شورای امنیت سازمان ملل در حمایت از مهاجران درخواست به عنوان حواله رها 20 درصد پیش بینی شده

مهاجرت و پناهندگان

Jun 15 سال 2020 – مارک روز بین المللی خانواده حواله, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ منتشر کرده است یک پیام جذاب برای “همه مردم” را به حمایت از مهاجران در زمانی که حواله – پول مهاجران ارسال خانه به حمایت از خانواده های آنها – کاهش یافته است بیش از 100 میلیارد دلار باعث گرسنگی از دست رفته و تحصیل و رو به وخامت سلامت برای ده ها میلیون ها نفر از خانواده ها است.

در پیام خود به آقای اشاره به این حادثه تلخ به رسمیت شناخته شده تعیین 200 میلیون مهاجر که به طور منظم ارسال پول و 800 میلیون خانواده در جوامع در سراسر جهان در حال توسعه که بستگی به آن منابع است.

زیر یک رکورد $554 میلیارد به خانه فرستاده شده توسط مهاجران در سال 2019 بانک جهانی برآورد شده در ماه آوریل است که بحران اقتصادی آورده COVID-19 همه گیر و در نتیجه خاموش می شود “بیشترین کاهش در حواله در تاریخ معاصر” و پیش بینی سقوط 19.7 درصد است. میلیون ها نفر از کارگران مهاجر باید شغل خود را از دست فشار وابسته به خانواده های زیر خط فقر.

به منظور کمک به مهاجران “موتور اقتصاد جهانی” که “مهم کمک به رفاه در سراسر جهان” سازمان ملل ارشد به نام برای کاهش پرداخت هزینه انتقال خدمات مالی برای مهاجران و خانواده خود را – به خصوص در مناطق روستایی و حمایت از شمول مالی برای امن تر و با ثبات در آینده. از جمله اقدامات پیشنهادی در سازمان ملل متحد در جهانی فشرده به صورت امن و منظم و به طور منظم مهاجرت توصیف من آقای اشاره به این حادثه تلخ به عنوان یک “کلید پلت فرم برای عمل”.

مهاجران جنوبی ‘-اجتماعی بحران اقتصادی’

در آغاز ماه ژوئن آقای اشاره به این حادثه تلخ راه اندازی یک سیاست سازمان ملل متحد جلسه در حمایت از “مردم در حال حرکت” که در آن او با اشاره به “اجتماعی-اقتصادی بحران” مواجه مهاجران به خصوص کسانی که مشغول به کار در بخش غیررسمی که هیچ دسترسی به طرح های حفاظت و رها کردن در حواله که او گفته است به “نزدیک به سه چهارم از تمام کمک های توسعه ای رسمی که دیگر فرستاده بودن خانه به 800 میلیون نفر از مردم که در آن بستگی دارد.”

سازمان ملل متحد و رئیس نیز نامیده می شود برای کرامت انسانی به آوارگان در مواجهه با این بحران نشان می دهد که درس های آموخته می تواند از کسانی که در کشورهایی که اجرا شده اند محدودیت های مسافرتی و کنترل مرز در حالی که احترام به اصول بین المللی در حمایت از پناهندگان.

در 16 ژوئن از 9:30 تا 11:30 به وقت استاندارد شرقی, صندوق بین المللی توسعه کشاورزی (IFAD) میزبانی مجازی رعایت رویداد برای روز بین المللی خانواده حواله: حمایت از حواله خانواده ها ایجاد انعطاف پذیری در زمان بحران.

روز بین المللی خانواده حواله

    روز جهانی خانواده حواله (IDFR) یک جهانی به رسمیت شناخته شده و رعایت تصویب شده توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد و جشن هر سال در روز 16 ژوئن.
    • روز به رسمیت می شناسد سهم بیش از 200 میلیون مهاجر به بهبود زندگی خود را 800 میلیون اعضای خانواده به خانه و برای ایجاد آینده ای از امید برای فرزندان خود.
    • نیمی از این جریان رفتن به مناطق روستایی که در آن فقر و گرسنگی متمرکز هستند و آن حواله تعداد بیشتر است.
    • روز نیز بر دولت و سازمان های بخش خصوصی و همچنین جامعه مدنی برای پیدا کردن راه هایی است که می تواند حداکثر رساندن تاثیر حواله از طریق فرد و یا جمعی اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de