این بحران از سال 2020 را به تاخیر انتقال به انرژی پاک

توسعه و کمک ویراستاران’ انتخاب, انرژی, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت جهانی شدن عناوین ادغام و توسعه برزیل به سبک, فقر & SDGs, پروژه های منطقه, دسته بندی

انرژی

Employees work on the solar panels of the El Romero plant, with a capacity of 196 megawatts, in the desert region of Atacama in northern Chile, a country that has set out to develop its solar power potential. CREDIT: Acciona

کارکنان کار بر روی پانل های خورشیدی از ال رومرو کارخانه با ظرفیت 196 مگاوات در منطقه صحرای آتاکاما در شمال شیلی یک کشور است که مجموعه ای را برای توسعه آن, انرژی خورشیدی بالقوه است. اعتبار: اکسیونا

کاراکاس, آوریل 29 2020 (IPS) – نفت رکود رکود اقتصادی جهانی و عدم اطمینان در مورد قدر از COVID-19 همه گیر خواهد سوخت اشتها برای ارزان تر از سوخت های فسیلی انرژی و تاخیر در سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر بر اهداف از توافق پاریس در تغییر آب و هوا و اهداف توسعه پایدار (SDGs).

کشورهای در حال توسعه جنوب و به ویژه صادر کنندگان فرآورده های نفتی را تحت تاثیر قرار به عنوان تامین کنندگان برای کوچک شدن اقتصاد و به متقاضیان سرمایه گذاری در انرژی پاک در جهان است که به شدت رقابت کم هزینه بازیابی هشدار کارشناسان مشورت با IPS.

این بحران “از نظر فراوانی و قیمت پایین نفت به دور از شتاب تغییر از عصر که پشت ترک سوخت های فسیلی و در آغوش انرژیهای تجدید پذیر به تعویق انداختن و برای یک مدت زمان طولانی است که هدف مشخص شده در SDGs گفت:” ونزوئلا نفت کارشناس الی Habalián.

یکی از اهداف SDG 7 که خواستار مقرون به صرفه انرژی پاک است به “افزایش قابل ملاحظه سهم انرژی های تجدید پذیر در جهانی انرژی مخلوط” تا سال 2030.

این است که در خط با توافق پاریس در تغییر آب و هوا به امضا رسید و در سال 2015 که به زور وارد در پایان این سال است. این توافق شامل انتقال انرژی اقدامات ملی کمک برای جایگزینی سوخت های فسیلی با انرژی های پاک و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و جلوگیری از افزایش درجه حرارت به 1.5 درجه سانتیگراد است.

این تعهدات در حال تضعیف تاثیر COVID-19 همه گیر است که باعث خواهد شد یک رکود اقتصادی شدید با اقتصاد جهانی پیش بینی برای کوچک شدن سه درصد در این سال و شش درصد در کشورهای بزرگ در شمال مانند ایالات متحده و جنوبی مانند برزیل.

که با پیش بینی “به نظر می رسد که تلاش های دولت تمایل به حفظ و تعمیق extractivist مدل از جمله هیدروکربن” گفت: محقق ماریا مارتا di Paola, آرژانتین, محیط زیست و منابع طبیعی پایه و اساس است.

در سال 2018 با توجه به غول نفتی BP جهانی مصرف اولیه انرژی (انرژی مندرج در منابع طبیعی قبل از اینکه تحت هر ساخته دست بشر تبدیل یا تغییر و تحولات) بود 13,865 میلیون تن معادل نفت (Mtoe) با غلبه سوخت های فسیلی: نفت 33.6 درصد و زغال سنگ 27.2 درصد و گاز 23.8 درصد است.

برق آبی نشان داده 6.8 درصد و منابع به شدت در نظر گرفته شده تجدید پذیر (انرژی خورشیدی و باد و زمین گرمایی, دریایی, زیست توده) کمک فقط 561 Mtoe یا 4.04 درصد است.

توافق پاریس با هدف تطبیق و کاهش آب و هوا اضطراری برقرار است که کشورهای در حال توسعه دیگر را مطابق با توافق و کاهش که به آنها متعهد خواهد شد و بر اساس عدالت و در زمینه مبارزه با فقر و توسعه پایدار.

اما در مواجهه با بحران های ناشی از این بیماری همه گیر بسیاری از 196 کشورهای امضا, “به دنبال استفاده از ظرفیت نصب شده و تنظیم اثرات اشتغال و مصرف خواهد استراحت استانداردهای زیست محیطی و از دست این فرصت را به شروع به تمیز عادلانه و فراگیر انتقال انرژی” گفت: Di Paola.

لیزا Viscidi از واشنگتن بر اساس اتاق فکر آمریکایی-گفت و گو گفت که “اگر چه نرخ بازگشت در حال حاضر بالاتر برای انرژیهای تجدید پذیر از برای سوخت های فسیلی, نشانه های وجود دارد که آن را دشوار خواهد بود برای جذب سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی یا بادی قبل از تقاضا بهبود یابد.”

View of a gas plant in Abu Dhabi, United Arab Emirates, a major oil exporter. The outlook of abundant oil and lower prices in the midst of the crisis points to intense demand for and use of fossil fuels in the short and even medium term. CREDIT: ADNOC

نمایی از یک کارخانه گاز در ابوظبی, امارات متحده عربی عمده صادر کننده نفت. چشم انداز فراوان نفت و کاهش قیمت در میان بحران نقاط شدید تقاضا برای استفاده از سوخت های فسیلی در کوتاه مدت و حتی میان مدت. اعتبار: ADNOC

او اشاره کرد “این سقوط در تقاضا برای برق با توجه به خود انزوا (برای جلوگیری از گسترش COVID-19) که به شدت اثرات مزایده از انرژیهای تجدید پذیر منجر به لغو” – اشاره به ساز و کار برای خرید و فروش برق بین تامین کنندگان و توزیع کنندگان.

با سقوط قیمت نفت دولت مانند کسانی که از امریکا لاتین “نمی شود تمایل به سمت انرژی های تجدید پذیر در حال حاضر برای محاسبه آن می تواند هزینه های بالاتر” گفت: Viscidi رئیس انرژی منطقه در سازمان است.

بلکه هنگامی که زمان بهداشت جهانی بحران به پایان می رسد “پس از همه گیر اقتصاد مطرح خواهد شد موانع غیر قابل عبور برای بسیاری از کشورها در جنوب جهانی برای رسیدن به یک تحول خود را در ترکیب انرژی” گفت: Alejandro لوپز-گونزالس, یک متخصص در پایداری از دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا در اسپانیا.

او استدلال کرد که به دلیل “انتقال از ترکیب انرژی در کشورهای جنوب بستگی به تجارت کالاهای صنعتی با کشورهای” است که در تامین امنیت بازار خوب و قیمت محصولات خود را که ارائه درآمد با آن به اتخاذ تمیز کننده منابع انرژی.

در طول توسعه جنوب رکود اقتصادی جهانی منجر خواهد شد در کمتر از صادرات کسب و کار تعطیلی کار زیان کاهش درآمدهای مالیاتی و کاهش سرمایه گذاری با توجه به پیش بینی توسط چند جانبه بدن, خروج سرمایه و تکنولوژی-فشرده طرح های مانند انرژی خورشیدی و بادی و مزارع بدون منابع است.

در حال حاضر در حال توسعه جنوب هند تنها با انرژی خورشیدی و انرژی باد و گیاهان و برزیل (بادی و زیست توده) در حال تلاش برای نگه دارید تا با غول که دارای بزرگ و غیر متعارف انرژی پاک تاسیسات: چین, ایالات متحده آمریکا, آلمان و ژاپن.

در سال 2018 تجدید پذیر انرژی نشان داده و تنها 9.3 درصد و یا 2,480 از 26,615 terawatts (1 Tw = 1 میلیارد کیلووات) تولید برق در جهان در مقابل 10,100 Tw کمک توسط زغال سنگ 6,189 گاز و 4,193 توسط منابع آب است.

Peter Fox-قلمدان رئیس دانشگاه بوستون موسسه برای انرژی پایدار گفت: در یک مقاله توزیع شده توسط این گفتگو که “اقتصاد محور و تقاضا کاهش, که به احتمال زیاد در سراسر جهان صدمه خواهد جدید تجدیدپذیر تاسیسات.

