با هر دو عید پاک و عید فصح پشت سر ما در حال حاضر شانس خیلی خوب است که شما با تجربه حداقل یک زوم یا تماس تصویری با اعضای خانواده خود را. این احتمالا شامل همسر و بستگان و برای آنها این تکنولوژی است که به احتمال زیاد در قلمرو ناشناخته است. ما در مسدود مشاهده شده در طول این خانواده زوم تماس های که وجود دارد چند دسته از بستگان که پدیدار شود.

نسبی است که در تلاش برای آن را بر روی تماس در تمام

شاید آنها غرق ایده آن و یا شاید آنها فقط نمی تواند آن را کشف کردن با وجود تمام مربیگری آنها را دریافت و بر روی گوشی اما این نسبی نتواند به آن را بر روی تماس برای برخی از دلیل و یا دیگر. ما فقط باید به چوب به صحبت کردن با آنها از طریق تلفن تا زمانی که ما می توانیم آنها را در فرد دیگر.

نسبی که نمی دانم که در آن دوربین است

شما هرگز ممکن است یک نگاه اجمالی از چهره خود را در سراسر کل تماس اما دیدگاه شما دریافت خواهید کرد از پایین چانه خود را و یا دامان خود را برای آن. این نسبت بیش از حد در این گفتگو به درک که دوربین نیست روت خود به خود صورت است.

نسبی که فراموش میکنیم آنها دیدن خانواده خود را در فرد

گاهی اوقات این تکنولوژی ویدئو کنفرانس می تواند به نظر می رسد کمی بیش از حد شبیه به زندگی واقعی و این است که قطعا این مورد برای یکی از بستگان که فراموش میکنیم آنها در تماس تصویری. شما آنها را بشنود ارائه یک طعم و مزه مواد غذایی خود را و یا گفت که آنها چیزی است که کسی دنبال شد در خانه خود را.

نسبی است که نمی تواند متوقف marveling در تکنولوژی

هنگامی که شما واقعا در مورد آن فکر می کنم آن را بسیار شگفت انگیز است که این صفحه نمایش ما حمل در اطراف ما قادر به صحبت کردن با مردم در سراسر اقیانوس ها و قاره ها. در عین حال این نسبت می تواند به نظر می رسد برای قرار دادن سر خود را در اطراف این پدیده تمام وقت آنها در تماس است. آنها به اشتراک گذاشتن افکار خود را از حیرت با هر کس گوش دادن — حتی نمی توانید آنها شروع شده است در به اشتراک گذاری صفحه نمایش و یا مجازی در پس زمینه.

این تجربه با ما قدیمی تر از بستگان در زوم به ما یادآوری می کنند چگونه خوش شانس ما برای زندگی در عصری که ما می توانید در تماس ماندن به راحتی با همه عزیزان ما. بنابراین مطمئن شوید که به بستگان خود تماس بگیرید که آیا می شود که در زوم یا راه دیگر این است که با این نسخهها کار بهترین برای آنها!

تماس با بئاتریس آرونسون در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو