صحبت کردن در مورد نسل من – چرا سلامت روان پشتیبانی باید برای تمام سنین

Mental health first aid

با محل کار در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای چند نسل مهم است که کارفرمایان دانیم که مدیریت روانی بیماری نیاز به استراتژی و مداخلات مناسب برای تمام سنین استدلال لیزا Gillespie. با استفاده از تخصص و رهبری بهداشت شغلی پزشکان خواهد بود و بخش مهمی از این.

هر کس انتظار می رود که برای مقابله با فشار بالا موفقیت با تمرکز بر محیط کار. در حال غرق حجم کار شایع ترین دلیل برای احساس استرس و در عین حال استرس است که یک چیز عجیب و غریب.

بسیاری از احساسات می تواند توسعه را به “استرس” است. نا امیدی و خستگی و انزوا و احساس قادر به ایجاد تغییر یا انطباق با تغییر. و آن زمانی است که استرس شروع به مارپیچی خارج از کنترل است که مردم می تواند به طور جدی به مسائل مربوط به سلامت روان مانند افسردگی یا اضطراب.

درباره نویسنده

لیزا Gillespie است رئیس آموزش و توسعه در کسب و کار بخشی از تولید کنندگان بدن را انگلستان

در سال 2016 دفتر آمار ملی (ONS) محاسبه شده است که 11.5 درصد از بیماری غیبت شد به عنوان یک نتیجه از مسائل مربوط به سلامت روانی و در نتیجه 15.8 میلیون سال از دست داد. فایرفاکس ارقام برای سال 2017 نشان داد افزایش در عدم وجود بیماری در کارگران جوان در سن 25 تا 34 برخاسته از 7.2 درصد در سال 2009 به 9.6 درصد در سال 2017.

این گروه از کارگران جوان خود را نسبت رشد سطح از عدم وجود بیماری به سلامت روحی و روانی شرایط کاری نیز مشخص شده توسط خانم کارول سیاه درون او نقطه عطفی 2008 گزارش کار برای سالم فردا که نشان داد که نسل جوان را با مسائل مربوط به سلامت روان بودند در حال افزایش است. همچنین با اشاره به این که تفاوت معناداری بین سلامت روانی مسائل بین نسل های مختلف.

بیمه خدمات درمانی گزارش شده در نوامبر 2018 است که نسل بعدی از کارگران دچار هشدار دهنده escalations در مسائل مربوط به سلامت روان. و این نسل که در حال حاضر ورود نیروی کار به معنی آن است که مهم تر از همیشه است که کارفرمایان در رابطه با بهداشت حرفه ای – مجهز به حمایت از کسانی که در ابتدای حرفه خود را به جای انتظار تا زمانی که مشکلات بوجود می آیند.

در را ما نمایندگی تولید انگلستان است که متکی به خصوص در افراد جوان از ورود به صنعت اما که به عنوان یک بخش نیز خود چالش های منحصر به فرد.

برای بسیاری از کارفرمایان اولویت از سلامت و تندرستی چشم انداز است که در مورد بهبود سلامت کلی با تعریف تندرستی استراتژی به جای reactively برخورد با بیماری و عدم مدیریت است. هنگامی که شما در نظر بگیرید که تمام وقت کارکنان صرف یک سوم از ساعات بیداری خود را در محل کار اهمیت ارزیابی چگونه سلامت خود موفق شده است روشن می شود.