“آب و برق خود را سفت بودجه و تسلیم در ساختمان گیاهان جدید. شرکت هایی که در ساخت سلول های خورشیدی, توربین های بادی و سایر انرژی سبز فن آوری را کنار خود رشد برنامه ها و اتخاذ سیاست های ریاضتی” در زمینه رکود اقتصادی جهانی او نوشت.

اما “عوامل مخالف را تا حدودی جبران این کاهش حداقل در کشورهای ثروتمند,” روباه-قلمدان گفت. “بسیاری از تجدید پذیر گیاهان در حال نصب هستند به دلایل دیگر از رشد تقاضا مانند قدرت تمیز اهداف در دولت و قوانین و مقررات” و فشار افکار عمومی است که نیروهای آب و برق به نیروگاه با سوخت زغال سنگ ،

چشم انداز نفت

در امتداد این خطوط ونزوئلا اقتصاددان خوزه مانوئل پونت پیش بینی کرد که “انرژی انتقال اتفاق می افتد وجود دارد بیشتر و بیشتر مقررات برقی و خودروهای هیبریدی و مشکل برای ونزوئلا نیجریه و یا مکزیک است که ما باقی خواهد ماند و کشورهای فقیر با سپرده از لجن زیرزمینی.”

لوپز-گونزالس نیز در حمایت از کشورهایی مانند ونزوئلا – با یک پتانسیل عظیم برای انرژی باد با توجه به قوی ثابت وزش بادهای که در شمال غرب – به طور کامل بهره گیری هیدروکربن منابع به منظور تامین مالی تغییرات در انرژی خود را مخلوط.

اما این استراتژی به حالت تعلیق درآمد برای اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و برای دیگر نفت خام تولید زمانی که قیمت نفت سقوط به نقطه ای که در آوریل. 20 آنها به مقادیر منفی برای اولین بار در تاریخ.

ایالات متحده معیار وست تگزاس اینترمدیت نقل شد که بعد در نیویورک آتی بازار در -37 دلار در هر بشکه 50 دلار زیر قیمت باز که بعد از 13 دلار است.

قیمت فرو برد چرا که به عنوان ذخایر ضعف امکانات ذخیره سازی و خریداران نمی خواهید مجبور به دریافت موافقت حمل و نقل برای تحویل در که “جمعه سیاه” و ترجیح داده به فرض هزینه های خارج از تعهد.

آن روز نشان دهنده کاهش در تقاضا است که در حال حاضر آغاز شده و قبل از ورود coronavirus در اروپا و آمریکا و داد که افزایش در ماه مارس به کاهش عرضه توافق بین 11 اوپک همکاران و 10 دیگر صادر شده است.

رکود اقتصادی باعث COVID-19 به این معنی است که جهان را مصرف می کنند 30 درصد کمتر در این سال: 70 میلیون بشکه در روز نفت از 100 میلیون دلار در سال 2019.

این بحران نفت “به ارمغان می آورد بسیار خبر بد برای تولید در خلیج فارس, روسیه, مکزیک, ونزوئلا و دیگران: این پایان مطلق درآمد و افراطی minimisation از دیفرانسیل درآمد نفت” گفت: Habalián سابق ونزوئلا سفیر ایران در اوپک.

برای سال, نفت, صادرات کشورهای بهره مند از محیط مرجع قیمت نفت قبل از آن را به بازار. و علاوه بر این با توجه به گسترده شکاف بین هزینه ها و قیمت آنها انباشته سود که pulverised با بحران کنونی است.

نیز تحت تاثیر قرار می ده ها تن از شرکت رو به ورشکستگی پس از تقاضای رو به رشد و قوی قیمت نفت تا به حال به آنها اجازه استخراج به طور عمده در ایالات متحده شیل نفت و گاز با استفاده از fracking (هيدروليكي), سازگار با محیط زیست سوال روش.

در نهایت چشم انداز انرژی خواهد بود تحت تاثیر رفتارهای است که مصرف کنندگان اتخاذ و در پی این بیماری همه گیر مانند استفاده از انرژی یا تقاضا برای سفر – و یا با تغییرات در روابط کار پس از گسترده آزمایش در خارج از محل کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 خود انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو