ایران خودرو و کارگران محلی تماس بگیرید, برای افزایش تحقیقات فدرال بودجه بهتر کارگر حفاظت میان COVID-19 همه گیر

یک ائتلاف ملی ایران خودرو به کارگران و یا UAW مردم محلی در حال لابی برای افزایش فدرال بودجه تحقیق و بهتر حفاظت

توسط AKHSHIJNEWS در 10 اردیبهشت 1399

یک ائتلاف ملی ایران خودرو به کارگران و یا UAW مردم محلی در حال لابی برای افزایش فدرال بودجه تحقیق و بهتر حفاظت از کارگر در میان COVID-19 همه گیر اعلام شد در یک مصاحبه مطبوعاتی دوشنبه.

اعضای این ائتلاف نشان دهنده جمعیت بیش از 45,000 کارگران که در حال شرکت در پژوهش در آزمایشگاه های دانشگاه با توجه به آزادی مطبوعات از UAW محلی 2865 – اتحادیه بیش از 19,000 آموزگار خوانندگان دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان و آموزش دستیاران در سیستم UC. این آزمایشگاه شامل کسانی که در دانشگاه دانشگاه دانشگاه واشنگتن و دانشگاه کلمبیا.

"ما دیدن اثرات COVID-19 همه گیر در تعدادی از راه های مختلف گفت:" UAW محلی 2865 مالی, منشی, Alec Uebersohn. "ما آن را مؤثر در نهاد ما و توانایی برای مردمی برای ادامه تحصیل و انجام پژوهش در دانشگاه است."

نامه ای به کالیفرنیا هیئت نمایندگان کنگره در روز پنج شنبه توسط UAW محلی 2865 جمهور Kavitha Iyengar و UAW محلی 5810 — که نشان دهنده بیش از 11,000 UC فوق دکترا و لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی پژوهشگران و محققان دانشگاهی — رئیس جمهور آنکه Schennink جزئیات هر دو اتحادیه' نگرانی و خواستار عمل است.

حرف "خواستار" این هیئت به اقدام در شش طرح اولیه از جمله فوری حمایت مالی اجازه می دهد تا بحرانی پروژه های تحقیقاتی به ادامه حمایت بین المللی برای دانشجویان و دانش پژوهان به طوری که آنها ممکن است با خیال راحت در محل باقی می ماند و اضافی کمک های مالی کمک های مالی برای دانش آموزان است.

این ائتلاف همچنین تحویل نامه به اعضای کنگره در روز دوشنبه با توجه به آزادی مطبوعات.

هزاران نفر از UAW علمی کارگران در حال حاضر با تمرکز بر COVID-19 پژوهش که شامل پیدا کردن درمان های بالقوه و توسعه یک واکسن. با توجه به آزادی مطبوعات بسیاری از خط مقدم علمی کارگران بین المللی تابعیت ثابت و بلند مدت قرار ملاقات است که محدود کردن دسترسی به شبکه امنیت اجتماعی برنامه هایی مانند بیمه بیکاری.

"علمی کارکنان نمایندگی UAW نقش حیاتی در دانشگاه کالیفرنیا سه جانبه آموزشی و پژوهشی و خدمات عمومی ماموریت است که حتی مهم تر در تلاش برای مبارزه با COVID-19" گفت: UC دفتر رئیس جمهور سخنگوی Stett هالبروک در ایمیل.

هالبروک افزود که سیستم UC قدردانی و پشتیبانی از UAW تلاش برای امن بودجه اضافی.

زوم جلسات نیز در حال سازماندهی برای اتصال UC کارگران در سراسر کشور به افزایش همبستگی Uebersohn اضافه شده است.

"اگر وجود دارد دانشجو کارگران وجود دارد که آیا می خواهید به درگیر در این مبارزات انتخاباتی — همه شمارش" Uebersohn گفت. "هر کس یک جزء از نمایندگان ما و ایمیل ما اتحادیه اولین قدم برای قرار دادن در تماس به یک ایالت شبکه ای از افرادی که در این کار است."

تماس با سابرینا دونگ در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @sabrina_dong_.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب