UC برکلی UCSF محققان ارزیابی قابلیت اطمینان COVID-19 آنتی بادی آزمون

محققان در دانشگاه برکلی و UCSF ارزیابی قابلیت اطمینان و دقت 12 COVID-19 کیت های آزمایش در پاسخ به نیاز برای در دسترس و قابل اعتماد, تست.

این پروژه با تمرکز بر ارزیابی کیفیت آنتی بادی کیت های آزمایش که برای حضور در آزمون و مقدار آنتی بادی های تولید شده توسط بدن در پاسخ به یک ویروس با توجه به پاتریک Hsu, یک محقق و UC برکلی استادیار مهندسی زیست. تیوی تست که می تواند تکمیل و تایید زمان آزمون های تشخیصی می تواند تعیین کند که آلوده شده است هفته پس از اولین علائم رخ می دهد هسو اضافه شده است.

“شما ممکن است احساس بیماری و علائم و پس از آن رفتن و مولکولی آزمون, اما حساسیت این تست می تواند به پایین بعد از چند هفته” هسو گفت. “با استفاده از آنتی بادی آزمایش ما می توانید ببینید که چه کسی تا به حال یک واکنش سیستم ایمنی بدن و چه کسی نیست در حال حاضر علائم با وجود نشان دادن حضور این آنتی بادی است.”

در این پروژه محققان با بررسی حساسيت و ويژگی هر آزمون به منظور تعیین اثربخشی کیت. با توجه به Hsu, اندازه گیری حساسیت یک تست کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه اغلب آزمون فراهم می کند یک منفی کاذب به این معنی که یک بیمار که COVID-19 تست منفی است. ویژگی های یک آزمون نشان می دهد که شانس یک فرد دروغ آزمایش مثبت با وجود داشتن این بیماری هسو اضافه شده است.

حساسیت هر یک از آزمون اندازه گیری شد و با استفاده از آنتی بادی کیت در نمونه خون که در حال حاضر تایید مثبت برای COVID-19 و ويژگی مورد بررسی قرار گرفت و با استفاده از کیت تست نمونه خون جمع آوری شده از سال 2018 یا قبل از آن است که شناخته شده بودند به توان منفی برای COVID-19.

“ما در وب سایت ما با تمام اطلاعات ما به عنوان منابع است که خواهد شد کمک به تحقیقات پزشکی و اطلاع رسانی به دولت در اجرای” هسو گفت. “ما در حال ساخت و توصیه های, اما این اطلاع رسانی می تواند رهبران و شرکت های که تست کار و راهنمای آنها را به توسعه بهتر شد.”

یک سوال در مورد سیاست است که می تواند تحت تاثیر شناسایی موثرتر آزمون است که فرمانداران و دیگر رهبران سیاسی باید استراحت زمان پناهگاه در محل دستورالعمل با توجه به رابرت ساندرز, UC برکلی مدیر از علم ارتباطات است.

در حالی که آنتی بادی آزمایش می تواند به شناسایی افرادی که قرارداد SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 رغم نشان دادن علائم آنها نمی توان قطعی گفت که آیا کسی است که ایمنی بدن با توجه به Hsu. محققان نیاز به نگاه به مفاهیم تست مثبت برای حضور آنتی بادی قبل از فرض که دوره نقاهت بعد از یک عفونت ارائه می دهد حفاظت در آینده است.

“مردم در حال بحث در مورد ایده ایمنی پاسپورت به این معنی که افرادی که سیستم ایمنی بدن به ویروس می تواند خود را از بازگشت به زندگی عادی,” هسو گفت. “در حال حاضر این چیزی است که ما نمی توانیم نتیجه گیری از آنتی بادی آزمایش به تنهایی مهم نیست چقدر قابل اعتماد هستند.”

تماس با Aditya Katewa در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @adkatewa1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو