نگاهی مجازی پیاده روی با مسدود کردن: جیمز ایروین دنباله

به عنوان ما به یک ماه دیگر از پناه در جای پیدا کردن راه های خلاق به چه طعم زندگی در خارج از منزل بود و قبل از گسترش COVID-19 تبدیل شده است آخرین شاهکار — آیا این به این معنی تکمیل ماراتن در حیاط خلوت خود راشراب خواری-مشاهده سفر صحبتهای یا در مورد من تماشای مجازی افزایش.

عملا پیاده ارائه می دهد توانایی برای فرار به برخی از طبیعی ترین مکان های زیبا در جهان است. با پیشرفت واقعیت مجازی و فیلمبرداری و تجهیزات بسیاری از این ویدئوها ارائه واقع گرایانه تجربه باز کردن برخی از ترین در جهان مبهم افزایش به کسانی که هرگز قبل از. از اواخر سال عملا پیاده روی است, بهترین چیز بعدی برای انجام حوصله قرنطینه و فوق العاده بی قراری مثل من.

به تازگی در حالی که پیمایش از طریق یک سفر + اوقات فراغت مقاله در 12 بهترین مجازی افزایش, من تصادفا یک ویدیو از یک دنباله من رشد کرده بود کنار. با الهام از یک کنجکاوی در مورد تفاوت بین مجازی و در فرد افزایش و شاید کمی خستگی من دو گره مجازی من و زخم شدگی و برداشت برخی از دنباله مخلوط و اقدام به hourlong مجازی سفر Prairie Creek Redwoods State Park معروف پیاده روی: جیمز ایروین دنباله.

تمام راه را در “واقعی” شمال کالیفرنیا

واقع تقریبا در بالای کالیفرنیا گوشه شمال غربی Prairie Creek Redwoods State Park به مایل از رشد ردوود جنگل های روزولت الک جمعیت دشت سنگی ساحلی اقیانوس آرام و سرخس دره عمیق و باریک که ویژه در پارک ژوراسیک. احاطه شده توسط یک شبکه از پارک ملی ردوود و دیگر کشور در نزدیکی پارک Prairie Creek Redwoods State Park ممکن است محل مناسب برای توقف برای ناهار پیک نیک یک daylong پیاده روی و منظره درایو را از طریق نیوتن B. Drury منظره پارک وی — باید-آیا انحراف از بزرگراه 101.

در طول تابستان سال 2017, من مشغول به کار در این مرکز بازدید کنندگان و پاسخ سوال در مورد جیمز ایروین نوین — 4.5 مایل پیاده روی آغاز می شود که در مرکز بازدید کنندگان و به پایان می رسد در سرخس دره بافی در خارج از ردوود دره افزایش بیش از trickling جریان و ردیابی دور از 300 پا درختان.

در طول 30 دقیقه استراحت ناهار در محل کار, من می خواهم فرار از این مرکز بازدید کنندگان و پیاده روی 15 دقیقه به دنباله و 15 دقیقه برگشت. با وجود آن که تنها نیم ساعت ال کنتراست این پیاده روی را ارائه می دهد که از دشت انداز نزدیک بود به اندازه کافی به حمل و نقل و من را به یک جهان که در آن آهنگ از پرندگان تبدیل شدن به هنجار بین ثابت gusts باد هل دادن در برابر ردوود سایبان.

پس در خانه گیر کرده و در حال حاضر زندگی دور از پارک من قرار داده و تماشای مجازی تصویری از این افزایش در بالا بسیار از من به انجام لیست. زمانی که من شروع به مجازی بهره برداری و ایجاد YouTuber پرواز هلندیمن یک بار دیگر پرتاب به این سفر بیش از پل های چوبی احاطه شده توسط دریا از سرخس و اسکیت با درختان کهن که افزایش بیش از حد بلند برای تصویربردار برای پوشش فقط در یک قاب.

گیج کننده بازحمت حرکت کردن را از طریق یک جنگل های باستانی

در طول حدود 54 دقیقه ویدئو, آهسته, موسیقی های بدون کلام پخش در پس زمینه. اگر چه این می افزاید: به درمانی آرام بخش تجربه من آرزو می کنم برای تلفن های موبایل از فیلم باقی مانده بودند به پرندگان در درختان و آهسته قطره ای از ردوود جریان است. من هم خودم سرگیجه در طول داشتن به توقف تصویری و نگاه دور به منظور به دست آوردن یک حس ثبات است. این اثر می توانست با توجه به توانایی حرکت بیمار در تقریبا هر چیزی, اما آن را نیز به من یادآوری است که این افزایش حتی در فرد است که اغلب overstimulating به عنوان همیشه وجود دارد به نظر می رسید بیش از حد بسیاری از درختان به نگاه کردن به سمت و بیش از حد بسیاری از سرخس و گل به نگاه.

جیمز ایروین دنباله داخلی آغاز می شود و به آرامی می سازد راه خود را به ساحل تخلیه به سرخس دره عمیق و باریک. یکی از بهترین تجربه های این پیاده روی که به آرامی تماشای تنوع زیستی تغییر به عنوان شما در قرعه کشی نزدیک به ساحل. اگر چه پیر-رشد redwoods تبدیل شدن به کمتر دنباله راهنماهای شما را از طریق redwoods’ بافر بین جنگل و دریا. این بخشی از پیاده روی چند مسلما ترین سرسبز و سبز و همچنین محدودیت های یک کوهنورد را در اطراف انداز ساخت آن را دشوار برای دیدن آنچه که در مقابل شما.

جیمز ایروین دنباله به پایان می رسد در سرخس دره عمیق و باریک. مجازی افزایش, اما, توقف درست قبل از آن هرگز پاداش مجازی کوهنورد دنباله خط پایان: یک جریان حک شده کانیون مرز دو قوی و دیوار با رنگ های متعدد سرخس گونه است. این پاداش ذخیره شده است به صورت جداگانه مجازی پیاده روی.

یک یادآوری بی قرار

در طول قرنطینه, من خدا را شکر برای این فرصت را به یاد داشته باشید برخی از مکان های بیشتر دارم و همچنین برای دسترسی به این فیلم را به کسانی که ممکن است هرگز این شانس را به بازدید در فرد است. هنوز عملا پیاده روی حذف برخی از مورد علاقه شخصی من از ویژگی های این پیاده روی و به جای آن از خروج من از لحاظ جسمی خسته در پایان عملا پیاده روی سمت چپ من حتی بیشتر بی قرار تر از من بود وقتی که من آغاز شده مایل بیشتر از همیشه من وجود دارد می تواند در فرد است.

اما اگر یک چیز وجود دارد این مجازی پیاده روی انجام, آن را به من یادآوری است که این جنگل ردوود باید outlasted 2000 سال از تاریخ و در زمانی که این است که بیش از همه هنگامی که ما مجموعه ای رایگان و زمانی که ما در خارج از منزل با هم دوباره آنها را باید ایستاده عنوان بلند که تا کنون.

تماس با امیلی دنی در [email protected] .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>