سلامت روان مدیریت

پس چگونه شما به طور فعال مدیریت کارکنان, سلامت روانی و ترویج کارمند تندرستی? برای شروع من می خواهم استدلال می کنند وجود دارد چند کم هزینه و موثر به این معنی است که آسان به پیاده سازی و که آه می تواند فعالانه در برقراری ارتباط:

  • به طور منظم یک به آنهایی که تشویق کارکنان به بحث در مورد آنچه که بهبود زندگی کاری خود را.
  • حصول اطمینان از استفاده از کارمندان خود را کامل تعطیلات سالانه حق و امکان استفاده از خانواده پسند استحقاق. با استفاده از تعطیلات و غیر تعطیلات فعالیت می خورد به زمان استراحت.
  • مطمئن شوید که به طور منظم استراحت میان به روز کار به خصوص برای خسته کننده یا تکراری نقش.
  • آموزش کارکنان در مورد نحوه مقابله با موقعیت های استرس زا.
  • حصول اطمینان از همکاران و مدیران درمان هر کس در راه احترام (و تهیه آموزش در صورت نیاز) و داشتن تحمل صفر از رفتار بد از هر کسی که با آنها تعامل کارکنان.

به طور بالقوه منفی “همیشه در” تاثیر تکنولوژی نیز باید به رسمیت شناخته شده و موفق در این, با کارکنان فعالانه تشویق به خاموش کردن و تعامل با کار به خصوص ایمیل های کار در خارج از ساعات کار. این ممکن است نیاز به مدلسازی و تعهد از مدیران ارشد و رهبری است.

نسل ترفند

به عنوان ما در محل کار تبدیل شده تا کنون-بیشتر از چند نسل بهتر است آن را به نیشگون گرفتن و کشیدن سلامت روانی خود را مدیریت استراتژی برای هر نسل در درون خود نیروی کار است.

کارکنان در 50s خود را و بیش برای مثال به طور معمول در برخورد با مسائل جسمی مزمن بیماری (که البته می تواند قابل توجهی داشته حذفی در سلامت روان) طلاق و “لانه خالی” سندرم است.

Millennials, مقایسه, ممکن است در برخورد با اضطراب آورده رقابت شدید در محل کار, رسانه های اجتماعی-مسائل مربوط به مانند “FOMO” (ترس از گم کردن) و عزت نفس پایین و احساس تنهایی که می تواند منجر به اضطراب و افسردگی است.

اما این یک چیز به دانستن چه نوع از مسائل نسل های مختلف به طور معمول در برخورد با آن دیگری به درک که چگونه مردم از برخی از جمعیتی می شود کمک کرد.

یکی از کامل راه پیدا کردن این است که با انجام سالانه استرس حسابرسی. استرس ممیزی نه تنها فعال کردن کارفرمایان به شناسایی نقاط فشار در داخل یک سازمان آنها نیز کمک کند با دقت اشاره کردن مناطق و یا افرادی که ممکن است دچار استرس و کمک به آنها در درک علل آن است.

ممیزی می تواند کمک به شناسایی مسائل مشترک در هر گروه سنی و جنسیت (به عنوان مثال یائسگی در زنان نیروی کار بیش از 50) و برخی از گروههای شغلی.

آن را نیز به شما دیدی نسبت به این که چگونه این گروه های مختلف ممکن است مایل به دیدن مسائل خود را درگیر. به طور کلی استرس حسابرسی می تواند روشن کند که چگونه به بهبود عملکرد و تندرستی نیروی کار خود را.

پس وای برای مثال استرس حسابرسی می تواند به خوبی نشان می دهد یک احساس نه اینکه گوش به عنوان علت استرس است. این پس از آن می تواند نشان دهنده نیاز برای مطلب “زمان گوش دادن” برای مثال در شکل بیشتر یک به آنهایی که. آن را نیز می تواند نشان می دهد نیاز به کار بیشتر “تیم زمان” به منظور مبارزه با احساس تنهایی و عدم اعتماد به نفس.

سلامت روان کمک های اولیه

قرار دادن در محل و سلامت روان اولین aiders می تواند یکی دیگر فعال و قابل مشاهده راه برای ایجاد یک تفاوت. اما مهم این است که کارفرمایان نمی بینیم و این به عنوان یک راه حل یا یک جعبه کنه; که در آن است که فقط یک قسمت از گسترده تر سلامت روانی استراتژی است. همچنین مهم است برای اولین بار aiders خود را به حمایت آنها نیاز به مقابله با اشاره بر (یا در واقع قدم به عقب از) مسائل که آورده بودن به آنها.

