوها و محیط طوری کارکنان می تواند با خیال راحت در طول بیماری همه گیر. اما رابرت Crossman استدلال می کند که شیطان در جزئیات و بسیاری از متخصصان منابع انسانی با مشکل تعادل بین کارکنان سلامت و بهره وری عملیاتی.

بسیاری از متخصصان منابع انسانی صحبت من هستند تاسف از فقدان جزئیات در اطراف الگوهای تغییر در دولت ‘کار با خیال راحت در طول coronavirus (COVID-19)’ هدایت.

مفاهیم مطرح مانند متناوب زمان شروع و شکسته شد اساسی و مردم امیدوار بودند بینش عمیق تر و منابع است که می تواند متناسب با سازمان خود.

تغییر زمان کار یا معرفی یا تغییر موجود تغییر الگوهای حساس منطقه از تحول سازمانی است که اغلب به عنوان بیش از حد پیچیده و در نتیجه در زمینه ‘بیش از حد دشوار است’.

اما همانطور که با بسیاری از چیزهای coronavirus این تغییر کرده است.

متخصصان منابع انسانی باید در حال حاضر به فوریت دوباره ارزیابی resourcing مدل های به اطمینان حاصل شود آنها تعادل مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان رفاه با عوامل دیگر مانند فرار تقاضا متغیر ظرفیت و حفظ بهره وری عملیاتی و بهره وری.

شروع در تقاضا

طراحی موثر الگوهای تغییر در پاسخ به Covid-19 باید بر اساس قوی کار تقاضا محاسبات. مدل سازی داده ها یک فرصت برای دوباره فکر می کنم ‘که چرا و چگونه از زمان شیوه های کار.

به دنبال نزدیک در تقاضا, چگونه آن تغییر کرده است و چگونه آن را ممکن است تغییر در آینده باز خواهد شد بینش های تازه و ایده های.

راه کار که در محل به دلیل ‘که چگونه آن را همیشه انجام شده است’ در حال حاضر ممکن است نیاز به جایگزین شیوه ای است که مطابق با جدید الزامات ایمنی اما که همچنین مدیریت هزینه ها افزایش بهره وری و بهبود سطح خدمات.

ایجاد یک تصویر واضح و روشن از حداقل نیروی انسانی سطح وظایف و مهارت در دسترس بودن و interdependencies خواهد شد کمک به شما در شناسایی الگوی تغییر گزینه های خواهد شد که کارآمد ترین و موثر است.

در نظر بگیرید با عرضه

تقاضای اطلاعات کلیدی است, اما آن را نیز باید تراز به نیروی کار خود را در دسترس است. تاثیر اجتماعی فاصله اقدامات و بهداشت محدودیت نیز باید تغییر ظرفیت و شکل کار خود را عرضه.

در تجربه من این منصفانه است که می گویند بسیاری از سازمان مبارزه را به شما بدهد یک لحظه تصویر از چگونه بسیاری از مردم ساعت کار کرده اند و بیش از یک دوره معین به خصوص اگر اضافه کاری است که یک اتفاق به طور منظم.

اما به دست آوردن دید بیش از عرضه عوامل ضروری است به ایجاد تغییر در الگوهای که حفظ حق ظرفیت و سطح پوشش مورد نیاز برای دیدار با تقاضا است.

با مدل سازی تاثیر استخراج از طریق بیماری خود انزوا و تعطیلات در نقش های کلیدی و یا مهارت های جدید تغییر الگوها را می توان طراحی شده است که عامل مورد نیاز انعطاف پذیری و انعطاف پذیری است.

خلاق

حتی زمانی که مسلح قوی عرضه و تقاضا و اطلاعات آن مهم است برای حفظ یک ذهن باز در هنگام بررسی الگوی تغییر گزینه.وجود دارد تعداد زیادی از راه هایی برای ساختار زمان کار برای غلبه بر چالش های ناشی از کوروناویروس محدودیت.

