استراتژی برای upskilling نیروی کار خود را در یک جهان در حال تغییر (وبینار)

پنج شنبه 3 ژوئن 2020, 2:00 BST

که از کجا و چگونه ما در کار است که کاملا دگرگون شده است. در حال حاضر بیش از همیشه رهبران کسب و کار باید یک مسئولیت به تمرکز نیروی کار خود را استراتژی در upskilling و استعداد تحرک ایجاد محیط مناسب است که پشتیبانی از این کار جدید واقعیت است.

این پرسنل امروز وبینار در ارتباط با Degreed به نظر می رسد در چگونه کار است و اساسا در حال تغییر است. برخی از شرکت ها را آغاز کرده اند که ترکیب فن آوری اتوماسیون و هوش مصنوعی به روال وظایف شغلی. که این افزایش بیش از چند سال آینده بسیاری از مشاغل را تبدیل به unrecognisable و یا از کار برکنار شده است.

در نهایت هر چند شغل جدید خواهد بود اختراع و بسیاری از آنها برای رفتن به تکامل شامل مهارت های جدید و مسئولیت. متاسفانه بیش از 70 درصد از شرکت ها هنوز هم تکیه بر تفکر و استفاده از روش کار و فرآیند های جهان است که دیگر وجود ندارد.

Degreed ارشد آموزش افسر کلی پالمر و یک سخنران مهمان پیوستن به پرسنل امروز ویرایشگر راب خزه به بحث در مورد “آینده آماده” استراتژی و یک چارچوب برای ایجاد یک کارمند بهتر تجربه است که کمک می کند تا سازمان ها و افراد رشد.

ثبت نام برای این 60 دقیقه وبینار برای پیدا کردن آنچه سازمان انجام می شود متفاوت از جمله:

  • چگونه مردم در تمام سطوح نیاز به reimagine کار و شغل و حرفه
  • چگونه شرکت ها نیاز به ایجاد محیط و تجارب برای حمایت از این
  • چگونه به جای روش های قدیمی و تفکر تا نیروی کار خود را باقی می ماند چالاک
  • و چگونه به استفاده از داده ها برای شناسایی مهارت های شما نیاز برای سازمان خود را برای رقابتی می باشد.

این وبینار زنده شامل یک پرسش و یک جلسه برای مخاطبان به ارسال سوال به ما ارائه.

رزرو رایگان خود را در محل وبینار در حال حاضر

در مورد سخنرانان ما

Kelly Palmerکلی پالمررئیس آموزش افسر در Degreed است در یک ماموریت برای تغییر راه جهان می آموزد. شناخته شده رهبر فکری در آموزش کسب و کار و توسعه حرفه ای او در حال حاضر در تیم اجرایی Degreed بود و قبلا CLO در ارتباط با. او همکاری نویسنده کتاب تخصص اقتصاد: چگونه باهوش ترین شرکت ها با استفاده از یادگیری درگیر رقابت و موفقیت. او صحبت می کند به طور منظم در شرکت ها و کنفرانس کسب و کار در سراسر جهان.

سخنران مهمان به زودی اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im