در این دوره آموزشی بهداشت حرفه ای دارای نقش کلیدی بازی به خصوص از نظر مدیریت و حمایت از یک فرد با مسائل مربوط به سلامت روان هم به ماندن و یا بازگشت به کار با موفقیت پس از یک دوره غیبت.

حیاتی برای منابع انسانی و بهداشت شغلی به کار از نزدیک با هم در مسائل مربوط به سلامت روان در محل کار برای آن نمی شود یا کاملا medicalised یا همه چیز در مورد “عملکرد” و نه بهداشت.

تنظیم به عنوان مثال حق

در نهایت, آن است تا به رهبران در درون سازمان به مجموعه ای از راست به عنوان مثال وقتی که می آید به سلامت.

منابع انسانی باید بررسی کنید که هر یک از اعضای مدیریت جامعه دارای مهارت های مناسب برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان در تیم خود را (و آه, دوباره,, خواهد بود یک منبع خوب به خم شدن در این زمینه). ممیزی دوباره می تواند نشان می دهد اگر آنها واقعا درک احساسات مردم است و اگر آنها به اندازه کافی دارای هوش هیجانی است.

اما مهم این است که فراموش نکنید که از رهبران افرادی هستند که بیش از حد است که آن را مهم است برای اطمینان از رهبران به دنبال پس از خود و خود را در سلامت جسمی و روانی.

بخشی از این مورد تشویق رهبران خوب را در خود نگاه کنید و چگونه آنها زندگی و کار. آنها تعیین “حق” به عنوان مثال با چسبیدن به استراحت ناهار, تعطیلات, نیست, کار در خارج از ساعات اداری ، آیا آنها باید ابزار و مکانیزم و پشتیبانی به مدیریت و باز در مورد خود سلامت روان و تندرستی?

به پایان در یک نسل داشته باشید. نسل جوان آینده را از طریق ما در محل کار شگفت انگیز مغز ما نیاز به تشویق همه که انرژی روانی را به تمرکز بر روی پیشرفت نگرانی یا اضطراب.

بنابراین کارفرمایان (و بهداشت شغلی) – گوش دادن به آنها را به عنوان آنها ممکن است اغلب راه های جدیدتر و بهتر ایده های در مورد چگونه ما کار می کنند. انداختنش کارمندان جوان با اعتماد به نفس به بحث در مورد ایده ها می گویند “نه” و یا به مخالفت با بیشتر همکاران ارشد.

در نهایت یک سازمان را مثبت تندرستی فرهنگ مثبت خواهد خود را تحت تاثیر قرار مردم در سلامت روان.

منابع

سه علل استرس در محل کار و چگونه به حل آنها’, مزایای کارمند نوامبر 2017, https://employeebenefits.co.uk/top-three-causes-workplace-stress-solve/
عدم وجود بیماری در انگلستان, بازار کار, 2016, دفتر ملی آمار, مارس 2017, https://www.ons.gov.uk/employmentandlabourmarket/peopleinwork/labourproductivity/articles/sicknessabsenceinthelabourmarket/2016
‘عدم وجود بیماری می افتد به پایین ترین نرخ در رکورد’, دفتر آمار ملی انگلیس در جولای 2018, https://www.ons.gov.uk/employmentandlabourmarket/peopleinwork/employmentandemployeetypes/articles/sicknessabsencefallstothelowestratein24years/2018-07-30
‘کار برای سالم فردا: خانم کارول سیاه را بررسی سلامت بریتانیا در سن کار جمعیت مارس 2008, وزارت کار و حقوق بازنشستگی و وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی https://www.gov.uk/government/publications/thriving-at-work-a-review-of-mental-health-and-employers
سلامت روان کودکان و افراد جوان در انگلستان در سال 2017, NHS England, نوامبر 2018, https://digital.nhs.uk/data-and-information/publications/statistical/mental-health-of-children-and-young-people-in-england/2017/2017

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de