UC برکلی دانشجوی حقوق راه اندازی 'طاس برای (کوچک) کسب و کار جمع آوری کمک

در حالی که احساس بی قراری در طول پناهگاه در محل دانشگاه برکلی دانشکده حقوق سال اول کوین فریزر در بر داشت خود ر

توسط AKHSHIJNEWS در 8 اردیبهشت 1399

در حالی که احساس بی قراری در طول پناهگاه در محل دانشگاه برکلی دانشکده حقوق سال اول کوین فریزر در بر داشت خود را که مایل به کمک به ایجاد اختلاف در جامعه و راه اندازی "طاس برای (کوچک) کسب و کار" GoFundMe کمپین مارس 19 امیدوار به تراشیدن سر خود را به امید بالا بردن $10,000 برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

Frazier آغاز مبارزات انتخاباتی با دو تا از زادگاه خود, دوستان, Nishant Karandikar و کودی Burchfield و همکار پردیس دانشجوی حقوق ایان خوب است. فریزر گفت: در یک ایمیل آن را "روشن" از تجربه خود را با سازمان های غیر انتفاعی و توسعه با رهبران کسب و کار کوچک است که جمع آوری کمک های مالی می تواند کمک به حمایت از اعضای جامعه نیز در حالی که به دنبال سرپناه در محل سفارش.

"من رسیده به کودی Nishant و ایان برای جمع آوری ایده های در مورد چگونه ما می تواند جمع آوری پول و آگاهی برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در جوامع ما" فریزر " در ایمیل. "کودی است برخی از وحشی مو, بنابراین من فکر می کنم او نیاز به یک برش مو ... احتمالا قابل توجهی یک و ... که زمانی که این ایده آمد."

این گروه خواهد بود و تقسیم کمک های مالی چهار راه میان PDX COVID-19 متقابل کمک شبکه برکلی غذا و مسکن و پروژه های سان فرانسیسکو-مارین بانک مواد غذایی و کسب و کار جدید جامعه کلینیک حقوقی. اهدا کنندگان نیز باید گزینه تعیین یک سازمان آنها ترجیح می دهند برای کمک به.

در ابتدا اعضای گروه برنامه ریزی شده به تراشیدن سر خود را بعد از رسیدن به $10,000 هدف با توجه به خوب است. Karandikar اضافه شده است که به "به اشتراک گذاری برخی از خوب ایمان" به خود اهدا کنندگان آنها تصمیم گرفتند که امتیاز متوسط. فریزر, اصلاح کرده, خود را سر چهار شنبه زمانی که آنها ضربه خود را $2,500 علامت و خوب تنظیم شده است به تراشیدن سر خود را در $5,000 خوانده شده را علامت.

ایده این کمپین این است که چون مو می تواند به رشد کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی باید همان فرصت را نیز با توجه به GoFundMe صفحه. به عنوان از مطبوعات زمان این گروه مطرح $4,026.

با توجه به سان فرانسیسکو-مارین بانک مواد غذایی سخنگوی Gunilla Bergensten غذا بانک قبلا خدمت 32,000 خانواده ها هر هفته قبل از همه گیر اما در حال حاضر در خدمت بیش از 50 ، 000. Bergensten اضافه شده است که این سازمان "سپاسگزار" برای هر کسی که در حال جمع آوری پول به عنوان دو وعده های غذایی را می توان با ارائه هر دلار اهدا کرد.

به عنوان یک غیر انتفاعی راه اندازی شده توسط برکلی قانون جدید کسب و کار و قانون جامعه کلینیک حقوقی رایگان پشتیبانی در سطوح مختلف به جدید کسب و کار و کارآفرینان با توجه به پردازنده Lafleur یک شخص بر تدریس در کلینیک.

"حتی اگر این کمپین را برآورده نمی کند آن هدف ما بسیار قدردانی ژست و فکر می کنم این یک موفقیت است اگر آن را کمک می کند تا آگاهی جامعه از گزینه برای کسانی که در نیاز" Lafleur گفت: در یک ایمیل.

Lafleur اضافه شده که به درمانگاه منتقل شده به یک پلت فرم های دیجیتال و کمک های مالی می تواند کمک به گسترش موقعیت خود را در داخل درمانگاه و آن را در یکی دیگر از وکیل.

جمع آوری کمک است به پایان مارس 3 و Karandikar گفت: این گروه امیدوار است برای الهام بخشیدن به افراد دیگر برای کمک به سازمان های محلی.

"ما صادقانه امیدواریم که دیگران را به دنبال خواهد داشت ما سرب" فریزر " در ایمیل. "البته شما لازم نیست که به تراشیدن سر خود را به تاثیر, اما ما همه را تشویق به حفظ این روحیه تعامل رفتن طولانی پس از پناه در محل به پایان می رسد."

Nguyen Thao است, معاون, اخبار, ادیتور. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @tnguyen_dc.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب