Wagner Moura افزایش Netflix بکشد حسن نیت و در عین حال ناقص biopic ‘Sergio’

درجه: 2.5/5.0

Netflix بکشد نسخه جدید “سرجیو” اولین بار نیست مدیر گرگ بارکر با نزدیک شدن به زندگی از برزیل محترم سازمان ملل متحد دیپلمات Sérgio Vieira de Mello. بارکر در سال 2009 فیلم مستند در مورد Vieira de Mello بود که به شدت مورد تحسین قرار گرفتهو حتی شارت برای یک جایزه اسکار برای بهترین فیلم مستند.

“سرجیو” از سال 2009 با تمرکز بر دستاوردهای انسانی و رهبری کاریزماتیک از آن موضوع در حالی که همه برجسته پیچیده مداوم جغرافیای سیاسی است که احاطه شده Vieira de Mello زندگی و مرگ است. “سرجیو” از سال 2020 تلاش برای برجسته Vieira de Mello موفقیت به همان درجه. در حالی که دستیابی به این هدف در بخش های بزرگ به دلیل Wagner Moura قوی مرکزی و عملکرد آن به شرح زیر سنتی دراماتیک قصه گویی ضربان بیش از حد اغلب به عنوان یک به طور کامل موثر پرتره از دیپلمات.

“سرجیو” با هدف به تصویر کشیدن Vieira de Mello زندگی در یک احترام غور و تعمق شیوه ای. از دیدگاه Vieira de Mello (واگنر مورا) لحظات قبل از مرگ غم انگیز او در سال 2003 بمباران کانال Hotel U. N. پایه در عراق فیلم می بیند دیپلمات تأمل در زندگی خود به دستاوردها و حسرت به عنوان او منتظر کمک از یک تیم امداد و نجات. اگر چه گفته شده در یک غیرخطی فرمت فیلم زیر چند تا از Vieira de Mello دیپلماتیک تلاش به عنوان فصل جداگانه در زندگی خود از کار خود را به عنوان U. N. انتقالی مدیر در تیمور شرقی به قرار ملاقات خود را در عراق به عنوان یک U. N. نماینده خاص.

بخش عمده ای از این فیلم اما با تمرکز بر Vieira de Mello را در روابط شخصی. در حالی که این فیلم لمس در حال توسعه دوستی با دیگر همکاران خود پشیمان نیست و اتصال بیشتری با فرزندان خود اکثریت “سرجیو” مراکز در اطراف خود رابطه عاشقانه با Carolina Larriera (Ana de Armas) یک جوان U. N. رسمی او در دیدار زمانی که مستقر در تیمور شرقی. رابطه بین Larriera و Vieira de Mello در نهایت می شود دراماتیک تمرکز این فیلم به خصوص در نیمه دوم که بر این جفت ارز را در تضاد احساسات در مورد شروع یک رابطه, در حالی که کار خود را در تلاش های انسان دوستانه.

در حالی که رمان به عنوان فوتی و فوری چشمگیر قوس از این فیلم آن را احساس ساختگی; فیلمنامه به نظر می رسد اولویت بندی پیچیده عاشقانه داستان بیش از تجسم خود را از رویدادهای تاریخی به طوری که آن سیاست تبدیل شده تا حد زیادی ساده. فیلمنامه Craig Borten با استفاده از ارتباط تنش بین Vieira de Mello و دیپلمات های ایالات متحده پل برمر (Bradley Whitford, در یک نکته underwhelming عملکرد) را به اظهارات ظریف در برابر امپریالیسم آمریکا و تضاد پویا بین ایالات متحده و U. N. اما این پیام ها به سرعت پشت سر گذاشت به اولویت بندی فیلم عاشقانه طرح.

خوشبختانه هر دو مورا و de Armas فوق العاده قانع کننده ای در انتقال عمق رابطه بین Vieira de Mello و Larriera. De Armas imbues عملکرد خود را با مقدار زیادی از جذابیت و بلوغ اما یکی نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که یک نسخه از این فیلم را با تمرکز کمتر بر نقش خود به عنوان Vieira de Mello عشق علاقه و بیشتر در نقش خود را به عنوان همدست خود را. به عنوان مرکزی شکل از فیلم Moura استثنایی است, گرفتن Vieira de Mello را جاذبه و تجربه و اندیشه در هر صحنه. عملکرد خود حمل سطح باور نکردنی از عمق و اصالت انتقال هر دو زندگی شخصی و حرفه ای از شخصیت او. متاسفانه Moura عملکرد تحت الشعاع قرار داده و مبهم توسط ضعیف اسکریپت که نتواند به بسیاری از این بازیگر بالقوه است.

در حالی که “سرجیو” با هدف به جشن مرکزی آن شکل آن فداکاری داستان خود را به تحت سیاست و سنتی, سینمایی, عاشقانه. صرفه جویی در یک فریبنده احساسی سرشار از عملکرد از Moura, “سرجیو” است که تا حد زیادی فراموش شدنی فیلم در مورد یک فرد است که داستان آورده خیلی بیشتر به جدول.

Anagha Komaragiri را پوشش می دهد فیلم. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @aaanaghaaa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>