سرزمین گود و مرطوب مراقب ترک کمیته برنامه ریزی ساسکاتون آزادراه

محتوای مقاله

شمال شرقی سرزمین گود و مرطوب مراقب حفاظت از گروه استعفا از کمیته برنامه ریزی ساسکاتون آزادراه چرا که اعضا احساس می کنم نظرات خود را نادیده گرفته می شود.

شمال شرقی سرزمین گود و مرطوب مراقب بود پیوست و استانی وزارت بزرگراه ها و زیرساخت های محیط زیست و میراث فرهنگی, گروه کاری به عنوان بخشی از پیشنهاد پروژه برای ساخت یک دور زدن در اطراف ساسکاتون.

دولت استانی است که کاوش در 55 کیلومتر کشش از بزرگراه خواهد بود که اتصال به بزرگراه 11 جنوب شهرستان, حلقه اطراف شرق و شمال و سپس اتصال به بزرگراه 16 غربی ساسکاتون.

“اگر چه ما همچنان به این باور است که ما بسیار به مشارکت در این بحث روشن شده است که نگرانی های ما نادیده گرفته شده در این روند گفت:” نامه ای از شمال شرقی سرزمین گود و مرطوب مراقب صندلی لوئیس جونز.

چهار خط بزرگراه مسیر زنجان به برش از طریق محیط زیست حساس شمال شرقی سرزمین گود و مرطوب زیستی یک منطقه است که مورد ستایش قرار داد به عنوان حفاظت به طور فزاینده ای نادر مثال بومی دشت زیستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>