ما در حال حاضر کمک به طیف متنوعی از سازمان طراحی طیف وسیعی از الگوهای تغییر برای حمایت از خود و بازگشت به کار.

این شامل ارائه تمدید عامل, ویندوز, با, برخی از حرکت از پنج تا هفت روز عملیات و همچنین ایجاد 11 یا 12 روز fortnights و شرح وظایف در تعطیلات, برای جلوگیری از پتانسیل پوشش مسائل.

این نوع از تغییرات کلیدی برای سازمان هایی که نیاز به حفظ سطح خروجی در حالی که غلبه بر بهره وری محدودیت های ایجاد شده توسط مبهوت شروع به بار و ظرفیت فیزیکی محدودیت.

با مداوم و عدم اطمینان ما همچنین شاهد تمرکز در برنامه ریزی سناریو و انعطاف پذیری – سازمان در حال ایجاد احتمالی تغییر الگوهای کنار هسته ای خود را تامین مالی مدل برای اطمینان از آنها می تواند به سرعت انطباق با عملیاتی نوسانات و پتانسیل خم از محدودیت.

تعامل با کارکنان

به طور طبیعی, کارمند تنظیمات و شرایط قرارداد و شرایط باقی می ماند کلیدی چارچوب مرجع برای چه زمانی ممکن است که هر گونه تغییر در زمان کار.

در قلب خوب تغییر الگوی طراحی نشسته تعادل بین سازمانی نیاز و تندرستی نیروی کار و تنظیمات. هر رویکرد را به شما خواهد شد افزایش مشارکت کارکنان از ابتدا.

شما نیاز به تعامل با کارکنان در سراسر چالش های مواجه شده که دلیل منطقی برای تغییر و طبیعت و تاثیر هر تغییر الگوهای.

شرکت طراحی راه حل های با کارکنان می تواند عملکرد موثر و محبوب الگوهای تغییر و جلوگیری از ایجاد مسائل اعتماد در این زمان دشوار است.

هر resourcing مدل نیز باید از نزدیک موفق به اطمینان حاصل شود آنها موثر سازگار و پاسخگو به هر گونه تغییر در تقاضا عرضه یا بازخورد از کارکنان.

تصمیم گیری نیاز به ساخته شده در اطراف برنامه ریزی کار در یک روز به روز و حتی ساعت به ساعت و اساس اگر سازمان ها برای انطباق با سرعت به تغییر در عرضه و تقاضا و عوامل.

بنابراین کلید برای حفظ دید زمان واقعی بیش از این وضعیت و در دسترس بودن کارکنان خود و اطمینان از دقیق زمان کار اطلاعات به طور مداوم در حال مشترک با مدیران و قابل مشاهده در خود منابع انسانی, سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی سیستم و زمان و حضور و غیاب سیستم های.

نگه داشتن چشم در معیارهای کلیدی مانند در دسترس بودن ساعت کار و یا تعطیلات کمک هزینه کمک خواهد کرد که شناسایی خطرات بالقوه برای رعایت رفاه و سطح خدمات و شما را قادر به ایجاد تنظیمات مناسب.

یک تغییر مثبت است ؟

در حالی که coronavirus قرار داده است سازمان و کارکنان در یک تقریبا غیر ممکن است وضعیت تغییراتی که مجبور بودن بر ما در نهایت ممکن است منجر به, جدید, راه های بهتری از کار.

من امیدوار هستم که با در نظر گرفتن در نظر گرفته درگیر رویکرد به معرفی و یا تطبیق الگوهای تغییر شغل ذخیره خواهد شد و راه حل ظهور خواهد کرد که چالاک تر و پاسخگو را تغییر دهید.

در نهایت انعطاف پذیری ارائه شده توسط بهترین تمرین نوبت کاری می تواند یک پیروزی برای جامعه ایجاد بیشتر پویا و مولد سازمانها و ارائه کار و زندگی تعادل و انعطاف پذیری و انتخاب است که بسیاری از کارکنان به طور فزاینده ای به دنبال.

استعداد مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر استعداد مدیریت مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im