شاتر

بیش از هزاران زوائد آن اعلام شده است امروز به عنوان کارفرمایان همچنان به احساس اثر coronavirus تا به حال در عادات مصرف.

نمایندگی خودرو Pendragon اعلام کرد قصد دارد برای کاهش 1,800 شغل. برخی از 15 آن به 150 شعبه خواهد بود بسته با از دست دادن 400 شغل در حالی که 1,400 زوائد آن خواهد بود ساخته شده در سراسر آن نمایندگی و دفتر مرکزی به عنوان بخشی از بازسازی آغاز شد که قبل از بحران.

Pendragon اجرایی لایحه برمن گفت: “این دشوار بوده است تصمیمات هیئت مدیره را و اولویت ما در حال حاضر به مدیریت انتقال به ما عامل جدید مدل.

“این Covid-19 همه گیر است که منحصر به فرد به چالش کشیدن وضعیت و ما می خواهیم برای حفاظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ما می تواند پایدار و پیشنهاد موانعی هستند البته بسیار تاسف بار.”

در ضمن تعطیلات اپراتور توی آن گفت: برنامه ریزی برای قطع 166 فروشگاه های خیابان بالا در سراسر انگلستان و ایرلند است که تاثیر می گذارد تا 900 شغل. آن گفت: تصمیم گرفته شد بر اساس بازار محلی داده و “پیش بینی در آینده از سفر” – در حال حاضر حدود 70 درصد از توی رزرو ساخته شده آنلاین.

توی گفت که آن را به دنبال حرکت 70 درصد از کارکنان مبتلا به صفحه اصلی بر اساس فروش و خدمات نقش و هدف به انتقال کارکنان دیگر باقی مانده فروشگاه های خیابان بالا.

در مه, آلمانی در سفر, غول گفت: این برنامه ریزی برای کاهش 8000 شغل در سطح جهان در تلاش برای کاهش هزینه.

“ما می خواهیم در بهترین موقعیت برای ارائه خدمات به مشتریان عالی, آیا آن را در یک خیابان بالا فروشگاه از طریق تلفن و یا آنلاین و ادامه خواهد داد برای قرار دادن مشتری در قلب از آنچه که ما انجام می دهیم” گفت: اندرو Flintham مدیر عامل توی انگلستان و ایرلند است.

“بنابراین ضروری است که ما این مشکل هزینه تصمیم گیری پس از نگاه همکاران ما در چنین سابقه عدم قطعیت و همچنین ارائه مدرن خدمات به مشتریان است.”

حدود 1200 اعتماد ملی کارکنان – حدود 13 درصد از نیروی کار خود را – همچنین گفته شده که آنها در صورت رفع اشکالات به عنوان بخشی از طرح خود برای نجات £100 متر است. این انتظار به “سود” مغازه ها و کافه ها به جای تمام خواص املاک و مستغلات.

کارکنان در ویکتوریا بکهام برچسب مد نیز اطلاع از برنامه های برای کاهش 20 شغل در تولید نقش در لندن است. یک سخنگوی شرکت مد گفت: نگهبان که کاهش تقاضا به معنای آن است که “بریده شده” عملیات خود را.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو