محتوای مقاله

همه نشان می دهد خانه های بسته شده در حال حاضر, اما شما هنوز هم می تواند یک عکس تور از طریق Delonix خانه’ برنده جایزه سکویا طرح طبقه — و تجربه ممکن است شما را با ایده های جدید به صورت فعلی خود را و یا خانه رویایی.

در 302 Boykowich خیابان سکویا نشسته بر روی یک آرزو گوشه بسیاری در اورگرین. این پلان یک west coast سنتی در دو طبقه طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به کار حرفه ای است. در 1,937 فوت مربع آن را به یک خانه بزرگ است که درخواست تجدید نظر برای حرفه ای ها و خانواده ها به طور یکسان.

این سکویا جدید طرح طبقه است اما بر اساس یکی دیگر از محبوب طرح به نام صنوبر. تاپیک اضافی 400 فوت مربع در سکویا و آن را بزرگ و جادار برای خانواده در حال رشد.

302 Boykowich 2: An award-winning two-storey home at 302 Boykowich Street by Delonix Homes has striking curb appeal on a corner lot in Evergreen. (Sask Real Estate Photos/David Oh)
برنده جایزه دو طبقه خانه در 302 Boykowich خیابان توسط Delonix خانه های قابل مهار درخواست تجدید نظر در گوشه ای بسیاری در اورگرین. (Sask املاک و مستغلات عکس/دیوید Oh) /jpg

وجود دارد جزئیات خیره کننده به عنوان به زودی به عنوان شما را وارد کنید ، از پایدار عناصر سنتی — مانند ویندوز چند paned و گسترده baseboards — به ساحلی جزئیات مانند عسل-رنگی چوب جنگلی کفپوش قصاب-بلوک-صدر جزیره و سفید و ترد تر و تمیز این خانه به نظر می رسد تازه و گرم و نرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو