SOM بازگشت به کار ابزار برجسته اوه نقش رهبری پست همه گیر

نزدیک به ترک ایستگاه خیابان لیورپول شهر لندن در طول coronavirus بحران است. شاتر با تمرکز در بهداشت حرفه ای شرو

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399
Liverpool St

نزدیک به ترک ایستگاه خیابان لیورپول شهر لندن در طول coronavirus بحران است. شاتر

با تمرکز در بهداشت حرفه ای شروع به تغییر از فوری بهداشت و درمان چالش های مدیریت Covid-19 تا چه محل کار و اقتصاد می تواند با خیال راحت بازگشایی, SOM (جامعه طب کار) را توسعه داده است یک پست-همه گیر بازگشت به کار "جعبه ابزار" برای آه پزشکان.

این ابزار با ایجاد موسسه خبره پرسنل و توسعه (CIPD), روان, سلامت, موسسه خیریه, ذهن, مشاوره, مصالحه و داوری سرویس (Acas) و کسب و کار در جامعه برجسته است چگونه از آن خواهد شد به خصوص مهم برای مدیریت مسائل مربوط به سلامت روان همراه با کنترل عفونت و امن تر شیوه های کار.

پروفسور آنه Harriss تبدیل خواهد شد که SOM اول آه پرستار جمهور در ماه آینده گفت: "این ابزار برجسته است که آه را کلید نقش رهبری در اقتصاد انگلیس تا و در حال اجرا دوباره."

اوه چالش های به احتمال زیاد شامل کمک به کارفرمایان برای درک اینکه چگونه "سختگیرانه اجتماعی فاصله" را می توان در محل کار و هدایت سازمان از طریق طیف وسیعی از مدیریت ریسک مناطق از جمله تمیز کردن و ضد عفونی ارگونومی و بهداشت/سیستم های تهویه.

"اصلی انتقال عفونت خطرات می توان به ساده ارزیابی ریسک که لینک بالینی آسیب پذیری خطر خاص در محل کار خطر, دادن فقط به عنوان تاکید زیادی به بخش دوم به منظور تکمیل مفید بیش از خطر فردی ارزیابی ریسک در محل کار خطر جدی بیماری از Covid-19" سند گفته است.

پیتر پنیر CIPD اجرایی افزود: "بسیاری از مردم را نگران و مضطرب بودن در محل کار یا رفت و آمد به محل کار و آنها را می خواهید به دانستن است که سازمان خود را در حال تغییر تفکر خود را در مورد انعطاف پذیر و کنترل از راه دور کار و آنها هستند که حفظ آنها برای حمایت از سلامت روان و تندرستی."

ابزار راه اندازی شد در پی دولت چاپ و نشر آن را "نقشه راه" راهنمایی برای بازگشایی اقتصاد در پی این بیماری همه گیر را به عنوان آه شاغل در خارج بیمه خدمات درمانی هشدار داده اند که این حرفه را از خطر غرق مقیاس فردی و محیط کار سلامت, چالش های آنها ممکن است به صورت پست-همه گیر.

به عنوان یک پزشک متخصص گفت: Occupational Health & Wellbeing: "این خطر وجود دارد از یک ثانیه طاقت فرسا و نمی توان آن را بیمه خدمات درمانی خط مقدم آن خواهد بود بهداشت شغلی و وجود دارد نه به اندازه کافی از ما می دانند."

SOM بازگشت به کار ابزار را می توان در آن سایت خواهد شد همراه با یک سری از آموزشی با جزئیات دوباره ساخته شده در دسترس آنلاین.

به طور جداگانه بریتانیا شغلی بهداشت جامعه (BOHS) معتقد است که وجود مناطق خطر شده اند که خطاب توسط دولت هدایت در بازگشت امن به کار می کنند.

آن را منتشر کرده است راهنمایی های جدید برای کمک به اعضا و رهبران سازمان های مقابله با چالش های بازگشت به کار پس از مستند که در آدرس ایمنی-مسائل مهم و همچنین بازگشت به کار مسائل خاص به مقابله با چالش های ویروس.

"بسیاری از کسب و کار مجبور به تعطیل محل در عجله و با هیچ ایده چگونه آن را طولانی خواهد بود قبل از آنها شروع دوباره. که بدان معنی است که تمام فرایندهای در حال وجود دارد به نگه داشتن مردم از سالم مضر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و عوامل بیولوژیکی و دیگر خطرات در عمل بوده است. یک طرح مناسب و ارزیابی ریسک مورد نیاز است قبل از شروع پروسه و آوردن مردم به کار" گفت: BOHS جمهور کلوین ویلیامز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب