با COVID-19 و در نتیجه تعلیق NBA در میان دیگر عمده ورزش, لیگ, طرفداران را به شدت از دست رفته, تماشای زنده ورزشی. برای پر کردن جای خالی بسیاری را تبدیل به گذشته و یادآوری آنچه در یک بار بود.

ESPN و Netflix منتشر شد مجموعه مستند “آخرین رقص” ماه زودتر از برنامه ریزی برای پاسخ به طرفداران خواسته برای بیشتر مطالب ورزشی. شاید هیچ دیگر برنامه های ورزشی گرفتار در خانه محدود مخاطبان به اندازه این یکی. این مستند در مورد 1997-1998 شیکاگو بولز تیم زده است دلتنگ وتر برای بسیاری از بینندگان در حالی که معرفی دیگران به عظمت مایکل جردن از طریق هرگز قبل دیده می شود فیلم.

پس از موفقیت فیلم “آخرین رقص” اخبار آمد که سابق NBA ستاره دواین وید در حال کار بر روی یک فیلم مستند در مورد سال 2008 ایالات متحده آمریکا بسکتبال “از گرو در اوردن تیم” و کوبه برایانت نهایی NBA فصل پوشش داده شده بود همه دسترسی خدمه فیلم. دیگر بسکتبال, مستند شایعه به در افق و با بسیاری از به یاد ماندنی تیم در طول سال های NBA تاریخچه کتاب برای چیدن.

بنابراین بدون ado بیشتر, در اینجا پنج تیم NBA است که سزاوار این مستند.

لوح

پی اس لیکرز

Magic Johnson و Kareem Abdul-Jabbar ساخته لس آنجلس لیکرز از سال 1980 یکی از سرگرم کننده ترین تیم تا کنون مونتاژ. با برق عبور مهارت ها و محدوده دینامیکی Johnson, خیره شدن بزرگ غربی فروم جمعیت. Abdul-Jabbar غالب و مسلط به ثمر رساند توانایی ساخته شده این تیم باید ببینید و تلویزیون LA رقابت با بوستون سلتیکز باقی مانده است یکی از بهترین ها در ورزش است. تنها چیزهایی که نگه داشتن لیکرز کردن این لیست به خوبی مستند گذشته و فقدان نسبی خارج از دادگاه درام مورد نیاز برای نگه داشتن بیننده در حال تعلیق است.

5. “چلپ چلوپ برادران” عصر طلایی رزمندگان امور خارجه

طلایی رزمندگان امور خارجه به رهبری اکشن Stephen Curry و کلی تامپسون اند بسیاری از جالب داستان به از را انتخاب کنید. از جری وست تهدید به استعفا بیش از یک گزارش تجارت تامپسون برای آن تیمبرولوز به جلو کوین عشق به NBA-رکورد 73-برنده فصل و باد 3-1 نهایی منجر شود. هنوز هم وجود دارد اما از جمله امضای سوپراستار به جلو کوین دورنت و ناراحت کننده تعادل رقابتی لیگ تا در نهایت به سقوط در فصل گذشته NBA Finals. این حق رای دادن است که سرشار از پتانسیل و با دورنت فرار این offseason و رزمندگان در حال حاضر نشسته در آخرین محل در میان تمام تیم های خود را در داستان هنوز تمام نشده.

4. “پسران بد” دیترویت پیستونز

این تیم به طور خلاصه تحت پوشش در سومین و چهارمین قسمت از فیلم “آخرین رقص” وجود دارد ولی خیلی از چپ به باز کردن. به عنوان یک underdog تیم که گل رز به بالا از کنفرانس شرق در اواخر 1980s به “پسران بد” کاملی از یک سطح جدید از چقرمگی در NBA. به رهبری شخصیت های مانند Isiah Thomas, Dennis Rodman و لایحه Laimbeer های پیستون شناخته شده برای “اردن قوانین” استراتژی آنها مستقر برای جلوگیری از بولز’ سوپراستار. با طرفداران در حال حاضر به یک طعم و مزه از رقابت است که هنوز آشکار بین پیستون و رقبای خود را از طریق “آخرین رقص” در عمق نگاه این تیم می تواند جذاب به تماشای.

3. “سه بزرگ” Miami Heat

در تابستان 2010, LeBron James معروف در زمان استعداد خود را به ساحل جنوبی برای پیوستن به نیروهای با وید و کریس باش. “تصمیم” فقط آغاز راه بود. سه نفر به سرعت تبدیل شد این تیم به ریشه علیه و اولیه تصادفا به حال بسیاری از سوال Lebron میراث. در حالی که این تیم را برنده دو قهرمانی در چهار جام حضور برخی هنوز می گویند که تیم underachieved با توجه به راه آنها در اصل افتخار در مورد چگونه بسیاری از غنائم آنها ادعا می کنند. در حالی که LeBron در نهایت ترک میامی به بازگشت به کلیولند در سال 2014 خود را گرما تیم هنوز هم به یاد میان NBA بهترین. یک نگاه چگونه هر دو تیم تشکیل شده و چگونه آن را به سقوط خواهد بود ،

2. کوبه و Shaq است لیکرز

شاید هیچ تیمی رقابت بیشتر شناخته شده در ورزش از بین کوبه برایانت و شکیل اونیل. در حالی که این دو غالب بود و منجر لیکرز به سه متوالی NBA عناوین. اما رابطه خود پر سر و صدا برای قرار دادن آن را به آرامی – اختلاف بر سر که شد مرد آلفا نادیده گرفته و خواستار بسکتبال تجارت و مطالبات عمومی رپ disses شد تنها بخشی از داستان است. رقابت هرگز واقعا به پایان رسید و در ادامه زمانی که Shaq معامله شد به گرما و فراتر از آن تا زمانی که هر دو بازیکن بازنشسته شده بود. با برایانت مرگ غم انگیز این گذشته ژانویه, طرفداران شده اند جستجو برای داستان های بیشتر از خود افسانه ای حرفه ای. خود را در دشمنی با Shaq فقط ممکن است از تعیین کننده ترین.

1. Oklahoma City Thunder جوان سه نفر

شهر اوکلاهما تندر منفجر کردن یک تیم است که تا به حال سه آینده MVPs در فهرست سمت راست زمانی که آنها در آستانه عظمت است. پس از حرکت از Seattle, NBA, جدیدترین تیم نیاز به یک جوان هسته ای هسته ای که انرژی چساپیک انرژی آرنا. آن را در فرم از دورنت همراه با نگهبانان راسل وستبروک و جیمز هاردن. در حالی که این تیم موفق به خلع میامی “سه بزرگ” را در خود تنهاست نهایی ظاهر آن به نظر می رسید که آنها آماده به سر می برد در مقرر زمان. در حرکت است که خراشیده جمعی NBA دنیای سخت معامله شد به هوستون و دورنت چپ طلایی برای دولت است. بسیاری از طرفداران هنوز هم تعجب می کنم چه می توانست تا به حال سه نفر با هم در آنجا ماند و یک مستند فقط ممکن است ارائه بسته نیاز داریم.

Kabir رائو را پوشش می دهد تنیس مردان. با او تماس بگیرید در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو