شدید فوریت در حال حاضر

آموزش و پرورش, بهداشت و درمان

یاسمین Sherifاست مدیر آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید

Apr 9 سال 2020 – ما در حال زندگی در یک بحران بی سابقه پس از جنگ جهانی دوم: COVID-19. این بیماری همه گیر به طرز وحشیانه ای نوردد در سراسر جهان, که در آن ما در حال حاضر به صورت گسترده جهانی یادگیری بحران و چند وحشیانه انسان دوستانه بحران. چقدر بیشتر می توانید کسانی که در سمت چپ دورترین پشت در را مجبور به جابه جایی و درگیری های مسلحانه را ؟

در 26 کشور از درگیری و جابجایی اجباری میزبان-دولت در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن راه حل برای 230 میلیون تخمین زده می شود کودکان و نوجوانان خارج از مدرسه نه دختران که بیشتر به حاشیه رانده شده. سازمان ملل متحد و جامعه مدنی خود در حال تلاش برای کاهش تاثیر کرونا ویروس خود را در زندگی و یادگیری خود را. COVID-19 شمار زیادی خطر برای کسانی که چپ دورترین پشت یادگیری خود را توسعه و امنیت خود را امنیت غذایی و به طور کلی سلامت جسمی و روانی.

در پاسخ آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید بلافاصله انجام یک ارزیابی سریع در رابطه با همه ما سهامداران و شرکای تجاری در کشور ‘شدید فوریت در حال حاضر! آموزش و پرورش در پاسخ اضطراری به COVID-19.’ ارزیابی رنگ هشدار دهنده تصویر از تاثیر عظیمی که COVID-19 بحران در حال حاضر به شدت تیره و تار سیستم آموزش و پرورش در کشورهای متاثر از درگیری و جابجایی اجباری. وجود کمبود حاد از آموزش از راه دور ابزار و مواد, که بدان معنی است که میلیون ها نفر از دانش آموزان قادر نخواهد بود برای تکمیل سال تحصیلی جاری. بسیاری از دسترسی ندارند به اعتماد و اطلاعات دقیق در مورد اقدامات و رفتارهای است که کاهش خطر ویروس.

در حمایت از COVID-19 جهانی بشردوستانه پاسخ طرح ECW است انجام آنچه در آن می تواند برای ارائه به فوریت نیاز به کمک هر دو با ساخت تنظیمات لازم برای برنامه های موجود و با انتشار بودجه به سرعت حرکت می کند از چهره به چهره به آموزش از راه دور. این امر مستلزم افزایش سرمایه گذاری در بهداشت روانی و روانی-اجتماعی پشتیبانی و آب و فاضلاب و بهداشت و همچنین دیگر میان بخشی از فعالیت های مرتبط با دانش آموز, معلم و پدر و مادر خوب بودن و حفاظت در مقابل و مقابله با اثرات از COVID-19.

هفته گذشته ECW منتشر شد آن را ذخیره اضطراری US$23 میلیون به 55 سازمان ملل متحد و سازمان های غیر دولتی برای محافظت و حمایت از آسیب پذیر دختران و پسران رو به COVID-19 همه گیر در 26 بحران-کشورها را تحت تاثیر قرار. به عنوان رئیس آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید سطح بالا فرمان و نماینده ویژه سازمان ملل گوردون براون اعلام کرد: “مارتین لوتر کینگ جونیور از صحبت شدید فوریت در حال حاضر. بحران در حال حاضر و به همین دلیل است ECW است که ساخت آن تمام ذخیره اضطراری در دسترس است.”

هنگامی که یک بحران وجود دارد یکی را پاسخ نمی توانید صبر کنید. به قول مارتین لوتر کینگ جونیور “در این آشکار معمای زندگی و تاریخ وجود دارد چنین چیزی به عنوان بیش از حد دیر است.” در آموزش و پرورش نمی تواند صبر کنید ما را تشویق شرکای استراتژیک ما برای کمک به پر کردن $50 میلیون شکاف در حال حاضر برای سه ماه از آوریل تا ژوئن و با ما بماند در طول کل پاسخ اضطراری و در طول بهبودی پس از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو