هزاران نفر از افزونگی اعلام کرد در سراسر خرده فروشی و مهمان نوازی و حمل و نقل هوایی

Yui Mok/PA بایگانی/PA تصاویر

هزاران نفر از مشاغل در معرض خطر هستند به عنوان یک موج از نام خانواده – از جمله پوسته فوقانی easyJet و هارودز – اعلام رفع اشکالات طرح در 24 ساعت گذشته.

تعداد زیادی از دیگران – از جمله TM Lewin, هتل های زنجیره ای امضا زندگی و Harveys – آورده اند در مدیران.

برخی از 5000 شغل از دست رفته خواهد شد در SSP گروه که دارای پوسته فوقانی فست فود با نام تجاری. این کار ضرر و زیان می تواند تحت تاثیر قرار دهد تا 55 درصد از نیروی کار خود را از جمله کسانی که در دفتر مرکزی نقش.

در یک پیام ارسال شده به کارکنان در روز سه شنبه (30 ژوئن) این شرکت گفت: زمان آن فرا رسیده به “ساده سازی و تغییر شکل” کسب و کار که بر هر دو حقوق بگیر و ساعتی پرداخت کارکنان.

لوکس فروشگاه های زنجیره ای Harrods نیز به دنبال کاهش نیروی کار خود را از 4,800 تا 14% “پس از بررسی هر گزینه در دسترس است”.

Harrods مدیر عامل شرکت مایکل بخش گفت: “لازم اجتماعی فاصله مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان و مشتریان است که با داشتن تاثیر زیادی در توانایی ما برای تجارت در حالی که ویرانی در مسافرت های بین المللی به معنای از دست داده اند مشتریان کلیدی از آمدن به فروشگاه ما و خط مقدم عملیات. در حالی که نشانه های اولیه پس از بازگشایی خوش بین هستند و این بهبود را بیش از هر یک از ما می خواهم.

“به عنوان یک رهبر Harrods برای بیش از 15 سال دارم نظارت برخی شدیدا به چالش کشیدن بار اما این است که بدون شک بزرگترین چالش ما با آن مواجه شده اند. هیچ چیز در مقایسه با غم و اندوه و از دست دادن در داشتن اجازه دهید به ارزش همکاران بروید.”

مدیران منصوب شد

متعدد خرده فروشان به نام در مدیران به دلیل کاهش بلند را با توجه به مستند تعطیلی و کاهش بلند برای دیدار با اجتماعی فاصله دستورالعمل.

امروز صبح shirtmaker TM Lewin گفت: این امر همه از آن انگلستان مغازه ها و حرکت خود را آنلاین کسب و کار به منظور کاهش هزینه ها و در نتیجه از دست دادن از 600 شغل.

گشتاور برندها آورده است TM Lewin در ماه مه گفت که “دیگر قابل دوام” در آن زمان فرمت.

آن را در بیانیه ای گفت: “این تصمیم به طور قابل توجهی کاهش مقیاس کسب و کار به منظور حفظ آن در آینده خواهد شد متاسفانه نتیجه از دست دادن شغل در TM Lewin, به عنوان یک نتیجه مستقیم از بسته شدن فروشگاه شبکه به عنوان ما راست-اندازه کسب و کار.”

در ضمن مدیران از PwC به دنبال یک خریدار برای خرده فروش مبلمان Harveys. برخی از 240 زوائد آن ساخته شد اما این هشدار بیشتر از 1300 خواهد بود از دست داد اگر یک خریدار پیدا نشود.

Harveys’, خواهر, شرکت Bensons برای تخت که همچنین رفت و به دولت فروخته شد و از طریق یک بسته قبل از دولت به شرکت مادر Alteri سرمایه گذاران که امید برای نجات 1,900 شغل با نگه داشتن 150 175 فروشگاه باز است.

مد, خرده فروش, M&Co که در استخدام 2,700 مردم نیز به دنبال یک خریدار و یا قبل از بسته اجرایی مقابله به آن را ذخیره کنید از بسته شدن با توجه به اخبار آسمان.

در بخش مهمان نوازی, هتل های زنجیره ای امضا زندگی می کنند که دارای 60 هتل در لیورپول کاردیف و بلفاست است که انتظار می رود حل شود آن را به عنوان تلاش با بدهی بالغ بر £113 میلیون.

هوافضا در بخش مبارزات

در جای دیگر ایرباس گفت: این برنامه ریزی برای کاهش 15,000 مشاغل در سطح جهان توسط تابستانی 2021 از جمله 1,700 در انگلستان است. کاهش خواهد بود محور در آن هواپیماهای تجاری بخش در سایت در Flintshire و بریستول.

با توجه به متحد اتحادیه 1,116 مشاغل تولیدی و 611 دفتر مبتنی بر نقش در ایرباس خواهد بود را کاهش دهد. ایرباس گفت: آن امیدوار اکثریت زیان کار خواهد بود از طریق داوطلبانه افزونگی و یا بازنشستگی پیش از موعد.

easyJet همچنین اعلام کرد قصد دارد به پایگاه های آن در Stansted, Southend و نیوکاسل و کاهش یافته تا یک سوم. متحد گفت: حدود 1,300 خدمه مواجه افزونگی در حالی که خلبانان اتحادیه Balpa گفت: 727 خلبانان در معرض خطر بودند.

Johan Lundgren, easyJet مدیر عامل شرکت گفت: “متاسفانه کاهش تقاضا محیط زیست بدان معنی است که ما نیاز به هواپیما کمتر و کمتر فرصت برای کار برای مردم ما – ما متعهد به همکاری سازنده با کارکنان ما نمایندگان در سراسر شبکه با هدف به حداقل رساندن زیان کار تا آنجا که ممکن است.

“این طرح ها هیچ بازتابی در مردم ما در Stansted, Southend و نیوکاسل که همه کار خستگی ناپذیر شده اند و به طور کامل متعهد به ارائه خدمات عالی برای مشتریان است.”

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>