تراویس پرکینز برای ریختن نزدیک به 10 درصد از نیروی کار

عکس: شاتر

چوب و سازندگان تاجر تراویس پرکینز قصد دارد نزدیک به 165 فروشگاه ها و ریختن از 2500 شغل در انگلستان, در انتظار کاهش تقاضا در پی Covid-19 بیماری همه گیر.

با حدود 30000 نفر از کارکنان این رقم نشان دهنده نزدیک شدن به 10 درصد از نیروی کار شرکت.

تراویس پرکینز صاحب یک شماره از زنجیره ای از جمله خرده فروش DIY Wickes و Toolstation و با 2,154 شعب سراسر کشور توسط بریتانیا بزرگترین توزیع کننده مصالح ساختمانی.

این شرکت آغاز شده است یک مشاوره از کارکنان آن در کاهش آن نیز خواهد شد در غیر-فروشگاه نقش در توزیع اداری و فروش. کوچک و کمتر سودآور شاخه های تراویس پرکینز که آن را دشوار است به پیاده سازی فیزیکی-فاصله راهنمایی تصور می شود بیشتر در معرض بسته شدن.

برخی از شاخه های تعطیلی را تحت تاثیر قرار Wickes, Toolstation, کاشی, غول, BSS و این شرکت دیگر زنجیره ای در بریتانیا اما 66 Toolstation فروشگاه در هلند و فرانسه و بلژیک باز باقی خواهد ماند.

این شرکت اظهار داشت: “بدیهی است که بریتانیا با آن مواجه است رکود اقتصادی و این خواهد شد که تاثیر متناظر در تقاضا برای مصالح ساختمانی در طول سال 2020 و 2021. منعکس کننده چشم انداز به چالش کشیدن برای ما پایان بازار این گروه مصرف تاسف بار اما اقدامات لازم برای حفظ آینده رقابت در کسب و کار” تراویس پرکینز گفت.

این گروه هم اذعان کرد که درآمد برداشت کرده بود به عنوان مستند تا به حال کاسته و آن را به حال شده است قادر به باز کردن بیشتر از فروشگاه خود را به نقطه که در آن آنها در حدود 85 درصد از ارزش آوریل 2019 و تجارت به آمار و ارقام.

نیک رابرتز رئیس اجرائیه گفت: “در حالی که ما تجربه کرده اند بهبود روند اخیرا ما انتظار نداریم که یک بازگشت به قبل از Covid تجارت شرایط را برای برخی از زمان و در نتیجه ما مجبور به گرفتن این تصمیم بسیار دشوار است برای شروع مشاوره در بسته از انتخاب شاخه و کاهش نیروی کار ما را به اطمینان حاصل شود که ما می تواند به محافظت از این گروه به عنوان یک کل. این به هیچ وجه انعکاس در آن کارکنان نهفته و ما همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این فرایند است.”

حدود 15000 نفر از کارمندان این شرکت بودند furloughed برای سه هفته اول از مستند کامل پرداخت. این تراویس پرکینز هیئت مدیره و مدیریت ارشد در زمان 20% کاهش پرداخت از 1 مارس برای سه ماه.

این شرکت گفته شده است که ذخیره £90 متر یک سال از طریق استفاده از دولت کسب و کار نرخ تعطیلات.

به عنوان کارفرمایان تبدیل به مسئول پرداخت ملی بیمه و بازنشستگی سهم و بعد از آن نسبت بیشتری از حقوق و دستمزد در ماه آینده آن پیش بینی شده است که بیشتر شرکت های را انتخاب کنید برای ایجاد مقیاس بزرگ بررسی قرار گرفته است.

از سپتامبر کارفرمایان را به پرداخت 10 درصد تفاوت بین زمان 80% کردند آستانه و تجدید نظر 70 درصد سهم دولت و پس از آن 60 درصد از اکتبر.

در ماه جولای کارفرمایان می توانند خود را furloughed کارکنان پاره وقت و پرداخت آنها را تنها برای این ساعت کار می کنند و با این دولت پرداخت تا به تعادل حداکثر آستانه £2,500 (80%).

TUC دبیر فرانسیس o’grady در مصاحبه با مستقل دیروز گفت: این امر می تواند “جنایت” برای دیدن سخت-آمار صنایع شکست چرا که از یک “روش سفت و سخت” به سیم پیچ تا حمایت از دولت است.

او همچنین به حکومت متعهد به معافیت افرادی که محافظ در خانه از مهلت سخت که مانع برنامه های جدید به طرح کردند پس از 10 ژوئن.

و کار هشدار داده است که این مهلت به معنی هر کسی که مبتلا به یک بیماری پس از 10 ژوئن نخواهد بود واجد شرایط دریافت کردند با وجود اینکه ممنوع از رفتن به محل کار.

در اخبار تکمیلی از افزونگی Johnson Matthey که تامین مواد برای مبدل های کاتالیزوری خودرو در هفته گذشته اعلام کرد آن را از 2500 زوائد آن در سراسر جهان و یا 17 درصد از کل نیروی کار است. این گروه گفت که این کاهش را بیش از سه سال است.

و هیترو گفت: داوطلبانه افزونگی ارائه شده بود به همه آن 7,000 مستقیم کارکنان.

مدیر اجرایی John Holland-کی گفت: “در طول این بحران ما تلاش کرده اند برای محافظت از خط مقدم مشاغل, اما این است که دیگر پایدار و ما در حال حاضر توافق داوطلبانه قطع طرح با اتحادیه ما همکاران.

“در حالی که ما نمی توانیم بیشتر کاهش کار ما ادامه خواهد داد برای کشف گزینه های برای به حداقل رساندن تعداد زیان کار است.”

Centrica اعلام کرد 5000 شغل برای رفتن در این شرکت هفته گذشته است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>