این مقاله شامل اخلال گران برای “The West Wing.”

به منظور برای یک تلویزیون نشان می دهد به فقط کامل آن را به جا خلق و خوی خود را. گاهی اوقات شما واقعا می خواهید به نشان می دهد که شما می توانید فکر می کنم و جلب توجه خود را برای یک قسمت کامل. بار دیگر شما ممکن است بخواهید یک نشان می دهد که نمی کند نیاز به توجه کامل خود را که به عنوان سر و صدای پس زمینه در حالی که شما در حال پیمایش از طریق تلفن خود و یا کوه در می رم از طریق بسیاری از زبانه ها باز.

نشانه میهنی موسیقیبه دلیل ان بی سی “بال غربی” فراهم می کند تمام آن را.

“بال غربی” که زد از سال 1999 تا سال 2006 به پیروی از دو دوره ریاست جمهوری داستانی دموکرات Josiah بارتلت (مارتین شین). نمایش مجموعه خود را جدا از دیگر ریاست جمهوری درام در مورد دفتر بیضی, اما, است که در آن تمرکز بیشتر بر روی افرادی که کار در پشت صحنه در کاخ سفید بال غربی مهمترین دبیر مطبوعاتی رئیس ستاد مدیر ارتباطات و معاون رئیس ستاد. از طریق شخصیت های اغلب هرج و مرج فعالیت های روزانه, سیاست, پیشرفته داده می شود هیجان انگیز نگاه از درون به قوه مجریه سیاست های حزبی در کنگره رای, انتخابات, و خیلی بیشتر.

من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد infeasible برای یک نمایش برای تحقق تمام خواسته های خود را, اما بشنوید از من:

“بال غربی” را حفظ خواهد کرد شما را در لبه صندلی خود را به دلیل احمقانه ترین شرایط رخ می دهد. در یک مورد رئیس جمهور, سیاسی دشمنان ربودن اولین دختر, Zoey بارتلت (الیزابت ماس) باعث جمهور به استناد 25 متمم به طور موقت ترک و دست قدرت را به یک جمهوری خواه است. از رئیس ستاد لئو McGarry (John Spencer) راه رفتن به جنگل و داشتن یک حمله قلبی تنها به ترک دروغ در کف جنگل به رئیس جمهور در حال تبدیل شدن به طور موقت فلج در یک دیپلماتیک سفر به چین, این یک معجزه است که این کشور باقی می ماند در حال اجرا اگر واقعی بال غربی است و حتی نیمی به عنوان نمایشی به عنوان این نشان می دهد.

با که گفت: “بال غربی” نیز تحت سلطه کوچک روایتی بحران و سوالات — تحقیقات هسته ای انجام شده توسط کشورهای دیگر لابی بازدید از کاخ سفید و کنگره رای و غیره — که باعث کم وزوز و به نشان می دهد هوا از کسب و کار بدون قریب به اتفاق بینندگان با تعلیق.

به عنوان یک علوم سیاسی عمده در هر بخشی از “بال غربی” piques علاقه من. برخی از جنبه های این نمایش هستند نه فوق العاده چشمگیر, قطعات, اما نه کوچک سیاسی معضلاتی که در حال آورده شده است.

در طول قسمت, شخصیت بپرسید همه از بالا تا افرادی مانند وزیر مطبوعات به صورت تصادفی مشاوران و دبیران آنچه آنها فکر می کنم در مورد سیاست های مختلف. این همه تماشای این فرصت را به فکر می کنم: باید ایالات متحده به جنگ با ایران است ؟ باید رئیس جمهور را تایید لایحه ؟ آنچه باید رئیس جمهور را بدهید تا برای دریافت آنها چه می خواهند ؟

و اگر شما به دنبال سیاست نشان می دهد می توان نوع خنده دار بیش از حد: بچه ها رفتن به کاخ سفید به لابی برای لغو رای گیری سن دموکرات کنگره استدلال می کند در حمایت از لغو ازدواج به خاطر ازدواج همجنسگرایان در عین حال به قانونی می شود. دیگر مسخره ایده های سیاست نیز از چوب شکستن سنگین سیاست و درام برای یک خنده خوب است.

این نوع از هرج و مرج غالب و در عین حال در پایان هر قسمت همه چیز به پایان می رسد عمدتا همان: رئیس جمهور تا به حال برخی از برنده و برخی از زیان های جنگ و یا برخی از دیگر امور خارجه مشکل دقت اجتناب شود و یا برخورد با دموکرات ها و جمهوری خواهان همچنان در تقابل و مهمتر از همه بارتلت دولت باقی می ماند در کاخ سفید است.

افرادی که کار در بال غربی برای بازگشت به خانه در پایان روز تنها شروع به کل فرایند را دوباره و دوباره فقط چند ساعت بعد. در حالی که هر قسمت پر هرج و مرج است و آنها نیز قابل پیش بینی سازگار و قابل اعتماد — چیزی که همه ما نیاز به نشان می دهد ما می توانیم اعتماد, مهم نیست که چگونه نزدیک شما پرداخت توجه است.

“بال غربی” در دسترس است به جریان در Netflix بکشد.

“جریان Diaries” مقالات توصیه های روزانه کال کارکنان در دستکمگرفتهشده مطالب موجود در جریان سیستم عامل است.
کیت Finman است, اخبار دانشگاه ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @KateFinman_DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو