فارغ التحصیل برکلی هتل به پایان رسید و قرارداد خود را با Tartine نانوایی بسته شدن درها در قسمت پایین زرد و سفید راه راه حفاظ به خود جلب کرد که اعضای جامعه برای لذت بردن از شیرینی را در خانه شیرینی و نان برای هفت ماه گذشته.

Tartine افتتاح شد برکلی محل در دورنت در خیابان فارغ التحصیل برکلی هتل در سپتامبر سال 2019 اضافه کردن به آن مکان در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سئول, کره جنوبی.

با توجه به Tartine اتحادیه Instagram پست از روز جمعه این اتحادیه دریافت نامه ای از Tartine وکلای بیان محل دائمی بسته با استناد به کسب و کار و کاهش COVID-19. فارغ التحصیل برکلی هتل کاهش یافته است به نظر در بسته شدن.

این اتحادیه نیز سازماندهی اتحادیه تلاش های سراسر Tartine منطقه خلیج مکان برای چند ماه گذشته ،

“ما مبارزه سخت برای ما اتحادیه زیرا ما می دانستیم که چه نوع از تاثیر خدمات کارگران ایستاده می تواند انجام دهد نه فقط برای ما بلکه برای کارگران در همه جا” به Tartine اتحادیه Instagram ارسال می خواند.

در مارس 12, Tartine برکلی کارکنان رای به پیوستن به, بین المللی Longshore و انبار اتحادیه یا ILWU. با توجه به مارس 13 مطبوعاتی از ILWU, کارکنان, رای به اتفاق آرا 18-0 به داشتن اتحادیه. سه سان فرانسیسکو مکان نیز گذشت آرا به داشتن اتحادیه.

با توجه به متی تورس سابق Tartine barista و سازمان با اتحادیه Tartine کارکنان در حال حاضر در حال کار بر روی به یاد بیاورید حقوق که اجازه می دهد برای کارمندان سابق به rehired. با توجه به بسته شدن دائمی از برکلی محل کارکنان خواهد بود به سان فرانسیسکو نقل مکان مکان.

“هنگامی که دیروز سان فرانسیسکو رای شمارش نشان داد اتحادیه حامیان آنها منجر Tartine مدیریت ناگهان دستور برکلی نانوایی به نزدیک در روز انتخابات گفت: کارکنان آنها خواهد پرداخت نمی شود” این ILWU مطبوعاتی مدعی.

با توجه به Tartine وب سایت برکلی محل در ابتدا به طور موقت بسته با توجه به COVID-19 در طول اجرای این پناهگاه در محل سفارش. به عنوان از مطبوعات زمان Tartine نمی تواند رسید به نظر دائم با بسته شدن.

تماس با ناتالی Gott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @natgott_dc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو