استفاده از مزایای محل کار برای غلبه بر بیمارستان و یا GP coronavirus ترس خواستار بیمه گر

کارفرمایان در حال خواست تا برای سلامتی و تندرستی, مزایای, به خصوص کسانی که ارائه مشاوره از راه دور به عنوان یک راه برای کمک به افرادی که می ترسند به دیدن پزشک و یا رفتن به بیمارستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم برای دسترسی به, توصیه های پزشکی, آنها نیاز به یک شرکت بیمه است گفت:

تماس با Towergate بهداشت و حفاظت دنبال کرده است هشدار که نگرانی در مورد ابتلا به Covid-19 معنی حدود 2,300 موارد سرطان به تنهایی می رویم تشخیص داده نشده در هر هفته.

در پاسخ به یک پست وبلاگ که در آن موسسه خیریه تحقیقات سرطان بریتانیا اظهار داشت: مردم کمتر با علائم سرطان بودند از رفتن به پزشک و نگرانی که فوری ارجاع افتاده بود 72 درصد Towergate است تشویق کارفرمایان به ارتقای سلامت و تندرستی مزایای – به خصوص که در آن آنها ارائه می دهد دسترسی از راه دور به مشاوره با متخصصان فوری تست های تشخیصی و یا در خانه درمان سرطان – به عنوان یک راه برای تشویق مردم به دنبال توصیه های پزشکی.

“این قابل فهم است که چرا کارکنان ممکن است تمایلی به رویکرد موسسات پزشکی در مورد نگرانی های بهداشتی در حال حاضر – از ترس از عفونت و یا به ترتيب به متخصصان مراقبت های بهداشتی یک بستر گسترده به منظور اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر مقابله با بحران و به حداقل رساندن خطر Covid-19 گسترش بیشتر. اما متاسفانه فقط به این دلیل که بسیاری از عناصر زندگی روزمره را متوقف کرده اند, سرطان نیست” گفت: Towergate سلامت و حفاظت از توزیع مدیر برت تپه.

“بهداشت و تندرستی مزایای که کارفرمایان نیروی کار خود را در حال از ارزش خاص به کارکنان در حال حاضر این مهم است که کسب و کار را تشویق کارکنان به استفاده از آنها و به دنبال کمک های پزشکی فقط به عنوان آنها را انجام داده اند قبل از همه گیر باید آنها را به یک نگرانی است.”

داده های منتشر شده توسط گروه بیمه خطر بدن گروه خطر توسعه نشان داده است که سرطان شد دلیل اصلی ادعاهای ساخته شده توسط کارکنان تحت پوشش گروه تضمین زندگی گروه حفاظت از درآمد و گروه, سیاست های بیماری بحرانی در سال 2019 حسابداری برای 42% و 27% و 65% از ادعا بود.

در مجموع £1.76 میلیارد دلار پرداخت شده توسط این گروه ریسک صنعت در طول سال 2019 از جمله ادعا می کند به دلایل دیگر علاوه بر سرطان با حدود 26,433 کارکنان و خانواده های آنها بهره.

هیل گفت: “در هر مرحله از سرطان می تواند نگرانی به خصوص در طول یک بیماری همه گیر اما این پیام به کارکنان همان باقی می ماند – به دنبال مشاوره اگر شما یک نگرانی سلامت. تشخيص زودرس یکی از عوامل مهم در دستیابی به یک نتیجه مثبت به دنبال توصیه های پزشکی فورا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de