می خواهم بی عفت انگلیسی, شوخ طبعی ؟ نگاه هیچ بیشتر از ‘The Inbetweeners’

در سال 2008. شما یک نوجوان در حومه لندن فقط ساخت راه خود را از طریق دبیرستان در حالی که تلاش ناموفق برای جلوگیری از سقوط در این دسته از آنچه که بچه ها تماس بگیرید “کیف wanker.” به مسائل بدتر خود را از دوستان پدر که به تازگی خریداری او یک disgustingly زرد فیات Cinquecento در نتیجه طرد شما و دوستان خود را به پایین ترین لایه های جامعه صفوف.

اما شما هنوز هم داشتن یک زمان خوب و چیزی که در نهایت مهم — به غیر از گرفتن دوست دختر ،

موجود در Netflix, “The Inbetweeners” یک آرامش زمخت و جذاب انگلیسی, طنزهای زیر چهار دست و پا از طریق بیابان وقت خود را در Rudge پارک جامع است. “The Inbetweeners” متشکل از راوی و پرمدعا جدید دانشجو خواهد شد (Simon Bird), lovelorn احمق سیمون (Joe Thomas) مزمن دروغگو جی (James Buckley) و happy-go-lucky dimwit نیل (Blake Harrison) که همه آنها را نفرین با بیچاره واگرد به عنوان آنها از سن آمده است. از سیمون ناامیدانه تلاش خود را برای رسیدن به له کارلی (امیلی سر) به “unfriendzone” او را به جی همواره مباهات در مورد اعمال هرزه او ظاهرا متعهد است که بعد از آن همه خوب نوجوانان سرگرم کننده را به سطح بعدی گرفته شده.

این نوسانات می تواند به خوبی در پایان یک فاجعه کامل اما با دقت قرار داده شده جوک و کامل سطح تصفیه شده, شوخی, “The Inbetweeners” است برادرانت خنده دار. نشان می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس از یابم پسرانه با کیفیت است که شما مانع از به دنبال دور, مهم نیست چقدر ناخالص چیزهایی دریافت کنید. حق را به این آهنگ تم به درستی با عنوان “رفته تا در شعله های آتش” نشان می دهد که یک شراب خواری-شایسته ظروف سرباز یا مسافر.

متاسفانه “The Inbetweeners” است devastatingly کوتاه ارائه تنها سه فصل و در مجموع 18 قسمت. اما گاهی اوقات نشان می دهد که بهترین لذت بردم در حد اعتدال. هر قسمت می گوید خود را ظالمانه داستان در حالی که به دنبال توسعه شخصیت است که در حالی که با اضافه کردن بیشتر دوست داشتنی صفات شخصیتی برای هر عضو به ناچار باعث می شود هر یک از آنها می آیند بیشتر و بیشتر به عنوان از دست بچه مستحق همدلی است. جی در خاص آغاز می شود برای نشان دادن یک مقدار نرمتر سمت به عنوان او را به موقعیت های جنسی که کمتر هیجان انگیز تر از او تصور می کرد و به عنوان خود را بطور شفاهی سوء استفاده پدر شروع به عموم تماس جی مبالغه. با هر فصل چهار مسن تر و در نتیجه به بیش فساد نه یادگیری کوچکترین از گذشته حماقت.

طنز در نظر گرفته شده است به شوک های فیزیکی شوخی كنايه و وقایع ناگوار. پسران بد تصمیم پس از تصمیم بد اما بینندگان تأمل در زندگی خود را نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر آنها را ساخته ام و همان وحشتناک انتخاب اگر با توجه به گزینه. این مشخصه نشان می دهد بدون شک آن relatability.

همه چیز شما را از صمیم قلب امیدواریم که نمی خواهد به اشتباه در یک وضعیت داده شده به طرز وحشیانه ای می کند و در برخی از عجیب و غریب طبیعت می شود بسیار بدتر است. سیمون نشان می دهد تا در Carli و اسپری-رنگ عشق خود را برای او را در جلوی خانه, بعد, استفراغ در او برادر کوچکتر پس از یک الکل سوخت مراجعه به خانه او. را موافق به شریک شدن در استفاده از مواد مخدر با دوستان خود را اما او بعد از او می خورد یک کل اونس علف های هرز در یک کنسرت و تصادفا روی صحنه به درخواست هر یک آمبولانس یا مادرش فکر او این است که “در حال حاضر در حال مرگ است.” این فقط نوک کوه یخ است. شما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم برای شخصیت ها گاهی اوقات تجسم خود را در همان حالات (امیدوارم در کمتر مسخره مقیاس).

اما زیر نشان می دهد نفت خام بیرونی وجود دارد دلگرم موضوع از سنگ جامد دوستی که می ایستد در برابر antics چهار توضیح خود را به. بعد از هر حذف, پسران, بدون, شکست نزدیک تر پیوند می خورند. در قلبی در پایان به آخرین فصل این دوستی بیشتر مستحکم با بازتاب لازم را در همین چهار به وضوح به یکدیگر نیاز دارند.

“The Inbetweeners” دارای یک مکان منحصر به فرد در طنزهای تاریخ است. پخش از 2008 به 2010 میان شروع عصر طلایی کمدی نشان می دهد به طور غیر مستقیم کار می کند به متحد کردن بیننده تلویزیون. یک coming-of-age نشان می دهد در راستای نوجوانان ممکن است آسان به اخراج به عنوان کسی که نه به طور مستقیم منعکس شده نشان می دهد اما بسیاری از بینندگان را دیدم چیزی برای همه. این که آیا آن را به شما یاد روز مدرسه خود را و یا شما و دوستان شما هنوز هم wreaking ویران مانند “Pussay گشت” “The Inbetweeners” کلاسیک است که می تواند بی نهایت بازبینی بدون از دست دادن کمی از جذابیت آن است.

حتی اگر انگلستان کانال 4 خواستار آن را “یک دسته از بیابان رفتار متاسفانه” “The Inbetweeners” بسیار بیشتر از آن است: آن را نشان می دهد در مورد دوستی با هم و کودکانه لذت بردن. اما توصیف آن را بدون عدالت — “The Inbetweeners” است که نشان می دهد به معنای تماشا و غوطه ور در. این نمایش به زندگی vicariously از طریق reliving برخی از بهترین سال ما به اشتراک گذاشته شده در طول این بار تلاش.

“The Inbetweeners” در دسترس است به جریان در Netflix بکشد.

“جریان Diaries” مقالات توصیه های روزانه کال کارکنان در دستکمگرفتهشده مطالب موجود در جریان سیستم عامل است.
تماس با Pooja عدل در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو