محتوای مقاله

جنوب, Saskatchewan River است که انتظار می رود برای دیدن بالاتر از جریان طبیعی به دلیل بارش باران های سنگین در جنوب آلبرتا این هفته می گوید: آب آژانس امنیت.

جریان آب به عنوان دریاچه Diefenbaker حدود 100 کیلومتری پایین دست از ساسکاتون انتظار می رود به قله روز یکشنبه با جریان 1300 متر مکعب در ثانیه است.

در پاسخ به این, WSA آغاز سرریز انتشار در دریاچه Diefenbaker را Gardiner سد در پنج شنبه, آوردن آب outflows به 520 متر مکعب در ثانیه و انتظار برای افزایش به 900 متر مکعب در دوم ژوئیه 6. که بسیار بالاتر از میانگین نرخ جریان از 150 متر مکعب در ثانیه و “خواهد شد در نزدیکی کانال ظرفیت بالادست شهر ساسکاتون در پایک و ماه, دریاچه, مناطق” به WSA می گوید.

وقتی اتفاق می افتد که سطح آب انتظار می رود به افزایش به طور متوسط 0.9 متر و طول سیستم; برخی از مناطق ممکن است افزایش می دهد و از آنجا که 1.5 متر است. اما هیچ زمینی سیل رود.

“آب به کاربران توصیه می شود برای حرکت به پمپ و مصرف و تمام افراد باید روشن ماندن از حرکت سریع آب” به WSA می گوید.

در روز پنج شنبه WSA همچنین توصیه می شود که جریان جریان در امتداد شمال Saskatchewan River خواهد بود بالاتر از نرمال. نرخ جریان است و انتظار می رود حدود 1 ، 500 متر مکعب در هر ثانیه شبیه به کسانی که تجربه در اواخر ماه مه.

اوج انتظار می رود که برای رسیدن به آلبرتا-ساسکاچوان مرز یکشنبه Battlefords در جولای 7 و شاهزاده آلبرت در جولای 10. مردم در این مناطق توصیه می شود که پس از آن سطح آب بالا می تواند منجر به صدمه به اموال و به استفاده از احتیاط در اطراف آب.

آژانس خواهد بود ارزیابی چگونه افزایش سطح هر دو رودخانه را تحت تاثیر قرار Saskatchewan River چنگال جایی که دو رودخانه ادغام.

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de