تغییر آب و هوا, اقتصاد و تجارت, محیط زیست, ویژه, جهانی, عناوین فقر & SDGs پایداری TerraViva ملل متحد, تجارت و سرمایه گذاری

نظر

Peter Paul van de Wijs است رئیس امور خارجی افسر جهانی, گزارش ابتکار

شهر آمستردام, هلند Apr 13 سال 2020 (IPS) – در روزهای اخیر ما را دیده اند قابل فهم تصمیم رسیده به تعویق انداختن تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد کنفرانس – COP26 – که با توجه به محل در ماه نوامبر. به عنوان جهان قرقره از گسترده اثرات coronavirus بحران آن است که حق تماس بگیرید.

COVID-19 است که با فشار دادن یک مسئله جهانی است که شروع به فشار سیستم های سلامت کاهش اقتصادی خروجی و تضعیف تلاش ها برای رسیدگی به فقر و نابرابری. اینها چالش هایی که در ماه های آینده خواهد شد نیاز به هماهنگ و تلاش های مشترک بین و داخل کشورها برای غلبه بر.

اما این به چه معنی برای یکی از پایدار ترین و جهانی با چالش هایی رو که از تغییر آب و هوا ؟ تاخیر COP26 تا 2021 به این معنا نیست که تلاش های کشورهای خود را برای دیدار با تغییر آب و هوا تعهدات باید در خود نگه دارد. دور از آن.

انجام توافق پاریس وعده

به عنوان با کروناویروس تغییر آب و هوا قابل توجهی باعث کاهش نتایج برای سلامتی و ثروت در سراسر جهان است. ما می دانیم که عواقب ناشی از تغییر آب و هوا ادامه به تشدید نامتناسب تأثیر جوامع است که باعث شد حداقل برای این مشکل از انتشار کربن با devasting اثرات آن بر محیط زیست و تنوع زیستی جهانی.

بنابراین در حالی که COP26 جمع آوری جهانی از نظر تشکیل و تغییر آب و هوا کارشناسان نمی گیرد این پاییز در اسکاتلند وجود دارد می تواند بدون تاخیر و یا شماره گیری از جاه طلبی وقتی که می آید به اقدام آب و هوا. در واقع, اگر کشورهای به تحقق وعده های داده شده در توافق پاریس ما نیاز به سطح جاه طلبی به رشد است.

سبز گذار در COVID-19 بهبود ؟

حتی به عنوان کشورهای در تلاش برای مهار و کاهش COVID-19 بحران ما نمی توانیم به از دست دادن بینایی از این. به همین دلیل اقدام آب و هوا نیاز به نگهداری در جریان اصلی سیاسی بحث – و حتی در نظر گرفتن چگونه فاز بهبودی از این بیماری همه گیر که می توان در یک راه است که پشتیبانی از سبز گذار.

Peter Paul van de Wijs

کمیسیون اروپا شده است بی محابا در حال حاضر با معاون اجرایی رئیس جمهور فرانس تیمرمانس بیان در 1 مارس که وقتی که می آید برای پرداختن به تغییرات آب و هوا “ما نمی خواهد کم کردن سرعت کار ما در داخل کشور یا در سطح بین المللی”. که موقعیت خوش است – و یکی از ما نیاز جهان دیگر اقتصادهای عمده به اکو.

کسب و کار ورودی به راه حل

تلاش های دولت برای مقابله با تغییر آب و هوا نیاز به شامل بیشتر تعامل بخش خصوصی است. کسب و کار نقش مهمی در کمک به کاهش انتشار کربن و کمک به سمت راه حل است. به همین دلیل پایدار شیوه های کسب و کار نیاز به جلو و مرکز شرکت تلاش به یک تراز راه آنها عمل هر دو در حال حاضر و پس از همه گیر.

در واقع کمک به کاهش تغییرات آب و هوایی را حس می کند برای شرکت ها از هر دو زیست محیطی و اقتصادی دیدگاه. به اصطلاح پایدار سرمایه گذاری در حال افزایش بوده است برای برخی از زمان و بحران کنونی نشان می دهد که چرا ESG (محیط زیست, اجتماعی و حکومت) عوامل به طور فزاینده مهم برای سرمایه گذاران عمده.

کسب و کار انعطاف پذیری و تداوم برنامه ریزی, تعامل جامعه و حقوق کارکنان – اینها همه ESG خطرات را مدیریت کند. مسئول شرکت هایی که شفاف خود را در مورد شیوه ها و تعهدات به مردم و سیاره به طور جدی به نفع ایستاده.

درک اثرات می تواند درایو بهبود

GRI است مستقل و ذی نفعان سازمان فراهم می کند که به طور گسترده استفاده می شود پایداری گزارش چارچوب استاندارد GRI. و در طول این مدت تست, ما در حال ادامه برای کمک به شرکت خود را فاش اثرات و حمایت دولت برای همکاری با بخش خصوصی در تحقق ملی تغییر آب و هوا تعهدات.

این شامل درگیر شدن کسب و کار در سراسر کشور تعیین سهم (NDCs) که بیان تلاش های فردی کشورها برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و انطباق با تغییر آب و هوا.

این NDCs مرکزی به اجرای توافق پاریس با همه جدید و یا به روز رسانی NDCs نیاز به ارسال این سال است. در حالی که اذعان بسیاری از چالش های بزرگ دولت به عنوان یک نتیجه از coronavirus ما نمی توانیم اجازه این جدول زمانی ،

در یک فضای کوتاه از زمان تاثیر COVID-19 ارسال کرده است تکان سراسر جهان است. وقتی که می آید به تغییر آب و هوا, خطرات دراز مدت بیشتر منتشر و سخت تر به کمیت.

در عین حال آنها باقی می ماند واقعی و بی ثبات تر از همیشه. نسل های آینده به عقب نگاه را در سال 2020 به عنوان یک سال وقتی جامعه جهانی یا افزایش و یا سقوط کوتاه است. بیایید اطمینان از این سال بحران به ارمغان می آورد بهترین در ما و ما آنها را اجازه نمی کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو