TUC خواستار ملی بازیابی شورای' به حفاظت از مشاغل و پرداخت

"هیچ کس در حال آمدن است به clap مدیران صندوق های تامینی در پنج شنبه ها گفت:" TUC فرانسیس رهبر o'gradyStefan رو

توسط AKHSHIJNEWS در 31 اردیبهشت 1399

"هیچ کس در حال آمدن است به clap مدیران صندوق های تامینی در پنج شنبه ها گفت:" TUC فرانسیس رهبر o'grady
Stefan روسو/PA بایگانی/PA تصاویر

این TUC به نام برای دولت به شکل ملی بازیابی شورای اسلامی برای کمک به اقتصاد درمان از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک گزارش منتشر شده امروز تحت عنوان بهتر, بهبود, اتحادیه های کارگری در بدن به نام " دولت به سطح شیب دار بالا سرمایه گذاری اجتماعی به جای معرفی برنامه های ریاضتی از جمله افزایش حداقل دستمزد ملی به £10 در ساعت یک بخش دولتی پرداخت افزایش ممنوعیت صفر ساعت قراردادها و کار تضمین طرح.

این استدلال می کند که سیستم های جهانی برای تجارت و سرمایه گذاری آسیب جمعیت کشورهای فقیر و رانندگی ناعادلانه پرداخت که بیشتر باید انجام شود برای مقابله با تبعیض علیه سیاه و اقلیت های قومی, مردم, زنان و افراد معلول.

تمرکز برای بهبود باید در شش حوزه کلیدی به TUC می گوید:

  • کار مناسب و معقول و یک راه جدید برای انجام کسب و کار: کسب و کار جدید مدل بر اساس "عادلانه تر روابط اشتغال"
  • پایدار صنعت: ساختمان مهارت های جدید به سرمایه گذاری در فن آوری و بازسازی انگلستان صنعتی ظرفیت در راه سازگار با محیط زیست
  • واقعی خالص ایمنی: اصلاحات به امنیت شغلی به عنوان یک شغل تضمین طرح پس از بیکاری طولانی مدت را نگه دارید
  • بازسازی خدمات عمومی: شامل پرداخت مناسب و معقول و یک "جدید تمرکز بر شغل و اشتغال مستقیم در مراقبت های اجتماعی"
  • برابری در محل کار: اقدامات برای اطمینان از زنان و افراد معلول و بام مردم را رنج می برند نیست نامتناسب به عنوان یک نتیجه از coronavirus
  • بازسازی انترناسیونالیسم: جدید قوانین جهانی باید اولویت "شغل مناسب" و خدمات عمومی است.

این TUC ستایش چگونه دولت واکنش نشان داد و به سرعت به راه اندازی Coronavirus کار حفظ طرح و سریع مجموعه ای از حمایت متقابل گروه و از راه دور کار می کند. با این همه از این گزارش می گوید: "نشان دادن سرعت و مقیاس از آنچه می تواند انجام شود زمانی که لازم است" و این همان ضرورت باید به مقابله با تغییر آب و هوا.

این گزارش می افزاید که وجود دارد باید یک المپیک به سبک طرح وقتی که می آید به صنعت کمک مالی و سرمایه گذاری دولت در ماه های آینده پیشنهاد حداقل مورد نیاز برای استفاده از انگلستان محصولات و خدمات به بازسازی و تولید شده است.

ملی بازیابی شورا خواهد بود ساخته شده از نمایندگان دولت و اتحادیه های کارگری و کارفرمایان با منطقه و تفویض ملت بازیابی پانل تغذیه نیز به برنامه ریزی و بهبود استراتژی های.

دولت نیز باید در نظر یک "بودجه یادگیری فردی حساب" برای بیکاری مردم را به یادگیری مهارت های جدید و ایده آل با وعده کار در پایان آموزش.

عمومی-دبیر TUC فرانسیس o'grady گفت: بحران نشان داده بود "که نگه داشته بریتانیا رفتن را از طریق این و ارزش واقعی نیروی کار".

"این احساس در ما تا به حال از اولویت های ما همه اشتباه" او گفت:. "هیچ کس در حال آمدن است به clap مدیران صندوق های تامینی در پنج شنبه ها."

این گزارش استدلال می کند که coronavirus نشان داده است: "قابل توجه ضعف در راه است که کار سازمان است و پاداش در انگلستان".

و همچنین به عنوان افزایش حداقل دستمزد, دولت می تواند به این آدرس از طریق تقویت چانه زنی جمعی اتخاذ جدید مدل های کسب و کار است که ارائه بیشتر کارکنان صدا و دادن کارگران "صدای در قلب دولت" از طریق ملی بازیابی کرد.

این TUC همچنین مصرانه از دولت برای اصلاح جهانی اعتباری پس از آن باز به مردم بیشتر و ارائه می دهد پشتیبانی بلافاصله برای حفظ حالت بازنشستگی سه گانه قفل و برای قرار دادن برنامه ریزی شده دولت سن بازنشستگی را افزایش می دهد در خود نگه دارد.

این تماس برای دولت برای فاز از کاهش سن آستانه به طوری که کارگران در سن 18 و بالاتر می توانید دسترسی به یک محل کار بازنشستگی (کارفرمایان در حال حاضر لازم نیست برای قرار دادن کارگران زیر 22 یا درآمد کمتر از 10000 پوند به یک محل بازنشستگی) و برای افزایش حداقل سهم کارفرما از زمان 3 درصد است.

از نظر حمایت از "نا امنی کارگران" از جمله کسانی که در قرارداد صفر ساعت در آن خواستار "مناسب و معقول کف حقوق" و بازگشت از حفاظت در برابر اخراج ناعادلانه قوانین در جبران خسارت که در آن شیفت لغو یک "فرض قانونی است که افراد شاغل هستند" و مجازات برای گمراه کردن کارگران خود به وضعيت اشتغال.

O'grady گفت: "شغل خوب" خواهد بود در قلب بازیابی و خواسته کارفرمایان سیاست مداران و دولت به "کانال روح 1945".

"هفتاد و پنج سال پیش در بریتانیا بود خون آلود ضرب و شتم و شکست," او گفت:. "با این حال پس از جنگ بریتانیا اقتصاد رشد سریع تر از همیشه قبل از. ما آن را با پرداخت انجماد و کاهش اما با ساخت اولویت شغل مناسب برای همه خانه های جدید زیرساخت ها و خدمات بهداشت ملی.

"Coronavirus ندارد به برابر جرم بیکاری و فقیرتر meaner کشور است. ما می تواند انجام آنچه پس از جنگ نسل انجام داد: رشد ما راه خروج از این بحران و ایجاد یک زندگی بهتر برای همه است."

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب