این مقاله شامل اخلال گران برای فصل پنجم “Better Call Saul.”

فصل پنج از AMC را “Better Call Saul,” یک spinoff از “شکستن بد” و با نتیجه یک انفجار در مارس 20. هر فصل از “Better Call Saul” به نظر می رسد بهتر و بهتر است که یک شوک به بیننده مثل من که نمی توانید تصور کنید که چگونه در فصل آینده می تواند بهتر از گذشته است.

به عنوان ما نیست بنابراین با صبر و حوصله منتظر نمایش های آخر فصل و ما مراسم با ما مورد علاقه بازیگران در تمام دوران, در اینجا یک لیست پخش به ما یادآوری می کند که چقدر ما عاشق نوشتن بازیگری و تولید “Better Call Saul.” اخلال گران جلوتر بنابراین اگر شما تا به حال فرصتی برای تماشای فصل پنج, نشانه, این, برای, پس از شما به پایان برسد.

“چیزی احمق” — لولا مارش

ما لگد کردن لیست پخش در همان راه “Better Call Saul” لگد کرده است دو قسمت های مختلف: با لولا مارش را “چیزی احمق” یک جلد از فرانک و نانسی سیناترا را “Somethin’ احمقانه است.” کف زدن و شاد گیتار در این آهنگ پس زمینه در حال آشنا به بینندگان از فصل چهار قسمت هفت نیز با عنوان “چیزی احمق” و فصل پنج قسمت نه “انتخاب بد جاده ها است.” در حالی که هر دو قسمت باز با یک تقسیم صفحه نمایش مونتاژ با کیم Wexler (Rhea Seehorn) در یک طرف و جیمی مک گیل (Bob Odenkirk) در هر قسمت جزئیات بسیار رویدادهای مختلف. در فصل پنج “کاری احمقانه” است که زمینه برای جیمی خائنانه بازحمت حرکت کردن را از طریق بیابان در حالی که در فصل چهار این زمینه برای کیم و جیمی روزمره. شباهت بین موسیقی و فیلم سبک برجسته چگونه کیم و جیمی رابطه کاملا منتقل بين سپس و در حال حاضر. این است که در هسته از آنچه که ما در مورد “Better Call Saul” در علاوه بر این به راه تاریخ نشان می دهد که ریشه دوانده در هر قسمت مانند یک کد ژنتیکی با هر انتخاب شده نشان می دهد نویسندگان کاملا عمدی.

“آل Compás Caballo De Mi” — Imperial ها

این آهنگ است که بازی زمانی که Nacho (Michael Mando) همراه با مخاطبان دیدار افسانه ای ادواردو “Lalo” سالامانکا (تونی دالتون) خواهد شد که به نوبه خود به یکی از محوری ترین شخصیت فصل پنج. ناچو وارد آشپزخانه برای دیدن Lalo آواز “آل Compás Caballo De Mi” و آماده سازی یک دستور العمل خاص یک “سالامانکا راز خانواده.” “آل Compás Caballo De Mi” نوشته شده است توسط یک Cumbia band جشن ریتم و رنگ ونزوئلا است. و چه بهتر از آهنگ برای Lalo از یکی که جشن میراث? وجود دارد هیچ کس دیگری در این نشان می دهد که بیشتر به ظاهر خود افتخار سالامانکا روابط خانوادگی از Lalo. خوش بین سرعت از آهنگ مسابقات loopy لبخند که هرگز برگ Lalo ، این لبخند است که اغلب همراه با کرال خیره که هرگز نتواند به ارعاب. Lalo یکی از بهترین ها به “Breaking Bad” جهان توسط دالتون وحشتناک عملکرد. اگر چه Lalo شناخته شده است به صورت غیر قابل پیش بینی و درنده خویی او استخدام در حفاظت از سالامانکا نام در تمام هزینه های مقدماتی این آهنگ ما را به یاد چه چیزی باعث Lalo دوست داشتنی ترین: عشق خود را برای خانواده اش و سنت و صفحه اصلی.

“سال ببر” — سنت وینسنت

“زمانی که جوان بودم مربی به نام من ببر” croons Annie Clark, خواننده St. Vincent. این آهنگ اختصاص داده شده به کیم که نشان داد او رنگ واقعی در این فصل — نارنجی و سیاه و سفید راه راه. کیم شدید است مستقل می داند و ذهن خود را به عنوان ما در قلب توقف صحنه ای که کیم می ایستد تا Lalo در قسمت نه. قوی ضرب و شتم از “سال ببر” یادآور کیم که راهپیمایی به طور پیوسته از طریق موقعیت پرتاب او یاد موی دم اسبی bobbing همیشه بیرون آمدن آرامی در بالا. هنگامی که کلارک آواز می خواند “من همیشه به حال یک استعداد با خطر” ما یادآوری از کیم خلع سلاح Lalo به او توهین راه او اجرا می شود کارتل با حرفه خود را به عنوان یک وکیل آینده در دستی هنگامی که او استدلال می کند برای او زندگی است. جیمی نیست و تاثیر بدی روی کیم همانطور که ما قبلا فکر می کردم از حوادث در فصل گذشته; در عوض, Jimmy شده است chipping دور در کیم نما در نهایت نشان دهد که او در تمام طول شده است. کیم می پیوندد تمام شخصیت های دیگر در این جهان که “شکسته بد است.” او یک کلاهبردار که آنچه در آن طول می کشد به مبارزه برای آنچه که او معتقد است که حق یک روحیۀ که تکرار در این مسیر است.

“Better Call Saul عنوان اصلی تم” — کمی باری

هیچ “Better Call Saul” لیست پخش را می توان بدون عنوان موضوع است. عفونی تکرارشونده است که شما فقط نمی تواند کمک کند اما آواز خواندن همراه به چیزی است که طرفداران مشتاقانه منتظر شنیدن هر دوشنبه شب. در حال حاضر ما منتظر شنیدن آن را در آخر فصل از “Better Call Saul,” احساس هر دو دلتنگ و عصبی به عنوان شخصیت ما تبدیل شده اند متصل به دیدار با سرنوشت خود است.

تماس با Roshni راول در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @roshnirawal16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو