تایلر Vandewater می شود 16 سال بدون آزادی مشروط تجدید نظر حکم گناه در زندان, قتل کریس ون کمپ


محتوای مقاله در ادامه

در 7 ژوئن 2017, ون اردوگاه پیدا شد مورد ضرب و شتم و چاقو و پیچیده شده در پتو و کیسه در سلول. با توجه به سرجوخه اد گالو) Janelle Samoila را شهادت آیتم های ضبط شده از صحنه بودند پاره پاره نهادی حوله, تی شرت مورد بالش تخت ورق کاغذ و کیسه های پلاستیکی که بیشتر آن آغشته به خون. زیر تخت او را دیدم پارچه در یک کیسه که پس از خیس خون شد تراوش از طریق دادگاه شنیده می شود.

Tyler Vandewater is on trial for second-degree murder in the June 2017 death of Chris Van Camp at Saskatchewan Penitentiary. (Peter Lozinski / Prince Albert Daily Herald)
تایلر Vandewater است در دادگاه برای قتل درجه دوم در ژوئن 2017 مرگ کریس ون کمپ در ساسکاچوان زندان. (پیتر Lozinski / پرنس آلبرت هرالد روزانه) /jpg

در طول شهادت Vandewater ادعا کرد او عمل کرده در دفاع از خود که یک پارانوئید ون کمپ lunged در او را با یک تیغه قبل از Vandewater تحت فشار قرار دادند و او را به عقب و 60 – 90-مبارزه دوم تبدیل کشنده است. دادگاه شنیده طول محاکمه که ون اردوگاه تا به حال 26 زخم به صورت 25 زخم در بالای پشت. او در اثر از دست دادن خون و دچار سقوط ریه است. Vandewater به حال نور خراش در کنار او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de