گناه بازمانده: حمایت از کارکنان که باید اجتناب شود افزونگی

شاتر

با افزونگی جرم انتظار می رود در ماه های آینده آن را آسان به تمرکز بر حمایت از کسانی که از دست دادن شغل خود. اما ‘نجات یافتگان’ همچنین نیاز به اطمینان که کار خود را امن است و این روند انجام شده نسبتا. جیمی مکنزی ارائه می دهد برخی از راهنمایی برای منابع انسانی.

با اخیر Barclaycard تحقیق پیدا کردن که 82 درصد از بریتانیا شرکتهای کوچک و متوسط شده اند منفی تحت تاثیر Covid-19 گیر کارفرمایان به ناچار باید برخی از تصمیم گیری های دشوار را.

که آیا آنها بوده است و آمار به خصوص به شدت از بحران و یا به حال به کارکنان اضافی برای مقابله با تقاضا برای خدمات کلیدی در برخی از نقطه بسیاری از کارفرمایان را مجبور به در نظر گرفتن افزونگی. در واقع CIPD تحقیقات نشان داده که یکی از پنج سازمان بر این باورند که آنها را مجبور به کاهش مشاغل در این تابستان به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

تصمیم گیری است که تاثیر مردم است هرگز آسان است. اما متاسفانه برنامه ریزی برای افزونگی همچنین بدان معنی است که کارفرمایان نیاز به برنامه ریزی برای هر گناه بازمانده’ آن را می تواند در خود باقی مانده نیروی کار است.

چه گناه بازمانده?

در یک اشتغال زمینه گناه بازمانده اشاره به عاطفی و روانی و اثرات فیزیکی از کارکنان که نه گذاشته در طول یک شرکت بازسازی. احساسات پس از شرکت downsizes می تواند طیف وسیعی از گناه و خشم و اضطراب و ناخشنودی و حتی نگرانی هایی است که آنها ممکن است آینده. پس از یک دور از اخراج بازمانده کارکنان را می توان در سمت چپ سوال “چرا من آن را, اما آنها نمی?” یا “چگونه من می خواهم به چهره دوست من دانستن آنها بیکار؟”.

نگاهی به سوپر مارکت کارگران برای مثال بسیاری از فروشگاه ها در زمان اضافی تحویل رانندگان و کارگران برای مقابله با افزایش تقاضا در طول مستند. برای برخی از کارکنان آن را به معنی خداحافظی با همکاران که به طور داوطلبانه به کار در خط مقدم و آنها را از کار برکنار می تواند احساس مانند یک چاقو در پشت به جای تشکر از آنها سزاوار است.

آن را سخت برای جلوگیری از کارکنان از احساس بی ثباتی تاثیر شرکت افزونگی و مبتلا به گناه بازمانده. از آن خواهد شد یک شوک به سیستم به عنوان کارکنان خداحافظی به همکاران کار با امکانات جدید و تنظیم به حجم کار.

این احساسات می تواند تاثیر بسیار زیادی در سازمان است. با وجود اغلب بهترین نوازندگان در یک سازمان و آنهایی که یک شرکت است که از جان گذشته برای حفظ بازماندگان’ بهره وری اغلب قطره. یک مطالعه از یک فورچون 500 شرکت فناوری کشف شد که پس از شرکت کاهش کارکنان خود را با 15 درصد تعداد اختراعات جدید تولید کاهش یافت و 24 درصد.

بنابراین در حالی که یک کسب و کار است و برنامه ریزی آن افزونگی استراتژی آن نیز باید در مورد فکر می کنم تاثیر بر کارکنان باقی مانده بیش از حد. از آن آسان است که فرض کنیم که آن را بازمانده نیروی کار را به کار سخت تر به دلیل ساده قدردانی از عدم اجازه رفتن. اما آنها همچنین نیاز به کاهش این احساس گناه.

باقی مانده کارکنان می خواهد به اطمینان می شود که موانعی بودند لازم انجام شده نسبتا و این افراد تحت درمان قرار گرفتند با احترام.”

Suss از علائم

زمانی که گرد و غبار حل و فصل نمی توانیم فرض کنیم که کارکنان خود را قادر خواهد بود به هاپ به آن می شود و به طور کامل درگیر در کار خود را. رهبران و مدیران نیاز به سازمان دیده بان برای نشانه های بازمانده از گناه به عنوان روز و هفته منتقل می کند. علائم می تواند شامل داشتن مشکل خواب احساس تحریک پذیر و unmotivated و همچنین علائم جسمی مثل سردرد و درد معده. کارکنان که رنج می برند از این می تواند شروع به احساس ناراضی و distrusting شرکت و رهبری آن است. همچنین ارزش به خاطر سپردن است که آنها ممکن است با فرض کاهش بیشتر در راه خود را که به احتمال زیاد به تاثیر بر انگیزه خود را.

مدیران نیاز به آماده برای مقابله با کارمندان نمایش این نوع از رفتارها که سوراخ روحیه و ارسال بهره وری کاهش و اگر رفتار در راه حق. شرکت ها باید به اختصاص زمان برای آموزش مدیران به طوری که آنها به طور کامل درک این چالش ها می تواند کمک به حمایت از کارکنان.

بحث در مورد آن

باقی مانده کارکنان می خواهد به اطمینان می شود که موانعی بودند لازم انجام شده نسبتا و این افراد تحت درمان قرار گرفتند با احترام. ساختمان اعتماد به معنی برقراری ارتباط با کارکنان در تمام سطوح برای کمک به کاهش برخی از احساسات از عدم قطعیت. این امری ضروری است در برخورد با این بیماری همه گیر خواهد شد و همچنان به عنوان حیاتی به عنوان کسب و کار حرکت ماه های آینده.

صادقانه با کارکنان به وضوح بیان چرا این اتفاق می افتد و رئوس مطالب چگونه زوائد آن برگزار خواهد شد. مطمئن شوید که کارکنان باقی مانده که زمان و فضا به پردازش احساسات خود را. نگه داشتن خود را ناکامی بطری تنها بازمانده از گناه بدتر است. در شرایط عملی این به این معنی تنظیم به طور منظم یک به یک یو پی اس گرفتن بین کارکنان و مدیران آنها و فراهم کردن فضایی برای کارکنان به باز کردن. حرکت رو به جلو ارتباطات به طور منظم از رهبران اجازه می دهد تا آنها را برای رسیدگی به هر گونه منفی و شایعات در گردش و شفاف در عملکرد.

گناه بازمانده یک مسئله جدی است که می تواند مانع یک سازمان را بهبود. به عنوان انگلستان حرکت می کند به دور از مستند طول می کشد و آن مراحل آزمایشی نسبت به نرمال, کسب و کار نیاز به آماده برای تاثیر اخراج خود را حفظ کارکنان و آماده حمایت از آنها در طول این زمان به چالش کشیدن.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>