دو سوم نگران بازگشت به دفاتر

شاتر

دو سوم (65%) از کارمندان نگران از بازگشت به کار به عنوان مستند اقدامات به تدریج آرام یک نظرسنجی به این نتیجه رسیدند.

با توجه به بهداشت Bupa درمانگاه-سفارش پژوهش به سر می برند فضاهای اداری بزرگترین نگرانی با 46% حاکی از این بود که نگرانی از نزدیک دنبال نگرانی های مردم در مورد توانایی خود را به فاصله خود از دیگران (42%).

گسترش Covid-19 در حالی که رفت و آمد (38%) نگرانی در مورد دفتر پاکیزگی (37%) و از دست دادن زمان کار و زندگی تعادل (27%) بودند و همچنین کمک به کارکنان اضطراب در مورد بازگشت به کار.

کارکنان در ولز بودند به احتمال زیاد به احساس اضطراب در مورد بازگشت به کار با 77 درصد از پرسش شوندگان در این کشور بیان کرد ، این نزدیک از سوی کارکنان در لندن (73%) در میدلندز غربی (66%) و جنوب شرق (66%).

اگر چه فصل سرما و آنفلوانزا است که هنوز هم برخی از ماه دور یک نظرسنجی مطالعه از 2000 نفر دو پنجم خواهد در حال حاضر قضاوت در مورد یک همکار برای آینده به کار با سرد است.

“در حال حاضر همه گیر است و بر خلاف هر چیزی که ما همیشه قبل از تجربه” گفت: Alaana Linney مدیر بازرگانی در بهداشت Bupa درمانگاه.

“به عنوان محدودیت را برداشته و با ما شروع به فکر کردن در مورد بازگشت به دفتر این مهم است که کسب و کار مراحل را برای حمایت از کارکنان خود را به احساس امنیت در هنگام بازگشت به کار و کاهش اضطراب است که با آن همراه است.

“هیچ کس مطمئن است چه جدید طبیعی” شبیه خواهد شد اما از آن زمان به فکر می کنم در مورد آنچه که ما آموخته ام از این همه گیر و پیاده سازی راه های جدید کار برای حمایت از کارکنان در حال حرکت رو به جلو است.”

Bupa گفت: در حال حاضر زمان برای کارفرمایان به معرفی سیاست های کار انعطاف پذیر برای کمک به کاهش نگرانی ها در مورد رفت و آمد با اجازه دادن به کارکنان برای سفر به کار در طول ساکت تر از دوره های.

مديران راهنماهای باید معرفی شده برای کمک به مدیران و کارکنان پشتیبانی شده اند که تحت تاثیر این ویروس در راه های مختلف از جمله منابع در حمایت سوگوار کارکنان آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im