اقتصاد و تجارت محصولات غذایی و کشاورزی جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

مارکو V. سانچز Cantillo معاون-مدیر توسعه کشاورزی اقتصاد بخش مواد غذایی و کشاورزی سازمان ملل متحد

برای بسیاری از مردم کشاورزی است که تنها راه بقا, به گزارش سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (فائو). اعتبار: Busani بافانا/IPS

رم Apr 28 2020 (IPS) – بسیاری از ابهامات امد و شد زیاد در جهان, کمپین برای مقابله با COVID-19 همه گیر اما یک چیز است که در حال حاضر مطمئن شوید که: جهانی فعالیت های اقتصادی رنج می برند تا حد زیادی با مقیاس عواقب برای درآمد و رفاه به خصوص برای آسیب پذیر ترین مواد غذایی واردات وابسته به کشورهای.

در عدم حضور به موقع و موثر سیاست پاسخ این را تشدید کند در حال حاضر ناخواسته افزایش تعداد افرادی که لازم نیست به اندازه کافی به غذا خوردن.

در سال گذشته دولت از امنیت غذایی و تغذیه در جهان ، SDG2 نظارت گزارش که سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (فائو) تولید در همکاری با دیگر شرکای سازمان ملل هشدار داد که اقتصادی slowdowns و رکود کمک کرد تا توضیح دهد افزایش undernourishment سطوح در 65 از 77 کشور ثبت شده است که از جمله افزایش می یابد بین سال 2011 و سال 2017. صندوق بین المللی پول به تازگی کاهش جهانی آن محصول ناخالص داخلی پیش بینی شده توسط 6.3 درصد ساخت FAO و تحلیل همه بیشتر مربوطه به عنوان بخشی از یک در سراسر جهان toolkit برای جلوگیری از بحران بهداشت و درمان از تحریک گرسنگی.

در ژانویه صندوق بین المللی پول پیش بینی تولید ناخالص داخلی جهانی را گسترش 3.3 درصد اما در زمانی که بسیاری از جهان تعطیل شامل سرایت آن صادر شده پیش بینی های جدید از منفی 3.0 درصد است. کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که به جهان بالاترین گرسنگی و نرخ که در آن متوسط سن حدود 20 سال در حال حاضر باید بریس را برای رکود اقتصادی در یک چهارم از یک قرن است.

تجزیه و تحلیل داده ها از عرضه مواد غذایی از سال 1995 مرتبط فائو آماری توسعه شيوع undernourishment (PoU) شاخص و مرتبط آنها را به گذشته های محلی روند اقتصادی در کشور هستند که خالص واردکنندگان مواد غذایی پیدا کنیم که میلیون ها نفر از مردم به احتمال زیاد برای پیوستن به صفوف گرسنه به عنوان یک نتیجه از COVID-19-باعث رکود است.

که تعداد متفاوت خواهد بود با توجه به شدت رشد تولید ناخالص داخلی انقباضات اعم از 14.4 میلیون به 80.3 میلیون بسته به سناریو دوم این رقم واقعا ویرانگر انقباض از 10 درصد در تمام 101 خالص مواد غذایی-واردات کشورهای رشد تولید ناخالص داخلی.

واقعی نتیجه می تواند بدتر اگر زمان نابرابری در دسترسی به مواد غذایی در حال بدتر چیزی که مطلقا نباید اجازه داده شود اتفاق می افتد.

جهان است در مواجهه با کمبود مواد غذایی به همین دلیل است که فائو از این بیماری همه گیر را ابتدا به حمایت است که همه کشورها باید انجام بهترین خود را به نگه داشتن مواد غذایی زنجیره تامین زنده است. با تخمین های جدید در حال ظهور از شدت تجزیه و تحلیل اقتصادی مبتنی بر عرضه مواد غذایی و در دسترس بودن و نه مرکزی دیگر ارکان امنیت غذایی – فائو است با تاکید بر اینکه همه کشورها باید همچنین پرورش اقدامات لازم برای محافظت از مردم توانایی دسترسی به مواد غذایی است که به صورت محلی در دسترس است.

رابطه بین undernourishment و عملکرد اقتصادی در حال حاضر رانندگی در جهان را به دور از هدف از بین بردن گرسنگی تا سال 2030. فائو جهانی فرجی تعداد رو به افزایش بوده است پس 2015, البته به آرامی پایان دادن به چندین دهه کاهش است. آن است که در حال حاضر در اطراف آن در سال 2010 و سوء تغذیه بر یک در نه نفر در سراسر جهان با نرخ بسیار بالاتر در swathes بزرگی از آفریقا و آسیا است.

دولت در حال نورد از بی سابقه مالی و پولی محرک برای حفظ سرمایه اقتصادی و پشتیبانی شبکه های ایمنی برای تازه بیکار. بسیاری از کشورها فاقد ابزار برای استقرار چنین تزریق نقدینگی و هزینه های عمومی تعهدات. جامعه بین المللی باید تسهیل ظرفیت خود را به عمل در حالی که این کشورها باید اعمال مسئولیت مالی و عینیت به reallocate منابع خود را همراه با کمک به ضروری ترین نیاز دارد که COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است. بهداشت و درمان در اولويت اول قرار دارد اما کافی و مواد غذایی سالم است و یک بخش مرکزی از سلامت, پاسخ به همه گیر. ناکافی عمل نیز به شدت تضعیف جمعیت های آسیب پذیر برای سال آمده است. این را به چشم انداز دستیابی به اهداف توسعه پایدار از همه مشکل تر است.

بنابراین نه تنها باید تمرکز تلاش های نگهداری مواد غذایی زنجیره تامین زنده اما ضروری است به تمرکز بر روی مواد غذایی در دسترس برای همه است. دولت باید یک فرصت برای مقابله با این موضوع سر در با هدف قرار دادن مورد نیاز رسمی محرک بسته به فقیرترین و سوء تغذیه. ابزار مانند پول نقد و در نوع نقل و انتقالات جدید خطوط اعتباری تورهای ایمنی مواد غذایی, بانک ها, نگه داشتن مدرسه-ناهار برنامه های زنده می تواند مفید باشد.

نگه داشتن در ذهن است که قاطعانه با تمرکز بر “را ندار” را مضاعف اثر مثبت هر دو کمک به کسانی که بیشترین نیاز و به حداکثر رساندن تاثیر منابع عمومی outlays در حفظ پویایی تقاضا است.

وجود دارد می تواند یک سوم اثر مثبت و همچنین: به حداقل رساندن آشکار گرسنگی در راه است که جلوگیری از ناامنی غذایی و سوء تغذیه را کاهش می دهد در دراز مدت زخم وارد رکود اقتصادی پرورش سرزندگی بیشتر و وابستگی کمتر در آینده است. در واقع تا جایی که ممکن است محرک اقدامات است که مقابله با جریان تهدید به مواد غذایی دسترسی باید در طراحی با توجه به شروع ساختمان انعطاف پذیری از سیستم های غذایی برای حفاظت از آنها در برابر اقتصادی slowdowns و رکود در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو