آفریقای جنوبی باید پاسخ دهند – سرب و– در COVID-19 & SDGs

آفریقا, جامعه مدنی, توسعه و کمک های, ویژه, جهانی, حکومت, عناوین, سلامت, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

دکتر لیلا Fourie, گروه, مدیر عامل شرکت ژوهانسبورگ بورس و Fani Titiمدیر عامل شرکت Investec هستند اعضای دبیر کل سازمان ملل متحد را به سرمایه گذاران جهانی برای توسعه پایدار داد.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به شمار برای یک عکس گروهی با اعضای سرمایه گذاران جهانی برای توسعه پایدار داد. اعتبار: علامت Garten / سازمان ملل متحد

ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی, مارس 18 سال 2020 (IPS) – نشسته در نوک جنوبی از آفریقا در طول زمان اجتماعی فاصله در حالی که کل سیاره دعوا Covid-19 ما نمی تواند کمک کند اما اینكه چگونه آسیب پذیر کشور ما این است که به این معضل.

این بیماری همه گیر است برجسته اساسی نابرابری در جامعه ما است. بیش از نیمی از آفریقای جنوبی جمعیت فاقد دسترسی به لوله کشی آب در خانه های خود – ذهن هرگز برق و یا امن بهداشت. ما کافی نبود امکانات پزشکی و اصول مورد نیاز برای مبارزه با یک بیماری مسری این قدر.

هرگز 2030 دستور کار برای توسعه پایدار شده است بیشتر مربوط بیشتر مهم و یا فوری تر.

2030 دستور کار مجموعه یک چشم انداز برای آینده ای برای این سیاره و مردم آن در اهداف توسعه پایدار (SDGs). آن مسائل را به تمام حوزه های جامعه و نیاز فراگیر و توسعه پایدار اقتصادی است.

این بسیار حیاتی برای آفریقای جنوبی که یکی از بالاترین ضريب جينی در جهان فقر شدید و افزایش بیکاری است. این COVID-19 مستند در معرض عمیقا نابرابر طبیعت از جامعه ما است. یک فرد از مرفه حومه سندتن بسیار مختلف سلامت و معیشت چالش های یکی از همسایه پر جمعیت الکساندرا township.

در این ما منحصر به فرد هستند. رک و پوست کنده اگر جهان تا به حال به حال یک سطح بالاتر از تعهد به دستیابی به SDGs این بیماری همه گیر را تاثیر نمی توانست آنقدر شدید است. سرمایه گذاری در بهتر سیستم های سلامت و کاهش نابرابری کمک کرده اند فوق العاده در برخورد با این بیماری همه گیر و عواقب اجتماعی و اقتصادی.

اما امید وجود دارد. ما در بخش دولتی و خصوصی به طور یکسان تجدید آگاهی و تمایل به پاسخ. این زمان برای رهبران به گام و اقدام جسورانه.

آفریقای جنوبی آسیب پذیر است به عنوان یک بازار در حال ظهور شديد چالش های اقتصادی, اما منحصر به فرد قرار به اجرای یک پایداری متمرکز بر استراتژی در راه است که بیانگر پویایی و جمعیت جمعیت این قاره است. ما باید عمیق و مایع در بازار سرمایه است که در خدمت اقتصاد داخلی و گسترده تر قاره و همچنین به عنوان یک قوی و پیچیده بخش خدمات مالی.

دولت آفریقای جنوبی محدود مالی فضا طوری مالی و شرکت های بزرگ بخش بسیج برای کمک به قرار دادن با هم یک پاسخگو اقتصادی بسته است. ضرورت ها و بحران های حذف شده قبلی رویه موانع و باز کردن راه برای قوی رویکردهای مشترک. این به ما می دهد امید برای حتی بیشتر مشارکت پست Covid-19.

ما افتخار می کنیم رهبری نشان داده شده توسط آفریقای جنوبی رئیس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر. این است که چرا ما باید هر دو انتخاب برای پیوستن به رئیس جمهور در اهدای 30 درصد از حقوق ما برای سه ماه به COVID-19 دانست.

ژوهانسبورگ بورس (JSE) بزرگترین ارز در آفریقا و حیاتی در تسهیل عملکرد آفریقای جنوبی اقتصاد است. به خصوص در بحران صنعت خدمات مالی و مبادلات حیاتی در هدایت جریان های مالی به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز.

Investec نقش مهمی در تامین بودجه یک اقتصاد پایدار است که حساس به جهان محدود منابع طبیعی باعث کاهش کربن و مثبت منجر به رشد اقتصادی و اجتماعی و تعالی.

در حالی که ما در پاسخ به COVID-19 ما معتقدیم ما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که بهبود در آفریقای جنوبی است پایدار و انعطاف پذیر. این بدان معناست که عمده جهت گیری مجدد از سرمایه گذاری و سیستم مالی جهانی به چین با SDGs. و سرعت باید تا حد زیادی سرعت بخشیدن به منظور ارائه در طول دهه ،
بیش از هر چیز آفریقای جنوبی نیاز به یک پایدار تنظیم مجدد – که طول می کشد به در نظر گرفتن منابع طبیعی مورد نیاز برای حمایت از اقتصاد رقابتی, اما همچنین در دیدار کوتاه مدت و بلند مدت نیازهای جامعه است. توسعه باید از لحاظ اقتصادی اجتماعی و محیط زیست, پاسخگو, تضمین این که ما ترک یک سیاره سالم برای نسل های آینده است.

برای JSE و Investec ما معتقدیم یک تغییر عمده در ذهن مجموعه ای مورد نیاز است. استراتژی های سرمایه گذاری و انتظار بازده باید شامل پایداری-معیارهای مرتبط.

بله ایده پایداری افزایش یافته است و در اهمیت آن نیاز به حرکت از یک ارزش بر اساس متریک به یک مبتنی بر نتایج ضروری است. به منظور کمک به دستیابی به 2030 اهداف سیاست گذاران نیاز به راه اندازی فعال کردن یک چارچوب برای سرمایه گذاری در این مسائل تحت پوشش SDGs.

خواهد شد وجود دارد. ما شاهد افزایش پیوسته تقاضا برای محصولات مالی و طرح های که شنده شفافیت حکومت داری خوب و در نهایت ، سرمایه گذاران نه تنها می خواهید برای دیدن بیشتر پیچیدگی و انعطاف پذیری از سرمایه گذاری های خود را, اما آنها همچنین می خواهم به کسانی که سرمایه گذاری برای تاثیر در ایجاد یک دنیای بهتر.

آن مهم است برای آنها که اعمال ما و محصولات چین با تعهد ما به حمایت از SDGs. به این منظور JSE که پیشگام برای اولین بار در جهان پایداری شاخص در سال 2004 شده است و رانندگی تعدادی از پروژه های که به طور مستقیم زیر بنای مسئول سرمایه گذاری.

ابزار اجتماعی مانند اوراق قرضه با هدف بهبود اجتماعی نتایج و مبتنی بر مشارکت مهم در ساخت منابع مالی در دسترس برای دیدار با بسیاری از چالش های ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

این یکی از دلایلی است که ما عضو سازمان ملل متحد سرمایه گذاران جهانی برای توسعه پایدار (GISD) داد – وظیفه catalysing سرمایه و مهارت های ضروری را پر کنید SDG تامین مالی فاصله. مدل های سنتی نمی خواهد دیدار با برآورد 2.5 تریلیون دلار سرمایه گذاری مورد نیاز بیش از 10 سال آینده.

Coronavirus همه گیر است نه تنها نشان داد که همکاری ممکن است در قبلا unimagined مقیاس بلکه برجسته نیاز برای اتصال حتی در زمان اجتماعی فاصله.

به عنوان بخشی از GISD داد ما در حال کار با رهبران سراسر جهان برای کمک به باز کردن جریان سرمایه است که به صراحت حمایت از توسعه پایدار است.

هر دو Investec و JSE دارای سابقه ای طولانی در مراقبت از مردم آفریقای جنوبی و حمایت از جوامع ما و محرکه رشد اقتصادی است.

به عنوان مدیران – و به عنوان رهبران پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ – ما هر دو شخصا متعهد به تسریع عمل در توسعه پایدار و ایجاد یک دنیای بهتر برای ما نوه و نوه های خود را.

ما معتقدیم که این نوع رویکرد مشترک مورد نیاز است در سراسر جهان برای فعال کردن همه شهروندان برای زندگی در جامعه پایاپای راه است.

اگر ما نمی سرمایه گذاری در جهان است که ما می خواهیم یکی از ما دریافت خواهد شد به ارزش بی نهایت کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im