ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه صلح TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

سفیر Anwarul K. Chowdhury سابق تحت-دبیر کل و نماینده عالی سازمان ملل متحد (2002-2007) دائمی و نماینده بنگلادش به سازمان ملل متحد (1996-2001) و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد اداری و بودجه کمیته (1997-1998)

امنیت شورای اعضا باز نگه جلسه ویدئو کنفرانس در قفل شده پایین ساختمان سازمان ملل متحد. اعتبار: سازمان ملل متحد

نیویورک, Apr 17 سال 2020 (IPS) – بحران مالی کنونی موجب شده به عنوان یک نتیجه از خودداری و یا تاخیر در پرداخت کمک های مورد بررسی توسط کشورهای عضو هیچ چیز جدید به سازمان ملل متحد.

ما باید سفر کرد که جاده کاملا چند بار در دهه های اخیر. هیچ دلیلی برای وحشت. گذشته بحران شده اند به نحوی حل و فصل در یک شیوه ای است که سازمان ملل متحد به زودی رفت و برگشت به کسب و کار به طور معمول حالت.

بحث و پیشنهادات خود را برای اجتناب از چنین شرایطی در آینده فراموش شده بودند بسیار به سرعت. این درست است برای کشورهای عضو و همچنین دبیرخانه سازمان ملل متحد رهبری است. مانند فراموشی و عدم توجه جدی به درس های آموخته شده در واقع خدمت باریک محدود منافع هر دو طرف است.

سخت گیری های مورد نیاز برای اجتناب از آینده مالی و بحران نقدینگی مورد نیاز واقعی تعامل همه طرف بله همه طرف به ویژه مهم “ارزیابی” همکاران.

امروز مالی و بحران نقدینگی است نه ناشی اخیر خودداری از پرداخت توسط چند عمده همکاران به دلایل سیاسی. سهم برجسته برای سازمان ملل متحد را به طور منظم بودجه رسیده اند $2.27 میلیارد دلار در این ماه.

عملیات حفظ صلح همچنین در صورت افزایش فشار نقدینگی به عنوان کمک های فوق العاده برای آن منطقه در حدود $3.16 میلیارد دلار است. این تجمع ایجاد شده است تا برای چند سال.

چرا هیچ تلاش اضافی ساخته شده توسط همه طرف به خوبی جلوتر از زمان برای جلوگیری از این زمان وحشت ؟ وضعیت در حال حاضر پیچیده مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

سفیر Anwarul K. Chowdhury

ذاتی محدود روش های رایج در هر گونه اصلاحات ورزش به صورت های مالی و بودجه و اداری مناطق تضمین که هیچ معنی دار تلاش های ممکن بود.

برای یک حرکت رو به جلو در این زمینه ما نیاز به بموقع و فوری آدرس های مورد نیاز اصلاحات لازم در هر دو بین دولتی فرآیندهای تصمیم گیری و همچنین اجباری اقدامات ساده برای دبیرخانه سازمان ملل متحد.

هیئت بین دولتی تغییرات فرایند سازمان ملل متحد همیشه منعکس کننده مواضع و نگرش دولت در قدرت نسبت به سیستم سازمان ملل متحد به عنوان یک کل در کل و چگونه آنها انجام مربوطه سازمان ملل متحد منشور تعهدات خاص است.

یکی از کسانی که شامل پرداخت تمام ارزیابی سازمان ملل متحد مشارکت “در زمان و در کامل و بدون هر گونه شرط”.

پس از 1980s دیگری در حال ظهور سیاسی بعد از بحران نقدینگی شده است آشکار در پرداخت یک قیمت توسط سازمان ملل متحد موافقت خود را ناروا و نامربوط شرایط هر زمان که این بخش(ها) از کسر سهم بودند منتشر شده توسط دولت عضو(ع) مربوط می شود.

این است ناتوان کننده اثر تضعیف مستقل و جهانی قیمومیت سازمان ملل متحد. همانطور که در گذشته این بار سازمان ملل متحد مدیریت هشدار در مورد امکان برش از برنامه های وزارت کار تنها.

که قرار است به یک منطقه از نگرانی برای کشورهای عضو زیرا این برنامه ها شد تصمیم گرفت آنها را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اجماع – با پشتیبانی از همه 193 عضو متحده است.

چنین تقلیل از برنامه ها از کار خواهد به خصوص شکست سازمان ملل متحد فعالیت در آسیب پذیرترین کشورها مانند کشورهای کمتر توسعهیافته, LLDCs و SIDS که مناسب تمرکز اصلی سازمان ملل متحد حمایت به این هدف سازمان ملل.

در نامه خود به کشورهای عضو در 28 ژانویه سال 2020 دبیر کل سازمان ملل متحد “جلب توجه به خطر پول نقد کافی برای اجرای این برنامه از کار برای سال 2020”.

او تصریح کرد: همان نقطه در اخیر-بیشتر حرف از 1 آوریل سال 2020 “به کشورهای عضو به منظور بالا بردن زنگ در مورد وخامت وضعیت نقدینگی و به آنها اطلاع داد که او یک بار دیگر مجبور به اجرای اقدامات اضافی که ممکن است مانع دستور تحویل”.

همچنین, آن را باید به یاد داشت که در مواجهه با گذشته بحران های مالی به عنوان یکی بودن رو در حال حاضر به طور منظم حقوق و دستمزد کارکنان هرگز تاثیر منفی می گذارد.

با در نظر گرفتن ماموریت خود و قیمومیت بر خلاف بخش خصوصی کارکنان سازمان ملل متحد از دست داده است هر بخشی از حقوق و دستمزد و مزایای دیگر مانند بیمه درمانی و بازنشستگی سهم.

که بدان معنی است که آیا این برنامه از کار و دستور تحویل منفی تحت تاثیر بحران مالی حقوق و دستمزد کارکنان و دیگر استحقاق ادامه خواهد داد و بی ریا.

که نقطه تاکید و توسط سازمان مدیریت داخلی آن مشورتی از 1 آوریل انتقال یک سری از اقدامات برای مدیریت هزینه و نقدینگی “را به اطمینان حاصل شود که تمام دبیرخانه عملیات در ستاد و در این زمینه می تواند ادامه یابد که حقوق و حقوق پرداخت می شود در زمان و دیگر تعهدات مالی ملاقات بدون تاخیر”.

اگر بحران نقدینگی را نگه می دارد در مؤثر بر کار سازمان ملل متحد و حکم خود را تحویل سازمان ملل کارکنان به عنوان یک ممتاز بخشی از بشریت باید عضویت در تلاش خلاق قرار دادن منافع جهان بدن جلوتر از خود را قربانی.

یکی از این اندازه گیری می تواند برای کارکنان سازمان ملل متحد اجازه می دهد تا سازمان ملل متحد را به خودداری از 20 درصد از حقوق ماهانه خود را برای جبران تاثیر زمان بحران نقدینگی در ماه های آینده.

زمانی که نقدینگی وضعیت بهتر می شود, می گویند در شش ماه زمان 20 درصد را پرداخت می شود. دبیر کل سازمان ملل متحد و تیم مدیریت ارشد باید منجر شود به عنوان مثال اعلام کرد که آنها تا به طور داوطلبانه.

پس از آن انرژی برای یادگیری است که در 14 مارس نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio وزرا در دولت و خدمات عمومی مدیران ارشد موافقت کردند به 20% کاهش پرداخت برای شش ماه آینده میان تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جهانی و همه گیر می تواند علاوه بر جنبه های بهداشتی از ویروس مالی و اجتماعی و اقتصادی و رشد و نمو عواقب.

سازمان ملل متحد مدیریت ذکر شده در 1 مارس در آن مشورتی است که “اگر چه تاثیر فوری این حرکت به طور متناوب شرایط کار در پاسخ به COVID-19 شیوع منجر به کاهش سفر قراردادی خدمات عمومی و هزینه های عملیاتی در سراسر تمام بودجه ما نیز پیش بینی خواسته های جدید بر عملیات ما و خدمات ما به عنوان پاسخ به بهداشت جهانی بحران.”

دبیرخانه سازمان ملل متحد باید بریس خود را به انجام آن جهانی مسئولیت در یک high-spirited راه و در شیوه ای موثر و کارآمد. هیچ کسب و کار به عنوان معمول است.

بشریت در تلاش است برای مقابله با این تهدید و آن چند بعدی تاثیر به بهترین آن می تواند باشد.

چرا ایران باید ظهور از بحران با الهام کامل و واقعی درونی از ماموریت خود برای تبدیل سیاره ما و مردم خود را برای ایجاد یک دنیای بهتر برای همه در مثبت و معنی دار راه است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو