TUC و نوبت به ارائه متضاد انداز پیش نویس بازگشت به کار هدایت

فرانسیس o'grady, عمومی, منشی, TUC. عکس: رکس این TUC است که به شدت انتقادی از دولت پیش نویس بازگشت به کار دستور

توسط AKHSHIJNEWS در 15 اردیبهشت 1399
O'Grady

فرانسیس o'grady, عمومی, منشی, TUC. عکس: رکس

این TUC است که به شدت انتقادی از دولت پیش نویس بازگشت به کار دستورالعمل ها و نوشته است به کسب و کار, منشی, Alok Sharma بیان آنها ضعیف هستند و لازم نبود عنصر اجبار.

دبیر کل TUC فرانسیس o'grady گفت: اتحادیه نمی خواهد لحظه ای تردید به خود بگویید که اعضای این دستورالعمل نمی تواند محافظت از کارگران مگر اینکه آنها به طور قابل توجهی تقویت شده است.

در ضمن CBI گرفته است بیشتر موضع آشتی جویانه نه avertly حمایت از پیش نویس طرح یا نقد آنها.

O'grady اظهار داشت: "در طول این بحران TUC به دنبال تعامل سازنده با وزیران. اما ما می توانیم حمایت از دولت را بازگشت به کار برنامه به عنوان آنها ایستاده است."

هدایت را غیر الزام آور طبیعت بود خاص چسبیده نقطه برای TUC. سند تکرار عبارت "کارفرمایان باید در نظر" چندین بار در رابطه با اقدامات مانند فعال کردن فاصله فیزیکی و ارائه شستن دست ها و امکانات. "ما باور داریم که این برگ به مراتب بیش از حد به کارفرما اختیار" o'grady گفت.

او افزود: "ما می خواهیم جدید قوانین الزام آور برای کارفرمایان به انتشار خود ارزیابی ریسک و برنامه عمل. ما می خواهیم روشن هدایت به مجموعه ای از حداقل استاندارد است که کارفرمایان باید به منظور حفاظت از امنیت عمومی. و ما می خواهیم وزیران به طرح جدید دشوار رویکرد به اجرای.

O'grady همچنین هشدار داد که سرکش کارفرمایان را به استفاده از ضعیف دستورالعمل. "مگر اینکه دولت به طور قابل توجهی تقویت برنامه های خود را امن کار را نمی توان تضمین شده است. از زمان طرح موفق به ارائه جهت روشن برای آن دسته از کارفرمایان که می خواهند به عمل مسئولانه است. و آنها باز هدف rogue برای کارفرمایان خواهد شد که در گوشه های برش و قرار دادن خود کارگران و جامعه در خطر است."

جاش Hardie CBI معاون مدیر کل گفت که همکاری بین دولت و کسب و کار و کارکنان بود که "تنها راه برای گرفتن آن را حق".

"مستند بود لزوما وحشیانه, شدید, روند, و شرکت مجبور به صبر برای هدایت روشن. در حال حاضر در دسترس است که بسیاری از کسب و کار در حال گسترش عملیات و با خیال راحت حمایت از معیشت. راه اندازی مجدد خواهد شد بیشتر تدریجی ما دادن زمان برای برنامه ریزی و آماده سازی به درستی. این حیاتی به استفاده از این زمان و نوبت به استقبال این فرصت را به مشورت در این رویکرد است.

Hardie بهداشت گفت: باید اول اما که انعطاف پذیری بود و کلید در چه شرکت هایی به صورت جداگانه در پاسخ به شل شدن مستند: "روشن وجود دارد مستند درس که شرکت خواهد بود به دنبال برای مرحله بعدی. راه اندازی مجدد را باید در بهداشت برای اولین بار و یا آن را به خطر فرستادن اقتصاد عقب. باید آن را ادامه دولت رویکرد انعطاف پذیری در درون یک چارچوب است. این به این معنی که شرکت های دریافت روشن هدایت و حرکت می تواند در سرعت است که با توجه به شرایط خود را. انتقادی آن را نیز به معنی کسانی که در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در ایمنی ندارد و برای شروع دوباره.

او در ادامه به این مفهوم را میرسانند که انصاف و پایداری باید افزایش یابد تا کسب و کار در دستور کار: "راه اندازی مجدد نیز باید مرحله به مرحله ساخته شده در توانمندسازها احیای مدارس, حمل و نقل, و تست, و بیمه یک موج جدیدی از حمایت اقتصادی. این می تواند شروع اقتصادی تجدید – با یک مشترک تصمیم به ساخت در پایداری و انصاف به یک چشم انداز بلند مدت.

"ما در این مبارزه با هم بنابراین دولت کسب و کار و اتحادیه های کارگری باید صحبت می کنند به عنوان یکی از طول به ما بهترین شانس را برای حفاظت از شغل است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن