UC برکلی دانشجویان در مخالفت با تغییر نام دانشکده منابع طبیعی

زوم زمینه و Facebook posts شعار #RausserCollegeIsNotMyCollege نمایش احساسات در میان برخی از دانشجویان دانشگاه

توسط AKHSHIJNEWS در 12 اردیبهشت 1399

زوم زمینه و Facebook posts شعار #RausserCollegeIsNotMyCollege نمایش احساسات در میان برخی از دانشجویان دانشگاه در مقابل دانشگاه برکلی Rausser دانشکده منابع طبیعی که به نام به افتخار گوردون Rausser سابق رئیس دانشکده پس از او ساخته شده است 50 میلیون دلار کمک مالی.

هشتگ همراه یک درخواست راه اندازی شد شنبه برای شروع یک گفت و گو در اطراف ethicality خصوصی کمکهای مالی به نهادهای عمومی و شرایط اهدای. درخواست کرده است که از مطبوعات زمان جمع آوری 203 دانش آموز امضا. با توجه به دانشگاه دوم تس Gauthier, یکی از درخواست سازندگان دانش آموزان بر این باورند Rausser است نه یک نمایندگی خوب از آنچه در دانشگاه می ایستد و دانش آموزان احساس از سمت چپ از فرایند تصمیم گیری.

"بسیاری از دانش آموزان بودند ناراحت کننده با حرفه ای خود را در پس زمینه و نمایش او در چه محیط زیست شد و متوجه شد که این درگیری با آنچه که ما واقعا فکر فعالیت های زیست محیطی است که ریشه در عدالت — در حالی که ما فکر خود را بیشتر بر اساس در اقتصاد" Gauthier گفت.

UC برکلی سخنگوی جانت گیلمور ذکر Rausser تعهد به کالج و پیشرفت او پس از منصوب شد دین در سال 1994.

تحت Rausser رهبری کالج بودجه تعداد فارغ التحصیل برنامه های دریافت شده و تعداد اعضای هیئت علمی منصوب به صندلی و استادی تمام افزایش یافته است با توجه به گیلمور. او افزود که این کمک مالی در بهترین مورد علاقه دانشجویان, علمی و پژوهشی و تلاش.

"تعهد خود را به این دانشکده باقی مانده است ثابت قدم به عنوان منعکس شده در نه فقط به اندازه هدیه اما شیوه ای که در آن داده شد — به عنوان تا حد زیادی نامحدود هدیه در نتیجه توانمند سازی فعلی و آینده رؤسای و کالج رهبری برای تعیین نحوه استفاده از وجوه" گیلمور گفت: در یک ایمیل.

Satchi Thockchom یک دانشجوی سال دوم دانشگاه بود که درگیر در این طومار را ایجاد احساس توصیف "ناراحت کننده" در Rausser آموزش محیط زیست. Thockchom اضافه شده است که برخی از دانش آموزان که به اشتراک گذاشته اند تجارب خود را با Rausser همچنین گفت: آنها احساس ناخوشایند در کلاس های خود.

سارا Bancroft یکی دیگر از درخواست سازندگان و زیست محیطی جامعه ASUC سناتور منتخب گفت: اهدای قدردانی است اما دانش آموزان نگران هستند صدای خود را نه شنیده می شود در تصمیم گیری چگونه به تخصیص پول است.

با توجه به گیلمور یک بخش کوچک از هدیه ایجاد وقف صندلی در کشاورزی و اقتصاد منابع و بدون محدودیت وقف برای کارشناسی ارشد از عمل توسعه برنامه.

گیلمور گفت: در این ایمیل که Rausser کالج رهبران باز به دیدار با دانش آموزان به بحث در مورد نگرانی های خود را و ورودی در آینده از کالج. به عنوان از مطبوعات زمان درخواست فرستاده شده به دفتر رئیس را در مورد نامگذاری او اضافه شده است.

با توجه به Bancroft, دادخواست دهندگان در حال کار برای تدوین دانش آموز بازخورد را به دانشگاه دولت.

"ما خیلی دوست دارم یک توضیح برای چه این اتفاق افتاده است در وهله اول یک توضیح برای اینکه چرا دانش آموزان درگیر شدند و دقیقا این به این معنی برای کالج," Gauthier گفت.

تماس با دینا Katgara در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @dinakatgara.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن