هشدارهای صادر شده و بیش استفاده کردند پرداخت برای محاسبه افزونگی پرداخت ناشران

ریک Menapace / Shutterstock.com

کارفرمایان می تواند ناخواسته شکستن قانون محاسبه پرداخت افزونگی ناشران بر اساس پرداخت کردند و نه از کارمندان حقوق و دستمزد کامل قانون اشتغال متخصصان نشان داده اند.

به گزارش ظهور کرده اند که برخی از سازمانها ممکن است با استفاده از کارکنان نرخ پایین تر کردند پرداخت 80 درصد از معمول خود را حقوق و دستمزد برای محاسبه چه مقدار از آنها بدهکار هستند که ساخت آنها را از کار برکنار شده است.

“من شنیده ام در مورد دو کسب و کار که در حال انجام این کار خوشبختانه نه مشتریان ما” گفت: Sebastian Mattern سرب, استخدام مشاور در ببر قانون “این یک منطقه خاکستری.”

آلیسون Loveday یک استخدام وکیل در Kennedys گفت: چنین عمل غیر قانونی است و سازمان می تواند خود را درگیر در یک اشتغال دادگاه ادعا می کنند.

“من پیش بینی برخی از کارفرمایان آن را دریافت خواهد کرد اشتباه است چرا که آنها را درک نمی کنند و یا چرا که آنها به معنای واقعی کلمه هستند تا نقد ضعیف آنها در حال تلاش برای محدود کردن آنچه که آنها را مجبور به پرداخت و امیدواریم که آنها را با آن” او گفت: پرسنل امروز.

“این خواهد بود به خصوص بد فرم داده شده است که هر کارمند که بدست آورده کمتر از قانونی حداکثر دستمزد هفتگی در حال حاضر ممکن است در کمتر پرداخت می شود و این امر به نظر می رسد این کارکنان هستند که به خصوص ضربه توسط coronavirus و آن دست کشیدن بر روی تاثیر است.”

با این حال دانیل پارسونز, استخدام وکیل در اسلاتر و گوردون گفت که او فکر قوانین به اندازه کافی روشن و تا به حال در سراسر کارفرمایان بود که به اشتباه محاسبه افزونگی پرداخت ناشران بر اساس پرداخت کردند.

“من از دیدن این اتفاق می افتد نه من فکر می کنم که قوانین گیج کننده در این نقطه و یا که راهنمایی بیشتر مورد نیاز است در این نقطه است. در رفع اشکالات/کردند شرایط من از دیدن مردم خدمت هستند توجه کنید در حالی که در کردند ، من نیز دیده می شود اطلاع از افزونگی کردهاند در حالی که در کردند چرا که کردند سیستم ذخیره مشاغل,” او گفت:.

کارفرمایان باید فقط هفت روز کاری به کردند کارکنان که تا کنون ثبت شده است تحت این کار احتباس طرح به عنوان آخرین سه هفته کردند دوره نیاز به تکمیل قبل از تغییر قوانین در 1 جولای.

سنبله در زوائد آن دیده می شود ممکن است در اوایل پاییز به عنوان کارفرمایان شروع مشاوره دوره های پیش از بسته شدن کردند طرح در 31 اکتبر.

Mattern گفت: Coronavirus کار احتباس طرح ارشاد تاکید می کند که کارکنان افزونگی حقوق نمی کنند اگر آنها در حال قرار دادن بر روی کردند اما اشاره کرد که آنها نیز باید به توافق برسند به یک تغییر اشتغال شرایط از آنجا که حقوق و دستمزد خود را کاهش یافته است.

“ما نامه باید شامل یک پاراگراف در مورد رفع اشکالات پرداخت و که این امر می تواند در محاسبه از قبل کردند اما حقوق و دستمزد در شرایطی است که در آن یک داستان متفاوت است,” او گفت:.

Loveday توافق کردند که راه توافق کردند که دقت نظر مهم است که با توجه به رفع اشکالات. “اگر سکوت [در افزونگی] پس از آن من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک استدلال قوی که افزونگی پرداخت باید محاسبه شده با استفاده کامل از قبل کردند حقوق و دستمزد – به عنوان با طرح قانونی.

اما متوجه پرداخت یک داستان متفاوت او گفت: “متوجه پرداخت بستگی دارد که آیا کارمند حق قانونی اطلاع و یا قراردادی توجه کنید. اگر کارمند است که تنها به عنوان قانونی اطلاع, اطلاع از پرداخت مبتنی بر حقوق و دستمزد کامل نمی کردند حقوق و دستمزد. اگر قرارداد می دهد و حداقل یک هفته بیش از قانونی اطلاع, اطلاع از پرداخت بستگی دارد توافق کردند.

“اگر توافق کردند کاهش پرداخت های زیر 100% و کارمند در کردند برای مدت زمان از مدت متوجه سپس متوجه پرداخت خواهد شد در همان نرخ به عنوان پرداخت کردند. اگر کردند دوره به پایان می آید قبل از پایان دوره متوجه سپس کارمند است که به عنوان 100% برای دوره در که کردند به پایان رسیده است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع مراجعه کنید محاسبه متوجه پرداخت برای کارکنان در کردند.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im