محتوای مقاله در ادامه

کسانی که پروژه های شاغل بسیاری از کارگران ماهر در ساسکاتون و نگه داشتن آنها را در محل کار می تواند تبدیل به بخشی از یک کلی بهبود اقتصادی.

یک پیشنهاد جدید در مرکز شهر آرنا/مرکز کنوانسیون می تواند بیش از یک دهه دور اما این پروژه به نظر می رسد بسیار بعید است قبل از شروع این کتابخانه این است که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید در 2026.

تحت برنامه اصلی ساخت این کتابخانه نمی شد انتظار می رود برای شروع تا 2023 بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای تجدید نظر در این پروژه در صورت طولانی شدن رکود اقتصادی.

یکی از ساسکاتون برجسته ترین ویژگی های ویر در جنوب Saskatchewan River پیشنهاد شد به عنوان یک کار پروژه در پی رکود بزرگ. زمان آن به پایان رسید در سال 1940 نیاز به ایجاد ماهر کوتاه مدت شغل ناپدید شده بود.

پروژه تصور برای از بین بردن مشکلات اقتصادی همیشه در رسیدن به اهداف خود. به همین ترتیب پروژه ها مانند کتابخانه نباید کنار گذاشته به عنوان یک زانو حرکت تند و سریع واکنش.

سپس دوباره به عنوان ما در حال حاضر می دانید, چشم انداز می تواند به سرعت تغییر.

ptank@postmedia.com

twitter.com/thinktankSK

SASKATOON, SASK.: APRIL 7, 2013 -- A demolition back hoe arm was chumbling the south wall of The Patricia Hotel as the Saskatoon landmark fell to the wrecking ball over the weekend, April 7, 2013. (Gord Waldner/ StarPhoenix)
این پاتریشیا هتل تخریب در مرکز شهر ساسکاتون در آوریل 7, 2013. گرد والدنر/این StarPhoenix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو