همه گیر تاکید آمریکا ریشه دوانده نژادپرستی

جرم و جنایت و عدالت, دموکراسی, برجسته, جهانی, جهانی شدن, عناوین, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

دکتر آلون بن Meir- یک استاد روابط بین الملل در مرکز امور جهانی در دانشگاه نیویورک. او می آموزد دوره های بین المللی مذاکره و رشته مطالعات خاورمیانه.

Black Lives Matter تظاهرات در لندن در مه 31. اعتبار: تارا کری / در حال حاضر برابری

نیویورک Jun 2 سال 2020 (IPS) – قتل جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در روز روشن آمد در میان یک نقطه بالا در ادامه داد و بیداد از coronavirus در سراسر کشور کشتار بیش از 100 ، 000 و آلوده کردن نزدیک به 2 میلیون در حالی که بیش از 45 میلیون نفر شغل خود را از دست.

مرگ فلوید است که دیگر دیده می شود صرفا به عنوان یک عمل خشونت پلیس اما نهایی شکاف در سد آشکار موذی اقتصادی-اجتماعی و بهداشت و درمان ضعف است که همچنان به تحمیل نامتناسب در آفریقایی جامعه است.

یک مقاله در حافظهی اپیدمیولوژی ایران گزارش می دهد که در حالی که به طور نامتناسبی سیاه شهرستانهای استان را تشکیل می دهند تنها 30 درصد از جمعیت ایالات متحده آنها محل از 56 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر. با توجه به NPR و تحلیل پوستان در حال مرگ هستند در نرخ های بالاتر نسبت به کل جمعیت داشته و جمعیت آن در 32 ایالت به علاوه واشنگتن, DC.

دکتر مارسلا Nunez-اسمیت مدیر تحقیقات حقوق صاحبان سهام و مرکز نوآوری در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل می گوید: “ما می دانیم که این نژادی و قومی و نابرابری در COVID-19 نتیجه قبل از همه گیر واقعیت. این یک میراث تبعیض ساختاری است که دارای دسترسی محدود به سلامت و ثروت برای مردم رنگ.”

چه مسائل بدتر است تهمت آشکار نژادپرستی خاموش رهبری حزب جمهوری خواه و آن نفرت و بیزاری نسبت به جامعه سیاه پوستان همه از آن اضافه سوخت به آتش نهفته از قرن ها سابقه طولانی برده داری و تبعیض و ناامیدی.

آنها می دانند که گرفتاری خود را نمی خواهد سوزاند هر زمان به زودی نیست تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور و حزب او پیروی او را مانند گوسفند که کورکورانه چراندن در مراتع نارضایتی در حالی که این کشور است که ریشه در درزهای. آنها را خیانت به کشور با قرار دادن این حزب منافع فوق که از ملت است.

ما در حال حاضر برداشت برداشت دانه از نژادپرستی و تبعیض; کاهش ارزش پول سیاه زندگی در فرصت های شغلی در خرید و وام در دستمزد مواضع و درمان است. کل اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی نظام است, کج, به عنوان آن را فاقد اصول عدالت و برابری.

همه گیر ارائه شده این زنگ خطری است که اشاره به سنت زشت از انقیاد از جامعه که متاسفانه متوقف نمی شود با پایان برده اما همچنان در گستاخ و بی تفاوتی خود را به درد و عذاب ما غیر طبیعی سهل انگاری و شکست ما را به درک آنچه که آنها واقعا تجربه.

زمان متحد ما نیست; نه نگران سفید و نه سیاه مردم در حال حاضر باید راضی کلمات همدردی نسبت به گرفتاری های آمریکایی های آفریقایی تبار. آن است که صرفا تغییر پلیس فرهنگ و شیوه ها در راه آنها رسیدگی سیاه در مقابل سفید مظنون است.

آنچه مورد نیاز است یک تغییر اساسی از ما ذاتی تمایل به اعمال بردگی برای مردم سیاه و سفید به عنوان شایسته چیزی بیشتر از سر ضرورت.

کمی تغییر کرده است پس از تولد جنبش حقوق مدنی بیش از نیم قرن پیش. اگر چه اکثریت سفید آمریکایی ها ممکن است سفید supremacists آنها قطعا نگه داشتن بر روی امتیازات خود را در تمام جنبه های زندگی آنها به عنوان نظر خود را در رابطه با مردم و مردم دیگر از رنگ به عنوان یک بازی با حاصل جمع صفر که اگر یک مرد سیاه و سفید را به دست آورید همواره تراشه های دور از یک مرد سفید پوست امتیازات.

موذی آموخته تعصبات خوردگی سفید در برابر سیاه و سفید آمریکایی به طور مستقیم منجر به درمان از آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان شهروندان درجه دوم و سرکوب (چه خودآگاه و یا ناخودآگاه) با آمریکایی ها—یک عنصر لازم است که برآورده نفس و افزایش عزت ارزش است.

این هفته تظاهرات در سراسر کشور نشان می دهد نه تنها آشکار—که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است که نابرابری شایع است و باید رسیدگی شود که نژاد پرستی مصرف امریکا از درون است که بی عدالتی را تحت تاثیر قرار عاملان فقط به عنوان بسیار به عنوان قربانیان, که به اندازه کافی به اندازه کافی است.

تظاهرات همچنین فاش کردن عمیق حس نا امیدی با یک رئیس جمهور که طرفداران شعله نژادپرستی که می بیند این کشور خود را به عنوان سازمانی که می توانید انجام دهید هر آنچه در خدمت منافع خود را. او بی رحمانه است, حیله گری و بی دقتی در مورد درد و رنج سیاه امریکا; او می تواند حساب خود را به حمایت سیاسی و از این رو خود را کامل رد اعتراض خود را.

عنوان شده است به طور گسترده ای مشاهده شده اند وجود دارد موارد غارت و تخریب اموال; بسیاری از آن توسط افراد فرصت طلب تلاش برای استفاده از این وضعیت و همچنین توسط bad-ایمان بازیگران در تلاش برای سلب مشروعیت تظاهرات.

این عمل موفقیت در جلب توجه رسانه ها به دور از اهمیت و ارتباط اکثر تظاهرات که مسالمت آمیز است.

این دقیقا همان چیزی است تهمت می خواهد برای دیدن اتفاق می افتد. او می خواهد کشور تقسیم بین ما و آنها. او می خواهد به سرزنش دموکرات ها و لیبرال فکر مردم برای ضرب وشتم در حالی که cowering در ترس و وحشت در کاخ سفید زیرزمین. او به دلیل خودداری از آدرس ملت دانستن است که بدون در نظر گرفتن آنچه که او می گوید: هیچ چیز را پنهان خود را عوامفریبی و تحقیر برای مردم رنگ.

من آرزو می کنم برای دیدن ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها نشان می دهد مسالمت آمیز در روز و روز را و ارسال یک پیام روشن به این فاسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که آنها نمی خواهد استراحت تا زمانی که یک تغییر اساسی رخ می دهد. آنها باید تقاضا است که هر دو حزب قانون عبور می کند که آدرس تبعیض علیه همه مردم از رنگ تحت هیچ شرایطی; به ویژه در مسکن, بهداشت و درمان, فرصت های شغلی و دستمزد برابر و در ضد تعصب آموزش پلیس ملی و ممنوعیت استفاده از زور.

من هم مایل به دیدن جمهوریخواه رهبری بیدار و توقف خود را کور سرسپردگی به یک رئیس جمهور که خود را از دست داده راه و خطرناکی تخریب امریکا در اینجا در خانه و خارج از کشور. اگر هیچ چیز دیگری, این بیماری همه گیر نشان داده است خود را مطلق نادانی و بزرگ اختلاف بین سفید در مقابل سیاه و سفید امریکا صدر با او قابل اثبات نژادپرستی که او در آن طول می کشد لذت.

من به اندازه کافی ساده است که فرض کنیم که خواسته های من خواهد آمد درست است. اما آن را باید به عنوان یک هشدار برای هر عضو جمهوری خواه کنگره که قتل جورج فلوید و هولناک بی عدالتی در آن تایید شده است که سم آنها را مجبور به فرو کردن درست قبل از روز انتخابات اگر آنها موفق به عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im