خالی St Pancras بین المللی ایستگاه در طول مستند. VV عکس / Shutterstock.com

بیش از 140,000 کارفرمایان برای اعمال دستمزد کمک های مالی تحت Coronavirus کار احتباس طرح در هشت ساعت اول از ادعاهای پورتال رفتن زندگی می کنند با وجود گزارش مشکلات فنی.

صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت که تا 4 بعد از ظهر دیروز (20 مارس) کارفرمایان کاربردی برای کمک های مالی برای کمک به پرداخت دستمزد بیش از یک میلیون کارمند دارد. سازمان را دریافت وجوه خود را در شش روز کاری از خود نرم افزار است.

در 30 دقیقه اول پورتال رفتن زندگی می کنند کارفرمایان ساخته شده بود ادعا می کند برای 67,000 شغل.

Sunak گفت: “این مهم است که روشن شود چرا ما معرفی CJRS و دیگر طرح های ما در محل قرار داده برای حمایت از خود اشتغالی و کسب و کار.

“ما هرگز دیده می شود یک بحران اقتصادی مانند این یکی. بار مثل این تقاضا که ما را در کنار ایدئولوژی و اسلام ، بار مثل این تقاضا که دولت به آن فوری ترین هدف: حفاظت و حمایت از آن مردم است.

“هدف از این طرح های جدید ما این است که برای حفظ به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در آنها موجود شغل است.”

Sunak گفت: مردم در حال بیرون آمدن از بازنشستگی خود را کنار بگذارید وظایف عادی و “مشغول به کار در سراسر ساعت” برای راه اندازی سیستم های دیروز.

بسیاری از کاربران گزارش مشکلات از جمله سایت توفنده; نادرست اشاره به زمان واقعی اطلاعات برش تاریخ 16 مارس به جای 19 مارس (این در حال حاضر درست شده است); ماشین حساب آنلاین بازگشت به نتایج نادرست; پورتال اجازه می دهد با هم تداخل کردند دوره های مختلف کارکنان در همان ماه های مختلف و دیگر تناقضات و مشکلات فنی.

HMRC مدیر اجرایی جیم Saqqara به بی بی سی گفت که آن را تا به حال کوچک آن این سیستم برای مقابله با حداکثر تعداد ادعا می کند آن را می تواند دریافت. “وجود دارد و بیش از دو میلیون Pay-As-You-طرح کسب و سیستم ما این است که به اندازه کافی بزرگ برای رسیدگی به ادعا می کنند از هر یک از کسانی که” او گفت:.

در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی دیروز Sunak گفت: دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قادر به برآورد که چگونه بسیاری از سازمانها قرار داده بود کارکنان در کردند و حاضر به کشیده شود در هزینه های طرح و یا اینکه آیا آن را تمدید دوباره. هفته گذشته طرح تمدید شد از پایان ماه مه به پایان ماه ژوئن.

قبل از CJRS تمدید شد دفتر بودجه مسئولیت برآورد هزینه این طرح در £42bn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو