دو حیوانات خانگی مرده یافت و از آپارتمان فروغ باعث $600 K در آسیب

محتوای مقالهبه ساسکاتون آتش نشانی گزارش غمگین کشف روز دوشنبه در صحنه آتش یک آپارتمان است که شکست یکشنبه شب.محق

توسط AKHSHIJNEWS در 3 تیر 1399

محتوای مقاله

به ساسکاتون آتش نشانی گزارش غمگین کشف روز دوشنبه در صحنه آتش یک آپارتمان است که شکست یکشنبه شب.

محققان در جستجوی یک طبقه چهارم واحد در ساختمان در 100 بلوک ادینبورگ محل آمد و بر جای مانده از یک گربه و یک سگ بزرگ. این SPCA نامیده می شد و در را در بدن با توجه به آتش سوزی بخش انتشار اخبار.

واحد منبع از یک آتش سوزی که شکست حدود 7:45 بعد از ظهر یکشنبه. خدمه وارد برای پیدا کردن همه مستاجران به حال بدست با خیال راحت. آتش نشانان قادر به پیدا کردن واحد که در آن فروغ آغاز شده و شعله های آتش را تحت کنترل در مدت کوتاهی قبل از 8:30 p. m. در زمان جستجو از بقیه ساختمان تبدیل یک گربه در یک آپارتمان در طبقه دوم. که حیوان خانگی شد, بنا به گزارش ها آسیبی نرساند.

Fire investigators determined a June 21, 2020 blaze that caused an estimated $600,000 damage to an apartment building on the 100 block of Edinburgh Place started accidentally.
آتش محققان تعیین یک تاریخ 21 ژوئن 2020 فروغ که ناشی از برآورد $600,000 آسیب به ساختمان آپارتمان در 100 بلوک ادینبورگ محل آغاز شده و به طور تصادفی. ساسکاتون آتش نشانی

سازمان آتش نشانی گزارش روز دوشنبه که محققان در تعیین آتش آغاز شده و به طور تصادفی و ناشی از برآورد $600,000 خسارت است.

این ساختمان دارای گزارش شده تلقی نامناسب برای زندگی تا زمانی که آتش آسیب را می توان تعمیر. سازمان آتش نشانی تشکر پلیس دوشنبه برای اسکورت مستاجران در برای بازیابی اموال خود را قبل از سایت قفل شده بود.

سازمان آتش نشانی گفت: محققان باقی خواهد ماند و در تماس با صاحب ساختمان برای نظارت بر پیشرفت تعمیرات.

بیشتر در مورد این موضوعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب