شاتر

مجازی فیزیوتراپی خدمات باید دیده می شود به عنوان یک جایگزین مناسب برای فرد در جلسات فراتر از Covid-19 گیر با تحقیق و پیدا کردن که بیمارانی که تحت درمان قرار گرفتند عملا تجربه کاهش قابل توجهی در درد.

یک مطالعه توسط فیزیوتراپی سازمان Ascenti یافت بیمارانی که تنها قادر به دسترسی به درمان تقریبا دیدم و شدت درد اندازه گيري در مقياس درجهبندی عددی (NRS) 10 بهبود به طور متوسط 3.1 امتیاز و بدون هیچ گونه درمان کتابچه راهنمای کاربر.

کسانی که موفق به دریافت تنها در شخص درمانی قبل از coronavirus مستند دیدم 3.4 نقطه بهبود است.

با این حال بیمارانی که ترکیب چهره-به-چهره درمان با جلسات مجازی تحویل از طریق برنامه دیدم بزرگترین پیشرفت در حال حرکت از یک 5.4 NRS نمره در ارزیابی اولیه به 1.8 در دبی– بهبود 3.6 امتیاز به طور متوسط.

Ascenti پیشنهاد کرد که این یافته با پشتیبانی از این ایده است که نامزدی در تمرینات بهبود نتایج برای توانبخشی بیماران بیش از و بالاتر از هر دستی درمان داده شده در فرد ملاقات.

بیمارانی که anonymised سوابق نشان داد آنها دسترسی ورزش ویدئوها از طریق یک برنامه به عنوان بخشی از مجازی خود را درمان شاهد بزرگترین پیشرفت در هر شدت دسته (کم, متوسط و بالا NRS).

در مجموع 92 درصد از بیمارانی که تحت درمان قرار گرفتند تقریبا راضی بودند اثربخشی آن در مقایسه با 97% که دریافت چهره به چهره و درمان است. اما Ascenti گفت که “احتمال دارد که این فاصله را بیشتر به عنوان اعتماد مجازی فیزیوتراپی را افزایش می دهد”.

در گزارش خود گفت: “در حالی که بیماران مراجعه کننده در درمانگاه انتصاب اغلب انتظار می رود دست در درمان مجازی فیزیوتراپی را قادر می سازد یک جامع تر بیمار-محور تمرکز. قالب را تشویق می کند تا بیشتر گفتگو می کند و پزشک با فرصت بهتری برای پاسخ به سئوالات و ارائه دادی مشاوره آموزش و پرورش و اطمینان در حالی که همچنین مقابله با برخی از جنبه های روانی و اجتماعی درد.

“با توجه به اینکه قادر به دریافت درمان کتابچه راهنمای کاربر در یک مجازی و انتصاب بسیاری از بیماران تشخیص دهند که تعهد آنها را به استفاده از جلسات را به کنترل خود در توانبخشی. این رویکرد را تشویق می کند تا مسئولیت پذیری است و می تواند بسیار ایجاد انگیزه برای بیمار مناسب به عنوان تبدیل شدن آنها بیشتر درگیر در کسب اطلاعات و مشاوره به آنها داده می شود.”

این یادداشت که جلسات مجازی ممکن است “دست قدرت لمس درمانی” و فاقد فرصت برای تست های تشخیصی را به محل.

در آن آمده است: “همانطور که ما در نهایت حرکت گذشته Covid-19 آشنا موانع در کلینیک درمان را دوباره ظهور به جلو از ذهن با بیماران قرار دادن دسترسی به پشتیبانی با توجه به کمبود وقت تعهدات خانوادگی و ناتوانی در سفر. این احتمال وجود دارد که مجازی فیزیوتراپی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای گزینه جذاب برای مردم در این شرایط است.

“نتایج حاصل از این مطالعه به طور بالقوه بزرگترین مطالعه مجازی فیزیوتراپی انجام شده تا کنون – نشان می دهد که بیمارانی که دسترسی دیجیتال پشتیبانی برای کمک به آنها را با MSK صدمات می تواند دستیابی به نتایج بسیار عالی است.”

این مطالعه شامل تجزیه و تحلیل anonymised داده 27,096 بیمارانی که تا به حال دیده مجازی فیزیوتراپی پشتیبانی قبل و در طول Covid-19 بحران و تا 10 ژوئن سال 2020 است. از این جمعیت 9,506 دریافت کرده مجازی-تنها درمان در حالی که 17,590 دریافت کرده بود ترکیبی از مجازی و چهره به چهره جلسات.

یک گروه کنترل شد و سپس ساخته شده با استفاده از داده ها از 6,226 بیمارانی که تحت درمان قرار گرفته با فرد فیزیوتراپی تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de