محتوای مقاله

شرکت های دولت و غیر انتفاعی از سراسر استان را به شدت به کمک به ارائه مواد غذایی برای شهری بومی خانواده در ساسکاتون.

ساسکاتون Tribal Council رئیس علامت Arcand گفت که او “فروتن” توسط سازمان پله رو به جلو برای کمک به STC دیدار با رو به رشد خود نیاز به ارائه مواد غذایی به خانواده های آسیب دیده از COVID-19 بیماری همه گیر.

یاران شامل ساسکاتون مدارس دولتی است که باز یک آشپزخانه تجاری و به دنبال داوطلب برای کمک به آماده سازی غذا; ساسکاتون Co-op است که کمک به نگه داشتن مواد غذایی در قفسه و ساسکاتون فدراسیون حیات وحش است که اهدا نقد قرار داده و اعضای آن به کار prepping صدها نفر از صعود وعده غذا در روز.

SASKATOON, SK--APRIL 20/2020 - 0421 news covid wildlife federation - Carol Freburg prepares meals at the Saskatoon Wildlife Federation for the Saskatoon Tribal Council. The federation has donated $35,000 via the city to help the Tribal Council provide meals during COVID and has opened up their own kitchen to carve and cook wild game and other meals. Photo taken in Saskatoon, SK on Monday, April 20, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
کارول Freberg آماده وعده های غذایی در ساسکاتون حیات وحش فدراسیون محل باشگاه وانجمن. (ساسکاتون StarPhoenix/مت اسمیت) مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

“شهر ساسکاتون بسیاری از مردم پرشور که می خواهید برای ایجاد یک تفاوت در زندگی مردم” Arcand گفت.

“این مورد که مردم آن مورد اطمینان مردم امن هستند.”

STC استفاده می شود به ارائه حدود 1000 وعده های غذایی یک هفته از طریق برنامه های خود را در Buffalo جوانان تسلیم در 20 خیابان که در حال حاضر تبدیل به یک مرکز برای خط مقدم سازمان از سراسر شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو