شاتر

دو پنجم (44%) سازمان با کارکنان در کردند می گویند که آنها را به برخی یا همه خود را furloughed کارکنان کار برکنار شده و زمانی که این طرح به پایان می آید.

با دولت و پوسته پوسته شدن پشتیبانی آن ارائه می دهد از طریق Coronavirus کار حفظ طرح از مرداد ماه یک چهارم از کسب و کار اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر پرداخت افزایش سهم دستمزد برای furloughed کارکنان نشان می دهد بسیاری از آنها به احتمال زیاد برای مبارزه در ماه های آینده.

با توجه به فکر می کنم مخزن آبی روشن اکثریت (58%) شده اند تا شکوه furloughed کارکنان دستمزد به 100 ٪ از معمول خود را پرداخت. این بود که به احتمال زیاد در میان متوسط (81%) و بزرگ (79%) کسب و کار از شرکت های کوچک (59%).

فقط کمتر از نیمی (48 درصد) با استفاده از این طرح کردند انتظار می رود برای حفظ همه furloughed کارکنان در حقوق و دستمزد پس از CJRS کشیده است در 31 اکتبر در حالی که 31 درصد انتظار برای برخی از کاهش شغل; 9% انتظار برای دراز کردن بیشتر furloughed کارکنان; و 3 درصد را به انتظار تمام furloughed کارکنان کار برکنار شده است.

گزارش نوشته شده توسط آبی روشن و محقق ارشد انور Sarygulov می گوید: “اجتماعی فاصله اقدامات کمک کرده اند برای متوقف کردن بیماری همه گیر از در حال اجرا خارج از کنترل و کسب و کار را از بهره مند شوند اخیر تسهیلات در دو متری قانون است. اما تهدید یک تجدید حیات در ادامه به مشکل کسب و کار با رهبران کسب و کار بیشتر احتمال دارد به این باور است که تقاضا برای تجارت خود را نمی خواهد به حالت عادی بازگشت برای برخی از زمان و که مدل کسب و کار خود است به احتمال زیاد برای همیشه تغییر داد.

“دولت در حال حاضر اجرا اقدامات فوق العاده به آدرس Covid-19 بیماری همه گیر. در ماه های آینده آنها را به طور موثر پیگیری سیاست های کنونی برای هر دو حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از بحران و برای ساخت جاده ها به بهبود است.”

بسیاری از کسب و کار انتظار برای بازگشایی محل کار خود را به عنوان به زودی به عنوان قوانین اجازه می دهد (26%) و یا در طول شش ماه آینده (24%). سی و یک درصد باقی مانده بود باز یا به تازگی افتتاح شد ،

اما اجتماعی فاصله دستورالعمل های باقی مانده یک مشکل است. تنها 23 درصد از شرکت ها می گویند که آنها می تواند به طور معمول و 13 درصد قادر به کار در همه.

آبی روشن مطالعه درگیر یک Opinium نظرسنجی از 520 کسب و کار که انجام شد بین 18-24 ماه ژوئن سال 2020 است.

تحقیقات منتشر شده بود به عنوان سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) هشدار داد انگلستان نرخ بیکاری می تواند افزایش یابد به 14.8% اگر موج دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس بود به ضربه. فعلی نرخ بیکاری است 3.9%.

اگر موج دوم اجتناب شود نرخ بیکاری هنوز هم می تواند منجر به 11.7 درصد در پایان سال 2020 – خواهد بود که بالاترین سطح دیده می شود از سال 1984.

OECD بر اساس پیش بینی های آن در حال شتاب گرفتن شماره از انگلستان سازمان های برش اداری شغل در یک سرعت سریع تر از دیگر کشورهای اروپایی است.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im