“ما باید برای به دست آوردن توسط’: مسلمانان به رعایت ماه مبارک رمضان در انزوا

محتوای مقاله

جمع آوری برای گروه نماز پنج بار در روز در مساجد قطع شد هفته پیش اما با ماه مبارک رمضان شروع به زودی مسلمانان در ساسکاتون را مجبور به چشم پوشی از همه معمولی جمعی اجتماعات این سال است.

امام Ilyas Sidyot است که با تمرکز بر جنبه های مثبت. یکی از مزایای این است که خانواده ها باید زمان بیشتری را صرف با یکدیگر و دعا حتی اگر معنی آنها را نمی توان عبادت در مسجد, او گفت:.

“در حالی که مسجد بسته است و ما در مستند وجود خواهد داشت بسیاری از مساجد در هر خانه است. در سراسر ساسکاتون هر خانه مسجد است.”

ماه رمضان زمانی است برای نظم و انضباط معنوی روزه و خیریه عمل می کند. آن شروع می شود در روز پنج شنبه شب با یک تماس به نماز, به دنبال یک وعده غذایی مشترک میان یک گروه از عزیزان پس از غروب آفتاب.

به عنوان یک راه برای انطباق با ماندن در خانه سفارشات و اعضای جامعه مسلمان باید شروع به استفاده از فن آوری به طوری که آنها را می توان با هم به عبادت حتی در حالی که از هم جدا شوند. این احمدیه مسلمان Jama دارد سازماندهی مجازی در ماه رمضان است که شامل در سراسر کشور جریان دعوت به نماز در روز شنبه. هر کسی می تواند در پیوستن به جریان آنلاین و متصل شود از طریق یکی از 18 شرکت شهرستانها در سراسر کانادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو