آموزه های از بمبئی به برکلی

آن را آسان به یاد داشته باشید زمانی که به یک کالج خوب بود اولویت من چون آن زمان تا تمام افکار من و زمان. زمانی که استرس و اضطراب بودند تعویض با پذیرش ایمیل از چند دانشگاه من به طور جدی با توجه به جدید من تمرکز آب پز را به انتخاب بین یک مدرسه دولتی UC برکلی و یک زن و شوهر از مدارس خصوصی است.

بسیاری از هند نیست و استفاده از همان سیستم مدرسه به عنوان ایالات متحده که جدا ابتدایی مدرسه و بسیاری از دانش آموزان سوئیچ مدارس پس از 10 درجه به عنوان من. برای اولین بار در 12 سال تحصیل من در یک نسبتا بزرگ مدرسه که در دسترس بود به دانش آموزان از طیف وسیعی از زمینه های اجتماعی و اقتصادی. من با برخی از مهربانترین مردم وجود دارد و من بسیار سپاسگزار برای آن است.

من در دو سال آخر تحصیل بودند اما کاملا متفاوت است. من از یک مدرسه با 250 دانش آموزان در یک کلاس به یک مدرسه فقط با 28 همه آنها از همین ممتاز پس زمینه, اما من نمی دانستم تا بعدا چگونه دیدگاه من تغییر زمانی که من روشن مدارس.

برای چند ماه اول از کلاس 11th, من متمرکز بر اتصالات به یک جامعه من قبلا مواجه می شوند. من مدرسه جدید بود واقع در جنوب بمبئی یک منطقه از شهر پرجمعیت توسط برخی از ثروتمندترین ساکنان که در معرض کمی خارج از جامعه خود را. تاریکی از پوست من خجالت من از آن مربوط به اقشار کم درآمد در هند حتی امروز. و من خود آگاهانه در مورد یک دانش آموز در یک مدرسه در بخش های مختلف از شهرستان.

من شروع به فاصله گرفتن خودم از همه که آشنا بود به من در مورد مدرسه قبلی از جمله روابط و دوستی من تا به حال ساخته شده در طول زمان وجود دارد. که گفت:, من واقعا سپاسگزار برای این تجربه من بود در طول دو سال آخر دبیرستان. دبیرستان بود که من پیدا کردم بهترین دوستان من که در آن من را تشویق به ادامه مطلب متفاوت فکر می کنم دنبال من احساسات خلاق و کشف و در آغوش هویت من. این نیز که در آن من به دست اورد افزایش درک از من امتیاز.

و بالاتر از همه آن بود به همین دلیل من تصمیم به انتخاب UC برکلی. در پایان 12th درجه من تا به حال تجربه کرده groundedness از رفتن به یک بزرگتر و من تا به حال آموخته و رشد فوق العاده از تجربه صمیمی از یک کوچکتر است. من به طور غریزی می دانست که من می خواستم به درخواست هر دو تجربه به یک سفر جدید در یک دانشگاه دولتی.

من هرگز نمی دانید چقدر متفاوت تجربه من در یک دانشگاه خصوصی شده اند اما من می خواهم به دانشگاه برکلی اعتبار برای ساخت من در خانه احساس تقریبا بلافاصله. UC برکلی به من پیشنهاد یک جهان بینی تیز مجزا از یکی من می خواهم مواجه می شوند در مدارس قبلی من برای اولین بار من همیشه در کلاس های درس از دانش آموزان از نه تنها انواع شرایط اجتماعی و اقتصادی بلکه در فرهنگ های مختلف, ادیان و مذاهب, اقوام, اعتقادات سنت ها و وابستگی سیاسی.

من تبدیل شدن به دوستان با دانش آموزانی که از نظر مالی مستقل, کار و مشاغل متعدد به پرداخت شهریه خود را; دانش آموزانی که در سفر بین شهرهای آمریکا و حتی کشورهای به زندگی با دو مجموعه از پدر و مادر در یک بار; دانش آموزان بودند که در ارتش و دانش آموزان بودند که یا که خانواده بودند اهداف نژادی و خشونت است. قبل از من فکر می کنم به طور فعال در مورد رنگ تیره تر من در حال حاضر من شروع به فکر می کنم به طور فعال در مورد ملیت من. من در هند در هند; من قهوه ای در آمریکا

همه بازتاب های مخلوط با هم در یک حافظه علاقه من از اوایل این ترم. چهار نفر از دوستان من و من خور هندی چات در چهارم خیابان Viks چات و مکالمه ما سرازیر شد به راحتی به صحبت کردن هویت و سیاست در چین و هند: دو ملیت اعضای این جدول نشان داده شده است. این گروه در این جدول به حال مردم از New York منطقه خلیج هند و کویت از متضاد اجتماعی پیشینه و باورهای ایدئولوژیک. هیچ کس در جدول بود از ترس پاسخ: “من نمی دانم که خیلی در مورد این موضوع. شما می توانید آن را توضیح دهید به من؟” بالاتر از همه, ما همه فقط کنجکاو خارش برای کسب اطلاعات بیشتر, بیشتر بدانید, گوش دادن بیشتر. فکر تماس با یک دیگر در ما تفاوت نمی کند پس از عبور از ذهن ما است.

من تا ابد خدا را شکر به تجربه این تغییر از بزرگ به کوچک مدرسه خصوصی و سپس به یک دانشگاه بزرگ دولتی. من خیلی خوشحال به ملاقات مردم از این سه مرحله از زندگی من است. با ایده ها و آموخته های بسیار منحصر به فرد یکی از آنها به طور مداوم بدل درک من از مبارزه و افتخار و هویت. من هرگز در معرض تنها یک داستان در هر نقطه داده شده است.

آنوشکا Agrawal می نویسد: دوشنبه ستون در تجربیات او به عنوان یک دانشجوی بین المللی از هند است. او تماس بگیرید در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>