این ناهمخوانی از جمع آوری در طول COVID-19 همه گیر

من شروع روز من در برکلی است. من و من می توانید تصور کنید که آپارتمان من در بالا از آن دوزخی تپه. در راه رفتن ب

توسط AKHSHIJNEWS در 14 اردیبهشت 1399

من شروع روز من در برکلی است. من و من می توانید تصور کنید که آپارتمان من در بالا از آن دوزخی تپه. در راه رفتن به مدرسه توسط یک سراشیبی قدم زدن, عبور یک نمای شگفت انگیز از پل دروازه طلایی دو بار (یک بار در Channing و چشم انداز دوم در ناحیهای در شمال غربی ایتالیا و Bancroft) حلقه به Strada برای یک قهوه صبح و عبور از ظاهر جریان بی پایان از دانش آموزان و معلمان و گردشگران و منظم وسایل اطراف Sather دروازه. آن را 9:40 صبح و من در نهایت در کنار RSF. ما 10 یا بیشتر در دقیقه دیر یا در برکلی زمان هر چه باعث می شود شما احساس بهتر است.

من بر تقویم من. من باز زوم.ما همان زوم تماس برای نزدیک به 30 روز و من منتظر تکه تکه تیم ملی به نظر می رسد. ما در نظر ما شب و در برنامه های ما برای روز ما عرق و خنده به چوپان تینگ را تمرین ویدئوها و ما ناپدید می شوند به دوش ما و خانه های ما دور از کالج.

آن ظهر. من سفر را از طریق چین با تحصیل در خارج از کشور ، ما در حال به پایان رساندن ما midterm مقالات در مهم گرمای یوننان در یک کافی شاپ که توسط رودخانه و آن را مانند بوی آب پرتقال تازه, تیرامیسو و آشنا بوی سیگار (او تنها سیگار هنگامی که استرس یا مست). به عنوان ما چت, ما دادند و ما کار را به سمت و بحث می کنیم, سیاست, اخلاق, زندگی, عاشق بودن.

من با کلیک بر روی ما Facebook chat. من باز زوم.ما. این یک زوم های مختلف تماس بگیرید هر زمان از آنجا که ما هر دو نیست ذخیره شده لینک. او می پیوندد در همان زمان من انجام دهد. ما خنده و گریه و تجزیه و تحلیل و بحث ما به عنوان سازمان دیده بان هیلاری کلینتون مستند در Hulu. و بعد ما ناپدید می شوند به ما مربوطه شام خانوادگی.

آن شب گرم با متوسط شراب اما شرکت فوق العاده است. ما در حال نشستن بر روی چمن دریاچه Merritt های سه جعبه پیتزا از Arizmendi نانوایی reveling در شرکت هر یک از دیگر به یاد ماجراهای ما با هم در طول ترم ما را از پیوند یعنی حمایت. چهره های آشنا بگویید ناآشنا داستان از این ترم از هم جدا خارج از کشور و یا فارغ التحصیل از عشق از دست رفته و به دست آورد از دوستان جدید و زندگی جدید.

من با کلیک بر روی ما برادری شل کانال. من باز زوم.ما و من پیوستن به این مردم که تبدیل به برادران و خواهران. ما سالانه یادبود برای یک برادر که گذشت, یک دوست از من تعهد کلاس; ما به اشتراک گذاشتن خاطرات و ما بازی بازی (به طور معمول Ultimate Frisbee به دلیل آن بود مورد علاقه خود را). امروز ما بازی راز هیتلر و Kahoot!, و پس از آن ما ناپدید می شوند به اتاق نشیمن ما هزاران مایل دور از یکدیگر.

چهره های آشنا بگویید ناآشنا داستان از این ترم از هم جدا خارج از کشور و یا فارغ التحصیل از عشق از دست رفته و به دست آورد از دوستان جدید و زندگی جدید.

آن را به هر گونه فرار از کالج. ما در حال نوشیدن Philz قهوه و استفاده مشترک از ماشین نامعقول خوردن تصادفی تنقلات و رفتار ساخته شده توسط دوستان ما گروه ایرانیان, مامان, مشاهده کردن "خطر!" در حالی که وسیع در بالای هر یک از دیگر.

من با کلیک بر روی ما باشگاه کتاب, iMessage و من باز زوم.ما. نهادی زوم تماس با آرم از دانشگاه استنفورد یا ییل یا CMU یا NYU به نظر می رسد قبل از من. من در گذشته برای پیوستن به, و آنها را درگیر در یک بحث و گفتگو در مورد دوستان قدیمی. به سرعت به ما انتقال به یک تجزیه و تحلیل از "تحصیل" در باشگاه کتاب ما انتخاب از این دو هفته گذشته. ما جرعه شراب ما استدلال می کنند و ما ناپدید می شوند به جدا زندگی ما منجر شود و موسسات که از ما یاد بگیرند.

