دسترسی جهانی به بهداشت شغلی نیاز به تبدیل شدن به یک واقعیت زیر Covid-19 می گوید: SOM

شاتر

SOM جامعه از حرفه پزشکی به نام دولت و دیگران را به “سرعت عمل” برای اطمینان از بهداشت شغلی حمایت شده جهانی در دسترس و برای اطمینان از محل امن هستند که مردم بازگشت و در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

SOM ادعا کرد که حدود نیمی از جمعیت بریتانیا هیچ دسترسی به بهداشت شغلی مشاوره و ارزیابی. وجود دارد بنابراین نیاز به یک مخلوط اقتصاد مدل ارائه در سطح محلی یک تقسیم بین بیمه خدمات درمانی-ارائه آه پشتیبانی و ارائه تحویل داده شده توسط تجاری اوه ارائه دهندگان.

در خصوص SOM انتخاباتی است که حمایت از انجمن پزشکی بریتانیا است درخواست برای سلامت آموزش و پرورش انگلستان و معادل آن در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی برای سرمایه گذاری در آموزش از آه حرفه ای از جمله طب کار کارآموزان و آه پرستاران.

وجود دارد همچنین نیاز به سرمایه گذاری در متخصص آه مشاوره در دولت SOM گفت: در حالی که یک ملی آه داده ها-مجموعه باید تاسیس شود.

جامعه انگلستان گفت: پژوهش و نوآوری از بدن که جوایز بودجه در تحقیقات علمی باید صندوق پژوهش-led ‘مرکز سلامت و کار’ برای کمک به ترجمه مدارک به سیاست.

در نهایت آن را به نام خزانه به در محل قرار داده اضافی معافیت های مالیاتی برای کارفرمایان به عمل به عنوان انگیزه ای برای آنها را به سرمایه گذاری در بهداشت برای حمایت از کارکنان خود را.

در سال گذشته دولت بهداشت و درمان است که همه کسب و کار مشاوره به دنبال شواهدی در مورد اینکه آیا یک مورد وجود دارد برای حمایت مالی برای کارفرمایان برای سرمایه گذاری در, OH, در میان دیگر اقدامات بالقوه برای گسترش آه دسترسی مانند جدید مدل های تجاری و یا شرکت در طرح بودجه. مشاوره بسته سال گذشته و دولت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده پاسخ خود را.

به طور جداگانه محققان در دانشگاه Keele, Southampton, Birmingham استون و کینگ کالج لندن در حال انجام تحقیقات به اینکه دسترسی به یک آه خدمات از طریق GP عمل جراحی خواهد بود عملی و مفید است.

SOM گفت: آن را در نظر دارد به درخواست کاربران برای ارسال به نمایندگان مجلس در مورد دسترسی به بهداشت حرفه ای در دسترس برای بیشتر کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>