امروز سه شنبه و پنج شنبه مدتی بین 6 بعد از ظهر و 9 p. m. ما ممکن است به شام در آپارتمان و یا شاید ما در طبقه پنجم از McCone سالن تماشای غروب آفتاب از بالکن و یا ما در حال نوشیدن boba از تو چا در Bancroft و Fulton. من می دانم که دوست جدید من از یک نعمت غیر مترقبه پروژه گروه جفت شدن.

من با کلیک بر روی "زوم سرگرم کننده غول چت گروهی." من باز زوم.ما و تاریخ ما هفته ای دوبار مجموعه سخنرانی. یکی از دوستان ما می دهد یک سخنرانی در شهر, برنامه ریزی, دیگر منجر به یک پرتره کارگاه یک سخنرانی در مورد xxx دیگر مذاکرات در مورد خواب روانشناسی و بحث من ", آسیایی, تاریخچه شما نمی دانید" با دوست جدید من (ما در حال حاضر در رابطه بین چای و استعمار و راز تاریخ مغول ملکه). ما یاد بگیرند که ما سوالات خود را بپرسید و ما ناپدید می شوند به ما تفکرات تنهایی.

این شنبه شب است. ما همه نشسته اند در دوران کودکی من در رختخواب و یا شاید ما همه نشسته اند و در طبقه بالا مدرسه خانه بهترین دوست و یا شاید همه ما نشسته اند روی نیمکتها از دیگر بهترین دوستان را در اتاق نشیمن. ما وعده شگفت انگیزی بر روی دانه های آفتابگردان و یا ما در حال خوردن تازه برش میوه یا ما جرعه جرعه چای خوب. اغلب ما در حال ساخت یک تصمیم خواهد ما بازی کارت تمام شب یا ما صرفه جویی در وقت برای بحث جدی در مورد آینده ما?

ما یاد بگیرند که ما سوالات خود را بپرسید و ما ناپدید می شوند به ما تفکرات تنهایی.

من با کلیک بر روی ما iMessage chat. من باز زوم.ما در این زمان آن را یکی از MIT. دو MIT دوستان در حال حاضر وجود دارد و آنها را سرزنش من دیرکردی. دوستان ما با این نیمکتها می پیوندد چند لحظه بعد, و, دوست, با کف و تازه برش میوه است که آشکارا وجود ندارد. ما بازی اسامی یا ما بازی را برای یک صلیب یا ما بازی Spyfall یا ما بازی skribbl.io ما صحبت در مورد دوست ما اخیر فروپاشی و ما ناپدید می شوند به خواب در دوران کودکی ما تخت.

این کال در روز است. یک سفر نامنظم انرژی, جشن, جدید, خرس, سرخوشی انتشار قبل از سیل نهایی و از انتهای. آیا شما به یاد داشته باشید سردرگمی خود را برای اولین بار کال بعد (یکی در طول سال آخر دبیرستان هنگامی که از شما خواسته برای دستورالعمل در مورد چگونگی گرفتن به Dwinelle)? آیا شما به یاد داشته باشید آشفتگی از خود واقعی برای اولین بار کال بعد (یکی در طول سال اول کالج در زمانی که شما رفت و به یک frat حزب آن را منفور و چپ تفکر "است به کالج؟")? آیا شما به یاد داشته باشید امیدوار نشاط گذشته خود را Cal روز (در سال ارشد برنامه ریزی هرزگی وحشی کشف یک محوطه شما را به طور کامل زندگی می کردند و دوست داشتنی)?

من با کلیک بر روی ما Facebook رویداد با عنوان "کال بعد سقف Rager اما آن را زوم." من باز زوم.ما یکی شده از حق بیمه حساب دوست من خریداری شده به منظور سازماندهی احزاب است. ما شروع روز ما با هم توسط هر یک ساخت یک آبی-و-طلا صبحانه: کوکوی با زغال اخته و Framosa (Frat حساسه یعنی آب پرتقال با هر گونه الکل). من تحصیل در خارج از کشور بهترین دوست می پیوندد و به همین دبیرستان من بهترین دوست با نیمکتها و چای. بعد از آن در بعد از ظهر ما میزبان یک تاریخ کور یکنوع بازی شبیه لوتو و دو تا از دوستان من از من برادری عضویت در ملاقات با مردم از این بخش از زندگی من است. نوشیدنی ما, ما چت, ما کمی کارهای احمقانه و ما ناپدید می شوند به خواب کردن تلو تلو خور در اتاق های فردی.

آن را یک بار در یک ماه آبی. دوستان من همه در اطراف من و مردم از تمام طبقات جامعه از زندگی من هستند جلسه هر یک از دیگر. ما در موسیقی پاپ و پاپ از این نامتجانس تماس. ما همه سر و شانه بدون زانو و انگشتان پا است.

ممنون میشم اما من هم مضطرب است. "When can I see you again?" "فردا" به من می گویند! در یکی دیگر از چند ماه من امید.

تماس با شانون هنگ در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن